Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[n1tram_] Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Ban mi byl udělen za IRL obchody.
2) Popis situace
Začalo to tak ,že jsem v chatu viděl v chatu nabídku věci na prodej, tak jsem mu nabídl PP body, prodejce mi napsal,že to je fajn nabídka, napsal mi, ať mu pošlu můj discord ,na discordu to začalo tak, mi nabídl, že mi to rád prodá, ale ne za PP body, napsal mi,když mu to pošlu jinak než PPbody tak mi to prodá, to jsem poprvé odmítl .Dále mě Fredrich začal přemlouvat, že to je SAFE. Psal mi, že to už udělal několikrát a stále na serveru nedostal ban. Podlehl jsem mému pokušení, a domluvil jsem se s ním na obchodu .Obchod proběhl, já jsem na to dostihl tak, že jsem dostal ban, fredrich také.
3) Datum a čas banu
February 19, 2021, 20:47
4) Druh banu
Permanentni Ban
5) Uveď , proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Na epesu hraju od začátku léta 2020. Od té doby jsem na serveru hrál denodenně. Byl jsem schopný na serveru strávit 10 hodin denně .Na sereru jsem neměl žádný prohřešek, toto byl můj první prohřešek za skoro rok hraní. Neměl jsem s nikým žádný konflikt. Proto prosím, aby mi byla udělena druhá šance, pokud tuto druhou šanci dostanu, nikdy se nedopustím žádných velkých přestupků.

S pozdravem n1tram_
Naposledy upravil(a) n1tram_ dne 09 dub 2021 20:48, celkem upraveno 1 x.

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#3
Žádost na 10minut maximálně 15. Přijde mi to dost odfláknuté a necítím z toho žádnou upřímnost či lítost nad činy co jsi udělal. Od doby banu neuběhla ani nějaká doba na to co je to za prohřešek. Doporučím ti pár měsíců počkat zapracovat na žádosti a pak zvážím PRO. Prozatím PROTI.

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#4
Na IRL obchodování je ta žádost hóóódně odfláklá. A to je ještě slabé slovo. Doba od banu vzhledem k důvodu je taky dosti malá. Za IRL počkej alespoň půl roku a o dost lepší žádost.
Proti

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#5
Úplně jsem v chatu nezaznamenal, že by s tebou byly nějaké problémy, máš tam nějaký ten kick za chování, ale pokud jsem nějakou kauzu úplně nepromeškal, tak s tebou asi nic většího nebylo. Každopádně od tvého banu uběhla dost krátká doba a žádost taky není kdovíjakej zázrak.

Zatím Proti

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#6
Ahoj, žádost je absolutně nedostatečná, psaná krátce, přečtená maximálně 2x, předtím než si to sem poslal. Píšeš tady, že si neměl "žádný" prohřešek ale mám takový lehký pocit, že když sis mohl do někoho kopnout v chatu, tak si tak udělal. Přiznání z tvé strany taky neproběhlo, aby si měl aspoň trochu šanci na unban, snažil si se i s Fredrichem do poslední chvíle tvrdit něco vy stylu: "Je to legit, nic navíc jsem mu neposlal/nekoupil". (Oprav mne, pokud se pletu.)

Nevidím jediný důvod, proč by tě teď někdo na server měl pouštět, jelikož nevěřím tomu, že by si se absolutně poučil a hned jak bude nějaká možnost, jak znovu obejít server, tak jí chytneš za pačesy a obratem zneužiješ...
S přáním hezkého dne TheDarkLord173!

Edit: Chtěl bych se omluvit Nitramovi za nařknutí z toho, že se nepřiznal, ale i tak to dle mého není dost dlouhá doba na vpuštění ho na server. :)
Naposledy upravil(a) TheDarkLord173 dne 10 dub 2021 12:27, celkem upraveno 1 x.

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#7
Napalm píše:
09 dub 2021 22:36
Žádost na 10minut maximálně 15. Přijde mi to dost odfláknuté a necítím z toho žádnou upřímnost či lítost nad činy co jsi udělal. Od doby banu neuběhla ani nějaká doba na to co je to za prohřešek. Doporučím ti pár měsíců počkat zapracovat na žádosti a pak zvážím PRO. Prozatím PROTI.

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#8
phiwings99 píše:
09 dub 2021 22:49
Na IRL obchodování je ta žádost hóóódně odfláklá. A to je ještě slabé slovo. Doba od banu vzhledem k důvodu je taky dosti malá. Za IRL počkej alespoň půl roku a o dost lepší žádost.
Proti

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#9
Tvé chování v chatu bylo v pořádku, co ale v pořádku nebylo bylo tvé tvrzení dokonce i po banu, že jsi nic neudělal a že si všichni vymýšlí. Co se žádosti týče je dost slabá a hodně odfláknutá. Ban nemáš ještě ani 2 měsíce. Za mě tedy jednoznačné Proti.

Re: [n1tram_] Žádost o unban

#10
TheDarkLord173 píše:
10 dub 2021 09:29
Ahoj, žádost je absolutně nedostatečná, psaná krátce, přečtená maximálně 2x, předtím než si to sem poslal. Píšeš tady, že si neměl "žádný" prohřešek ale mám takový lehký pocit, že když sis mohl do někoho kopnout v chatu, tak si tak udělal. Přiznání z tvé strany taky neproběhlo, aby si měl aspoň trochu šanci na unban, snažil si se i s Fredrichem do poslední chvíle tvrdit něco vy stylu: "Je to legit, nic navíc jsem mu neposlal/nekoupil". (Oprav mne, pokud se pletu.)

Nevidím jediný důvod, proč by tě teď někdo na server měl pouštět, jelikož nevěřím tomu, že by si se absolutně poučil a hned jak bude nějaká možnost, jak znovu obejít server, tak jí chytneš za pačesy a obratem zneužiješ...
S pozdravem hezkého dne TheDarkLord173!

Přiznání proběhlo jak u cola na discordu tak u epese na discordu
cron