Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖] Žádost o unban - YouAreDEAD

#1
1. Bugování armoru.
2. https://www.youtube.com/watch?v=luyjHmI ... =RodyLoLXD
3. August 08, 2019, 21:26
4. Permaban
5.Nebugoval jsem to kvůli tomu, abych někoho znemožnil, smál se někomu jak je slabej atp., bugoval jsem si to jen proto abych nespotřeboval tolik heal potionů při WB. Příště si moc dobře rozmyslím co dělám než to udělám a taky už teď vím jak moc neférové to bylo a uvědomil jsem si jak moc jsem tím poškozoval nejen ostatní hráče, ale i celkově server.
Jestli dostanu šanci opět se ukázat na serveru rád této možnosti naplno využiju a ukážu všem co mě nemají rádi nebo si myslí, že jsem se ještě nepoučil jak moc si toho vážím, a že už nic podobného neudělám.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#2
Cením rodyho video v žádosti ale jinak je odfláklá. Od tvého banu sice uběhla dost dlouhá doba ale tvoje chování mi na serveru nějak nechybí. Přepis žádost udělej jí kvalitně a zvážím PRO. Prozatím PROTI.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#3
YouAreDEAD píše:
10 dub 2021 02:44
1. Bugování armoru.
2. https://www.youtube.com/watch?v=luyjHmI ... =RodyLoLXD
3. August 08, 2019, 21:26
4. Permaban
5.Nebugoval jsem to kvůli tomu, abych někoho znemožnil, smál se někomu jak je slabej atp., bugoval jsem si to jen proto abych nespotřeboval tolik heal potionů při WB. Příště si moc dobře rozmyslím co dělám než to udělám a taky už teď vím jak moc neférové to bylo a uvědomil jsem si jak moc jsem tím poškozoval nejen ostatní hráče, ale i celkově server.
Jestli dostanu šanci opět se ukázat na serveru rád této možnosti naplno využiju a ukážu všem co mě nemají rádi nebo si myslí, že jsem se ještě nepoučil jak moc si toho vážím, a že už nic podobného neudělám.
No jo, a přesto ses těm lidem vysmíval a snažil se je znemožnit.
Stejně jako u každé tvé předchozí žádosti ještě dodám - Hacky, bugování, otřesný chování, hlasování za urážlivé nicky, nabízení itemů lidem kteří ti dají pro.
Budu hluboce doufat že je tahle žádost jenom jeden velkej vtip, což evidentně je. Proti

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#4
:lol: Ten "film" mě dost pobavil :D, ale jsem PROTI. Prostě ty už nestojíš o ten server, ale děláš si z toho jednu velkou srandu :D sám se podívej na tu žádost i když vím, že už to je tvoje několikáta šance o unbun :), kdyby jsi to myslel vážně, tak uděláš žádost (tedy pokud to dokážeš), že by jsi vše ohromil :D. Toť vše.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#5
Už jen podle kvality tvé žádosti jde poznat jak moc chceš a případně by jsi si vážil druhé šance. Tahle žádost je absolutní výsměch celému serveru. Proti.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#6
pro
Od banu odběhla dlouhá doba a žádost stručná, dozvěděl jsem se vše co jsem potřeboval.
PS: Kdyby to někomu přišlo málo tak můžete projet 5+ žádosti co si týpek dal.

Re: Žádost o unban - YouAreDEAD

#7
YouAreDEAD píše:
10 dub 2021 02:44
1. Bugování armoru.
2. https://www.youtube.com/watch?v=luyjHmI ... =RodyLoLXD
3. August 08, 2019, 21:26
4. Permaban
5.Nebugoval jsem to kvůli tomu, abych někoho znemožnil, smál se někomu jak je slabej atp., bugoval jsem si to jen proto abych nespotřeboval tolik heal potionů při WB. Příště si moc dobře rozmyslím co dělám než to udělám a taky už teď vím jak moc neférové to bylo a uvědomil jsem si jak moc jsem tím poškozoval nejen ostatní hráče, ale i celkově server.
Jestli dostanu šanci opět se ukázat na serveru rád této možnosti naplno využiju a ukážu všem co mě nemají rádi nebo si myslí, že jsem se ještě nepoučil jak moc si toho vážím, a že už nic podobného neudělám.
Ne, ahoj. :(
cron