Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žiadosť o unban

#21
Blacklist za to samé, vyprosil sis Unban a svoje slova nedodržel. Ani tvé chování na serveru nebylo nějak zlaté, že by se dalo říct, že to prodávání je jediná věc.

Nevidím důvod, proč bys neměl být zpátky na Blacklistu. Rozhodně Proti

Re: Žiadosť o unban

#22
Srnka píše:
11 dub 2021 02:15
Zdravím měl bych se také vyjadřit k této žádosti.
- Trochu mě zajímá proč si vymýšlíš, že to bylo 10E, když to bylo 20 Euro (500Kč). (screen od jeho Psc mohu dodat.)
- Jak jsi mohl vědět, že končím, když jsem ti to řekl až nakonec když jsme to tradovali.
- Podávat si žádost po necelém půl roku, no jsi celkem věříš.
- A logicky si příště dávat pozor, když někdo končí, tak nečekej, že tě nechá hrát dál na serveru a rovnou sebere peníze a nahlásí tě.
Na druhou stranu, jsme se neznali, takže nevím, jak je to s tvojí minulostí. Uvažoval jsem nad PRO, ale půl roku je málo. PROTI
Zapomněl si dodat: A spolu s tebou vezme i itemy těch kteří mu věřili a měli ho za kámoše

Klimki_ píše:
10 dub 2021 21:35
BlackList za IRL trading -> unban -> IRL trading

PROTI
+1, odfláklá žádost + tvoje výlevy byli naprosto nesnesitelný, vím jak se chováš když si myslíš že ti všechno projde a že se ti nemůže nic stát. A do toho chování spadneš znova, je to jen otázka času. PROTI největší jaké jde

Re: Žiadosť o unban

#23
ArkenThas píše:
17 dub 2021 14:54
Blacklist za to samé, vyprosil sis Unban a svoje slova nedodržel. Ani tvé chování na serveru nebylo nějak zlaté, že by se dalo říct, že to prodávání je jediná věc.

Nevidím důvod, proč bys neměl být zpátky na Blacklistu. Rozhodně Proti
??? Furt mi nedochádza jak môžeš byť helper :DDD brasko pozri sa na jeho kicky / warny / mute podla toho to nevypada ze by sa nejak nevhodne choval, no. :)
Docela sad ze clen ATeamu je takto zaujatý :/

Re: Žiadosť o unban

#24
borko369 píše:
ArkenThas píše:
17 dub 2021 14:54
Blacklist za to samé, vyprosil sis Unban a svoje slova nedodržel. Ani tvé chování na serveru nebylo nějak zlaté, že by se dalo říct, že to prodávání je jediná věc.

Nevidím důvod, proč bys neměl být zpátky na Blacklistu. Rozhodně Proti
??? Furt mi nedochádza jak môžeš byť helper :DDD brasko pozri sa na jeho kicky / warny / mute podla toho to nevypada ze by sa nejak nevhodne choval, no. :)
Docela sad ze clen ATeamu je takto zaujatý :/
Pár kicků tam má pane "nezaujatý".....


Unban nepovolujeme
cron