Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žiadosť o unban

#11
Dostat se po dlouhé době z BL a pak dostat znovu ban je samo o sobě důvod, proč ti to pro nedat.. Ale ještě k tomu dostat Ban za to samé, za cos měl BL? Proti.. Moje šance už jsi promrhal..

Re: Žiadosť o unban

#14
Pokoslav píše:
11 dub 2021 01:29
V pohodě člověk, se kterým jsem neměl nikdy problém. IRL trading mi nepřijde jako tak příšerný prohřešek, PRO.
+ neviem preco sa berie do uvahy ten blacklist pokud se nepletu tak sa blacklist za irl trady nedava :)

Re: Žiadosť o unban

#16
borko369 píše:
11 dub 2021 16:11
Pokoslav píše:
11 dub 2021 01:29
V pohodě člověk, se kterým jsem neměl nikdy problém. IRL trading mi nepřijde jako tak příšerný prohřešek, PRO.
+ neviem preco sa berie do uvahy ten blacklist pokud se nepletu tak sa blacklist za irl trady nedava :)
Jde akorát o ten princip, že i po unbanu udělá to stejné, za co byl zabanovaný. (A snad věděl, že je za to ban ? :thinking:) Snažil se všechny přesvědčit o tom, že si další šanci zaslouží, proč bych tedy já (a předpokládám, že i zbytek AT) měl zvažovat nějakou další šanci, nebo to vůbec řešit ?

Re: Žiadosť o unban

#19
Klimki_ píše:
10 dub 2021 21:35
BlackList za IRL trading -> unban -> IRL trading

PROTI
Nevím, jestli někdy nastane čas, kdy získáš moje pro, ale pokud ano, tak to určitě nebude v blízké době..
cron