Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔] Žádost o odbanování účtu : migolt

#1
1) Za co jsi ban dostal?
(logovani na cizi ucet)
Ban mi byl udělen za logování na cizí účet.
2) Popis situace
Je to už rok, takže si to moc nepamatuji, ale každopádně, ban mi udělil sám epesní Epes.
A do mojí první žádosti mi bylo sděleno, že se z mojí IP někdo pokoušel logovat na účet SnekCZ, je možné že to byl bratr. Čehož upřímně lituji, zda je tomu tak.
Možná taky. Mám router co mi neustále po restartování mění IP adresu, tak je nepravděpodobné, ale ne, nemožné že mi to dalo IP adresu viníka.
3) Datum a čas banu
July (červenec) 16, 2020, 08:48
4) Druh banu: Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Nejsem zlý člověk, navíc Šnek mi sem tam i pomáhal, nikdy bych se nepokoušel, ho okrást.
Váš server mě opravdu bavil a moc rád bych se na něj zase vrátil.
Prosím vážený Admin team o pomoc a o unban.
Se srdečnými pozdravy Admin teamu Migi.
cron