Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Thanos]žiadosť o unban

#22
StrejdaRodec píše:
08 kvě 2021 20:33
Výjimečný úkaz, jeden z mála slušných a rozumných lidi na Epesu, tresty jsou za "menší prohřešky" Za mě 2 měsíce naprosto dostačující.. PRO hodně štěstí.
+1

Re: [Thanos]žiadosť o unban

#23
Col píše:
09 kvě 2021 18:03
Respektuji, že jsi uznal svou chybu, ale trochu mě mrzí, že jste se mě hodiny snažili přemlouvat o tom, že k žádnému bugování nedošlo a předkládali nám desítky variant, jak se to ten večer stalo.. Nebudu ti dávat PROTI, ale ani PRO ti v tuhle chvilku nedám..
Taky mi přijde trochu podivné že jsi svůj první warn za ac dostal 27.9 a 2 měsíce předtím vyšel na epes webu článek o ac, tudíž silně pochybuji o tom, že jsi považoval ac za povolené.

Re: [Thanos]žiadosť o unban

#24
Col píše:
09 kvě 2021 18:03
Respektuji, že jsi uznal svou chybu, ale trochu mě mrzí, že jste se mě hodiny snažili přemlouvat o tom, že k žádnému bugování nedošlo a předkládali nám desítky variant, jak se to ten večer stalo.. Nebudu ti dávat PROTI, ale ani PRO ti v tuhle chvilku nedám..

Re: [Thanos]žiadosť o unban

#25
Na Epesu jsi nepatřil mezi nějak konfliktní hráče, já sám s tebou problémy nezaznamenal. Pak přišlo tvých několik trestů s AC a finální warn za bugování. Není to nějak extra dlouhá doba, určitě sis mohl počkat déle, ale v tvém případě snad k ponaučení došlo. Ale jak už psal col výše, nebýt toho vašeho vymlouvání, jak můžeš proskočit, hodit si potku a bla bla bla na tom shopu místo prostě uznání chyby, tak za mě není skoro žádný problém. Okolnosti mi spíš říkají ti dát Pro, ale je to docela na hraně, čiže pokud projdeš, čekám, že šanci nezahodíš.

Re: [Thanos]žiadosť o unban

#26
Osobne se mi nelibila moc situace ohledne thoudeada (ty vis o co jde) a prekrucovani reality ohledne posledniho trestu do ceho si dle me byl ale natlacen svou frakci (reskou). Jinak se s tebou ale vzdy dalo rozumne vse vyresit a byl jsi jeden z tech rozumnych hracu, se kterym jsem si po vecerech rad popovidal a doufam ze zase brzo budu moct.

Jsem pro

Re: [Thanos]žiadosť o unban

#28
TheDarkness píše:
14 kvě 2021 14:57
Osobne se mi nelibila moc situace ohledne thoudeada (ty vis o co jde) a prekrucovani reality ohledne posledniho trestu do ceho si dle me byl ale natlacen svou frakci (reskou). Jinak se s tebou ale vzdy dalo rozumne vse vyresit a byl jsi jeden z tech rozumnych hracu, se kterym jsem si po vecerech rad popovidal a doufam ze zase brzo budu moct.

Jsem pro
Jak říká Nian, při řešení věcí se řid sám sebou a nenech se manipulovat ostatními. Jsi dost rozumný člověk, tak si tu pověst nenech pošpinit kvůli ostatním, ne každej "kamarád" na tebe má dobrý vliv...
Pro

Re: [Thanos]žiadosť o unban

#29
Ač závažnost tvých prohřešků nebyla nijak zásadní, při posledním jsi dělal vše proto, aby jsi se z trestu vykroutil.
Protože s tebou nebyly žádné velké problémy, komunita tě bere, rozhodli jsme se:

Unban udělit ke dni 27.5.2021
cron