Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔] [GonkManSVK] Žiadosť o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
IRL obchodovani ( predaj itemu za reálne peniaze )

2) Popis situace

Nebudem tu niečo nahovárať alebo vám nejak klamať či už od toho odbočovať a poviem vám, ako to celé bolo a aj ako to byť len mohlo. Celé to začalo tak, že som zo začiatku mal v pláne predať celý môj gear ( armor, helma, krídla, zbrane,... ) a to z toho dôvodu, že som chcel na serveri skončiť s hraním. Bol som dohodnutý s hráčom Pelleas, že mu tie itemy predám. Mohol som mu aj veriť, pretože sme v tej dobe bývali spolu s viacerými ľudmi na residencii, čiže by ma nenahlásil a predaj by nebol podozrivý, keďže moje itemy mohol už vtedy používať hocikto z resky vrátane jeho. Boli sme dohodnutý na dátume, kedy mi peniaze pošle, pretože v tej chvíli tie peniaze nemal, takže som musel čakať. Po pár dňoch som si to nakoniec rozmyslel, že s hraním ešte neskončím a obchod teda zruším. On si však stihol počas tej doby moju prilbu pretaviť, tak som si už povedal že to nebudem nejak komplikovať a z kamarátstva mu ju predám ( bolo by mi už dosť blbé mu hovoriť, aby si to pretavil naspäť, keď si tie kladivá už kúpil a musel by znova... ). Po necelom mesiaci som odišiel z residencie a aj z frakcie, pretože sme sa tak nejak pohádali ( nechcem tu písať konkrétne dôvody ). Potom som sa po dlhom rozmýšľaní rozhodol, že sa priznám adminovi klimkimu, že tento obchod prebehol a dodal som mu všetky potrebné informácie, ktoré odomňa vyžadoval, potom už len následovali bany.

3) Datum a čas banu ( najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/index.php)

19.3. 2021 16:15 ( v banliste je písané 16:15, ale ban bol po fragu 17:15, z nejakého dôvodu je to posunuté o hodinu )

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Dôvody, prečo si myslím, že si zaslúžim unban rozdelím do niekoľkých bodov, aby ste v tom aj mali prehľad. Keby to je pokope, ľahko by ste sa v tom mohli stratiť a bolo by to aj celkom nepriehľadné.

1. Moje správanie na serveri a v chate, tresty :

Myslím si, že s mojím správaním som bol relatívne v pohode a nebol som skoro vôbec nejak extrémne toxický. Je pravda, že som sa chvíľami k pár ľuďom nevyjadroval úplne najvhodnejšie, ale za to nikdy vulgárne ( teda, pokiaľ si dobre pamätám :D ). Občas som z nejakého dôvodu aj začal tzv. trashtalkovať a podobne, občas ma aj niekto dokázal vyprovokovať či vytočiť ale to tak má asi každý a nebral by som to až tak do úvahy, inak som mal vždy chladnú hlavu. Je pravda, že niekto dokáže byť fakt že doslova vzorový a nikdy sa nedá ani vyprovokovať, lenže takých je naozaj málo a bohužiaľ nie som jeden z nich. Dôkazom toho, že moje správanie nebolo zlé, je môj trestník. Nikdy v živote som na Epesu nemal či už to warn alebo mute, natožto warn za nejaké iné porušenie pravidiel, jednoducho som bol hráč ktorý nikdy žiadny trest nemal, maximálne tak nejaký ten kick, kedy mi to správanie trochu uletelo. Dalo by sa teda povedať, že som bol v podstate bezproblémovým hráčom a určite by som to nechcel po mojom unbane meniť. Chcel by som sa aj teda na server vrátiť s tým, že už nebudem robiť žiadne problémy v chate a budem sa snažiť nepoužiť nejaké nevhodné výrazy alebo sa zapájať či vyvolávať hádky a podobne. Aj keď sa toto netýka môjho banu vôbec, chcem tieto nedostatky taktiež napraviť.

2. Moja pomoc serveru, nahlasovanie chýb apod. :

Tento bod bude asi jeden z tých dôležitejších. Serveru som vlastne prispel hlavne tým, že som nahlásil veľmi veľa bugov a chýb. Je pravda, že by to skôr mala byť ako povinnosť každého hráča, lenže sa predsa len nájde niekto, kto to môže zneužiť a nenahlásiť. Každopádne bugy, ktoré som nahlásil ja boli asi všetkého druhu. Boli to buď bugy ako napríklad preklep v textu, bugspot v dungeone ale boli to aj bugy, ktoré narušovali hrateľnosť alebo dokonca aj duplikačné bugy, ktoré by mohli zničiť ekonomiku. Tiež si myslím že stojí za zmienku aj mnou vytvorený model pre chimérsku smrť. Aj keď to bol len 1 jediný model, ktorý som pre server vytvoril, bola to ďalšia pomoc serveru. Samozrejme ak by sa mi podarilo dostať unban, v tomto by som naďalej pokračoval a snažil by som sa stále server zdokonaľovať vo všetkých možných smeroch. No miesto tej priamej pomoci serveru tu sú ešte moje návrhy na fórku, ktoré ste si pravdepodobne aj všimli. Sám viem, že niektoré neboli úplne dobré a nesúhlasili ste s nimi, tomu chápem pretože nie každý bude súhlasiť so všetkým, čo ten druhý povie. Tiež je ale fakt, že väčšina mojich návrhov bola dobrých a niektoré sa dokonca na server pridali. Ani po nejakom zlom príspevku ma však neodradilo vymyslieť niečo nové a skúsiť tak ešte zaujať hráčoch. Niekto si povie že písanie návrhov nie je nič extra ale predsa len je jedna vec ten návrh vymyslieť, a druhá ho pekne spracovať a vymyslieť tam nejaké nové mechaniky ( záleží teda, čo chcete vytvoriť/navrhnúť ). Koniec koncov to je ďalší spôsob, ako som sa serveru snažil pomôcť. Tiež som sa trochu podieľal na stavbe Vianočného eventu, bola to skôr taká výpomoc, ale bola to ajtak ďalšia z vecí, ktorú som pre server spravil.

3. Môj samotný ban a poučenie :

Viem, že IRL obchodovanie je jeden z tých ťažších pohreškov ale mali by ste brať na vedomie to, že som sa vlastne k tomu obchodu priznal a admin team nemusel v podstate nič dohľadávať, len som poposielal všetko potrebné a bany boli hneď udelené. Naviac bol predaný len 1 item a nejednalo sa jak o veľkú čiastku tak ani o veľké množstvo itemov. Viem, že som mal v pláne predať celý môj gear, čo už by bolo moc ale rozmyslel som si to a chcel som dať tomu hraniu dať ešte šancu. Je mi toho obchodu ľúto ale som rád, že som sa rozhodol nepredať zvyšok mojich vecí, pretože by som toho určite doteraz ľutoval. Tu na fórku vám môžem dokázať moje poučenie jedine touto žiadosťou, na ktorej som si dal celkom záležať a chcel som, aby bola dokonalá a prepracovaná, taktiež aby nebola moc krátka, ani príliš dlhá. Z mojej chyby som sa poučil a už nikdy nebudem mať v pláne predať itemy za reálne peniaze, už len z toho dôvodu, že by som toho jednoducho časom oľutoval, tak ako teraz ale hlavne by som tým poškodil server a druhú šancu za takýto pohrešok by som už pravdepodobne nedostal, čoho by som ľutoval asi najviac. Tie roky hrania vám nevráti už síce nikto a pár eur naviac tiež nie. Hry sa hrajú preto, aby sa človek odreagoval, zrelaxoval poprípade aj pokecal s ľudmi na tom serveri a zabavil sa tým hraním. Ak sa mi podarí vrátiť sa na server, tak vám dokážem, že som sa zmenil a pokúsim sa hrať nanovo, hlavne aj byť bezkonfliktným a poctivým hráčom.

Ďalej už nemám asi čo dodať, takže z mojej strany by to bolo všetko a už záleží len na vás a admin teamu, či veríte v moje poučenie a dáte mi druhú a dúfam že aj poslednú šancu sa dostať z banlistu a znova si tak zahrať na Epesi. Budem rád za každé pozitívne príspevky a budem akceptovať aj negatívne. Ak by sa našli v žiadosti nejaké chyby alebo nezmysly, tak ich opravím :D Ďakujem, ak ste si žiadosť prečítali až sem a prajem vám pekný zvyšok dňa.

S pozdravom, GonkManSVK.
Naposledy upravil(a) GonkManSVK dne 11 kvě 2021 08:13, celkem upraveno 1 x.
cron