Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔]leguturaj - Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
\n Ban sem dostal za proxy
\n
\n2) Popis situace:
\n Půjčil jsem svůj učet kámoši který má ne Epesu BAN: Napsal mi jestli mu nepůjčím účet. No a v tom je ten problém: Účet sem mu první půjčit něchtěl ale on mně
\n furt přemlouval,tak jsem mu na to řekl že OK. Napsal mi že se jenom koukne na Epes (co je nového atd.) a možná si zabije i nějakého bosse. Znám ho již dlouho a
\n tak jsem mu účet půjčil. (Vím neměl jsem to dělat) .Myslel jsem si že to všechno bude v pořádku ale nebylo. Neuvědomil jsem si že má vlastně IP ban takže měl
\n zapnutý IP changer. Tak si na Epesu chvíli pohrál a pak mi za chvíli napíše že dostal ban za proxy :cry: . Pak se mi omluvil že si to neuvědomil. ( hodně hodně toho
\n že jsem mu půjčil účet lituji a mrzí mně to)
\n
\n 3) Datum a čas banu:
\n 21st October 2017 10:48:59 PM
\n
\n 4) Druh banu: Permaban
\n
\n 5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban:
\n Na Epesu již mám nahráno spoustu roku 2-3. A stovky hodin. No ale všechno jsem to pokazil tím že jsem pujčil někomu účet. ...... Velmi toho lituju.
\n Vím že jsem porušil pravidla že nikdy nikomu nemám dávat své heslo,ale už se stalo no :-/ . Tak touto žádostí prosím admin team o slitování
\n a o šanci na unban. S pozdravem leguturaj.

Re: leguturaj - Žádost o unban

#2
Pro. Aj keď si myslím že moj nazor sa tak nebude veľa brať. Ale aj podľa mňa je blbosť dať niekomu ban ktorý su kamoši a požičiavaju si všeličo tak prečo nemožú aj učet. Chápem že tvoj problém je trošku iný lebo si pujčil chalanovi ktorý mal ip ban tak ale podľa mňa si zaslúžiš dostať unban aj ked viem že za bany sa nedavajú preč ale keď ti to nevíde teraz tak sa ozvi za chvílu chris písal že bude davať skoro každému unban na epes 3 pozeraj fórum a stranku hl.

Re: leguturaj - Žádost o unban

#6
ShadowDex píše:
18 lis 2017 16:55
\njasne klameš ty gec; šak si jeho brat/bratranec podla toho čo som počul a iba si mu ho proste dal legoturnaj\n
\nNe není to můj bratr ani bratranec, je to můj spolužák a ani neklamem :)

Re: leguturaj - Žádost o unban

#7
lovrcSvK píše:
18 lis 2017 16:29
\nAle aj podľa mňa je blbosť dať niekomu ban ktorý su kamoši a požičiavaju si všeličo tak prečo nemožú aj učet.
\nChápem že tvoj problém je trošku iný lebo si pujčil chalanovi ktorý mal ip ban \n
\n\nTak si trochu protiřečiš. Blbost to neni prave z toho duvodu co si napsal v 2. vete :)

Re: leguturaj - Žádost o unban

#9
Plejmen tam viem ale prečo si kamoši ktorý normalne hraju nemajú ani ban ani upomienku prečo by si nemohli pozičať učet alebo tak keď ten druhý niečo potrebuje a nieje doma napríklad

Re: leguturaj - Žádost o unban

#10
5 - Je zakázáno komukoliv sdělovat přístupové heslo ke svému účtu.
\n
\n13 - Je také zákázáno herní účty zapůjčovat.
\n
\nHráči nerespektující pravidla serveru , by neměli mít právo na serveru hrát, pokud porušíš pravidla musíš čekat trest.
\n
\nrozhodnutí nechám na AT já se k tomu sám vyjadřovat nebudu protože všichni víme že takových výmluv je plná řada tudíž těžko říct co je na tom pravdy.