Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖] Pifqo - žádost o unban

#1
Zdravím všetchých!

Už su to skoro 3mesiace od mojho prveho pokusu, a chcel by som si napravit svoju prvu žiadost a viac vám to priblížiť.


1) Za co jsi ban dostal? Opakovane podvodne jednani


Popis situacie z mojho pohladu a ako to bolo.
Po mojom uspešnom unbane v amnestii som sa dostal na server a začal som zase hrať zo svojou reskou. V tedy ma epes velmi bavil, a rád som býval s niekým v reske kde možme svoje veci zdielať a ked niekto nebude na serveru tak si ich možme požičiavať. Mali sme rozvrh kde bolo napisane kto čo a kolko bude denne farmiť prvých pár týždnov to bolo v pohode farmil som to čo bolo treba s níkým som sa okrem resky moc nebavil. Prešlo par týždnov a už ma epes moc nebavil trávil som na nom vela času a už ma to omrzelo, a nechcel som už s nikým hrať v žiadnej reske prvé čo ma napadalo že si zoberem moje itemy a pojdem vlastnou cestou chcel som si vytvoriť frakciu ale došlo mi že to nemá zmysel robit frakciu bez dobrých vecí.

Potom som na servery hral zo spolužiakom a s reskou som moc nekomunikoval, ani nechodil na discord ale vytvoril som si taku "školku na gora" kde sme sa pokušali pretopdmgovat gora podarilo sa nám to parkrát. Dohodli sme sa s pelleasom že ak získam pečat budem to dávať na resku už v tedy sme sa hádali a nemal som chuť sa s nim baviť a aj celkovo s reskou som sa nechcel baviť. Mali sme 4 bedne do ktorých sme dávali svoje itemy pred odpojením aby si mohli další požičiať. Už v tedy som si nechával v inventáry +3dmg alebo +4 fak už neviem :D kridla a nicitelku noci 2. Pelleas ma furt prezival že mam davat naspet veci tam kde boli lebo si ich bude nechávať u seba vracal som mu párkrát veci len na wb a potom v noci som si ich zobral zase ku sebe. Takto som zkušal reakcie že či to ukradnut mám alebo nie. Bolo to v tedy velmi zle so mnou a nakoniec som skoro celu resku [items] premiestnil na moju resku do dvojbeden. Robil som to ked nikto z resky nebol aktivny aby som mal dosť času vedel som že pelleas chodí tesne pred WB na server. Takže som mal dosť času na to aby som skoro celu resku premiesnil zobral som čo sa dalo.

Tento moment:
Pelleas sa pripojil na server a ja si hovorím "mhm adminteam toto asi nebude riešiť ked mi nemal dat povolku na resku" Ale mal som strach čo mi napíše pelleas lebo asi 5minut po tom čo som skoro celu resku vyraboval a premiesnil sa pripojil na server. Počujem ako mi cinká mobil nechcel som to ani čítať bolo mi zle z toho čo som mu urobil.. Po par minutach som sa chcel pripojiť na server ale za moje meno niekto už hrá v ten moment som si spomenul že som zabudol na ešte jednu vec že som daval pelleasovi udaje k mojmu učtu takže všetky veci ktore som mu zobral získal naspeť. Kamarát ktorý mal na reske povolko som mu povedal aby zobral tu nicitelku a nechal si ju u seba v ten moment sa to už začalo riešiť a boli sme presunutý do jailu kde sa to všetko asi hodinu riešilo čo a ako. Plej sa ma normalne pytal kde je nicitelka odvrával som mu a nechcel som mu to povedať lebo som stale veril že z toho vyviaznem a že sa na to zabudne. Po chvílke riešenia som už vedel že pojdem tam kde som patril.. Tak som povedal kamaratovy aby zobral tu sekeru a hodil ju na sigridu do lávy a odpojil sa. Všetko sa doriešilo dostal som permaban za opakovane okradanie a bol som "spokojný". Neviem či mi to bolo treba lebo keby som normalne odišiel z resky by som tuto žiadost nemusel písať a mohol som normalne hrať.

Druhá časť ktorá mi ešte priholšila k šanci na unban.
Chcem to tu dať aby som tu dal všetko čo som na serveru urobil.
učet minotauris1 za ktorý som chcel žačat uplne od znova s čistým štítom bez problemov najst si frakciu a v pohode hrať. Po 3dnoch som dostal ban za obchazanie banu písal som na discord klimkimu že ja žiadny pifqo niesom a že to nieje moja ip adressa wifiny. Klim mi sám napísal že ak si z neho robím srandu nech si ho neprajem. Podakoval som mu že sa to vyriešilo a dostal som unban a takto som za 2týždne naexpil 43lvl asi fakt neviem. Ale vedel som že ked takto budem hrat rok, dva tak ma to klamstvo zožerie a radšej sa priznať skvor než neskor ajtak by pravda vyplavala von a mal by som ešte vetšie problemy. Tak som večer napísal klimovy že či by som nemohol hrat za tento učet že by o mne a-team ani raz nepočul ospravedlnoval som sa mu bohužial a-team nemože robit vynimky pre každeho takže ani ja som ta vynimka nebol. Dostal som ban a tak som si povedal že na to kašlem že snad sa mi raz vydarí unban a budem si mocť zase zahrat na serveru bez problemov.

PS: napísal by som k tejto 2hej časti viacej ale nebol som velmi dlho na serveru takže takto to je dakujem za prečitanie mam vás rad! <3

3) Datum a čas banu 25.4 2020 23:28 hodina


4) Druh banu: Tempban/Permaban - Permaban


5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban. Nejdem tu písať aký som chudák že by som chcel unban za všetky svoje tresty si možem len ja sam. chcem tu dokázať že som sa vážne stal lepším človekom a nechcem nikomu kaziť hru ani ho nijak okrádať alebo mu nadávať. za tak krátky čas som si našiel celkom fajn par kamošov s ktorými sa bavím aj do teraz. Viem že na servery som nebol žiadny andel chcel som okrádať aj tak to dopadlo.. Viem že tý hrači ktorý ma na servery nemali radi mi tu budu písať svoje nazory. Ktore im neberiem naopak aspon si z toho niečo zoberiem aby som nabuduce taku istu chybu neurobil.
By som vás chcel poprosiť o poslednu šancu. Ano ano viem bolo ich veľa až by sa to odpustiť nedalo ale píšem to fakt uprimne a podla mna by som si poslednu šancu zaslužil.

Dakujem za každe prečítanie žiadosti - Buďem rád za každe PRO alebo PROTI alebo názory. Prajem pekný ďen s pozdravom Pifqo ;)

Re: Pifqo - žádost o unban

#4
Zdarec
K tomuto sa mi neda nevyjadrit , ako jeden z mala som mal česť spoznať pifqa za obe ery ( za nick pifqa a minotaura) myslim si že po tom dlhom čase ako sa dostal na server sa jeho chovanie zásadne zmenilo... Každý z nas si zaslúži podla mna šancu , na žiadosti je vidno že si dal záležať a tak je pochopiteľne že mu ten server chyba a je ochotný niečo zmeniť ... PRO

Juraj455 😉

Re: Pifqo - žádost o unban

#5
Ahoj, Myslím že si své šance už zahodil mnohokrát, nevidím důvod proč by to teď mělo být jiné. Naposled jsi dostal amnestii a asi po 2 týdnech jsi byl zpátky v ban listu. Za mě rozhodně PROTI.

Re: Pifqo - žádost o unban

#7
Žádost sice hezká, ale myslím si, že není dobrá doba tě pustit zpět na server. Měl jsi mnoho šancí, které jsi promrhal během chvíle. Dej si alespoň ještě půl roku pauzu a potom popřemýšlím jestli ti dám pro. Zatím PROTI

Re: Pifqo - žádost o unban

#8
juraj455 píše:
02 čer 2021 11:11
Zdarec
K tomuto sa mi neda nevyjadrit , ako jeden z mala som mal česť spoznať pifqa za obe ery ( za nick pifqa a minotaura) myslim si že po tom dlhom čase ako sa dostal na server sa jeho chovanie zásadne zmenilo... Každý z nas si zaslúži podla mna šancu , na žiadosti je vidno že si dal záležať a tak je pochopiteľne že mu ten server chyba a je ochotný niečo zmeniť ... PRO

Juraj455 😉
Vyjádření k hráči Pifqo:
Těžko říct, jestli je správné dávat 3. šance když dostal 2x ban za to samé, čímž ukázal že se vůbec nezměnil.

Vyjádření k práči Pifqo za nick minotaur:
Moc bych nebral tolik nad váhu to, že se choval za tento nick správně, pochopitelně nechtěl na sebe poutat pozornost, aby se na to obcházení nepřišlo.

Vyjádření k Obcházení za účet minotaur:
K obcházení mohu říct jen to, že je hezké, že se nakonec přiznal, ale zároveň to popřel a pořád se ilegálně dostal na server. Poté si dal krátce žádost na unban o čemž se dá zase polemizovat, zda se rozhodl přestat hrát ilegálně na serveru, tudíž se fakt změnil a nebo má pořád potřebu porušovat pravidla.

Vyjádření k žádosti:
Nerad se vyjadřuji k žádostem, protože bych to sám nezvládl na kvalitní úrovni, ale rád chválím a cením lepší žádost, než ta minulá.

Závěr:
W4TER píše: Ahoj, Myslím že si své šance už zahodil mnohokrát, nevidím důvod proč by to teď mělo být jiné. Naposled jsi dostal amnestii a asi po 2 týdnech jsi byl zpátky v ban listu. Za mě rozhodně PROTI.

Re: Pifqo - žádost o unban

#9
W4TER píše:
02 čer 2021 13:46
Ahoj, Myslím že si své šance už zahodil mnohokrát, nevidím důvod proč by to teď mělo být jiné. Naposled jsi dostal amnestii a asi po 2 týdnech jsi byl zpátky v ban listu. Za mě rozhodně PROTI.
Ahoj dakujem za vyjadrenie, ale po amnestii som hral asi 4mesiace možno 5.

Re: Pifqo - žádost o unban

#10
TheDarkLord173 píše:
02 čer 2021 10:17
Všechny tvé šance (a bylo jich až příliš mnoho) dostat se zpět na server a hrát tam jako všichni ostatní si promrhal, PROTI...
Ahoj dakujem ti za tvoje vyjadrenie. Mi dvaja sme sa na servery moc nemuseli, ale máš o mne urobeny obrazok aký máš preto ti ho nechcem brať. Šancí som dostal viac než dosť a po další krát tu chybu neurobím. prajem pekny den
cron