Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Pifqo - žádost o unban

#11
kralik159159 píše:
02 čer 2021 15:37
Žádost sice hezká, ale myslím si, že není dobrá doba tě pustit zpět na server. Měl jsi mnoho šancí, které jsi promrhal během chvíle. Dej si alespoň ještě půl roku pauzu a potom popřemýšlím jestli ti dám pro. Zatím PROTI
Ahoj dakujem kralik za vyjadrenie! Teba som mal na servery velmi rád a sám si mi povedal že ak urobím znova chybu že už od teba pro na unbane neuvidím. a ďakujem <3

Re: Pifqo - žádost o unban

#12
tomator píše:
02 čer 2021 21:56
juraj455 píše:
02 čer 2021 11:11
Zdarec
K tomuto sa mi neda nevyjadrit , ako jeden z mala som mal česť spoznať pifqa za obe ery ( za nick pifqa a minotaura) myslim si že po tom dlhom čase ako sa dostal na server sa jeho chovanie zásadne zmenilo... Každý z nas si zaslúži podla mna šancu , na žiadosti je vidno že si dal záležať a tak je pochopiteľne že mu ten server chyba a je ochotný niečo zmeniť ... PRO

Juraj455 😉
Vyjádření k hráči Pifqo:
Těžko říct, jestli je správné dávat 3. šance když dostal 2x ban za to samé, čímž ukázal že se vůbec nezměnil.

Vyjádření k práči Pifqo za nick minotaur:
Moc bych nebral tolik nad váhu to, že se choval za tento nick správně, pochopitelně nechtěl na sebe poutat pozornost, aby se na to obcházení nepřišlo.

Vyjádření k Obcházení za účet minotaur:
K obcházení mohu říct jen to, že je hezké, že se nakonec přiznal, ale zároveň to popřel a pořád se ilegálně dostal na server. Poté si dal krátce žádost na unban o čemž se dá zase polemizovat, zda se rozhodl přestat hrát ilegálně na serveru, tudíž se fakt změnil a nebo má pořád potřebu porušovat pravidla.

Vyjádření k žádosti:
Nerad se vyjadřuji k žádostem, protože bych to sám nezvládl na kvalitní úrovni, ale rád chválím a cením lepší žádost, než ta minulá.

Závěr:
W4TER píše: Ahoj, Myslím že si své šance už zahodil mnohokrát, nevidím důvod proč by to teď mělo být jiné. Naposled jsi dostal amnestii a asi po 2 týdnech jsi byl zpátky v ban listu. Za mě rozhodně PROTI.
Ahoj ďakujem za pekne vyjadrenie. Začal som na tom učte hrat s novým štítom a na pifqa som chcel zabudnuť. Za ten mesiac hrania som poznal že nebolo správne okrádať hráčov a klamať, ale hrať podstivo. Poznamenal ma ten druhý ban určite, že kradnuť sa nemá a na každeho sa dostane. Ano dostal som 2x ban za tu istu hluposť za ktoru som si mohol ja. ale v tedy som sa vobec nezmenil a chcel som si niečo dokázať ale nevyplatilo sa mi to 3šancu by som si vážil a nič zle by som neurobil.

Re: Pifqo - žádost o unban

#13
Promiň, ale bordel si dělal ještě, když jsem hrál... Od té doby si udělal tolik dalších kravin. Proto si myslím, že už je zbytečné, ti dát další šanci.
Proti

Re: Pifqo - žádost o unban

#14
Pokoslav píše:
03 čer 2021 17:57
Promiň, ale bordel si dělal ještě, když jsem hrál... Od té doby si udělal tolik dalších kravin. Proto si myslím, že už je zbytečné, ti dát další šanci.
Proti
Ahoj v pohode, a díkes za nazor. Ano robil som veľa zbytočných problémov a viem že mi veľa ludí neverí že som sa zmenil, a ani im to neberiem lebo som sa k luďom vážne správal zle a okradal ich. Nechcem sa vzdať o to že si na servery už nikdy nezahrám velmi rád by som tam hral ale už bez problemov..

Re: Pifqo - žádost o unban

#15
Prohřešků už jsi měl na serveru až příliš. Už jsem psal minule, že v lednu ses nijak špatně nechoval, ale z toho nelze hodnotit celou žádost, která mě samotného narozdíl od ostatních zase tolik neuchvátila. Je sice poměrně dlouhá a rozepsal jsi se hodně, ale víc slov bych ocenil v důvodu proč bychom tě měli opět pustit na server, ne v popisu tvých prohřešků, kde se semtam omluvíš. Proti

Re: Pifqo - žádost o unban

#18
Proti
(btw, kdybys ještě někdy psal žádost tak zkus vynechat nedůležité pasáže. Když už mě/nás přestane bavit číst 1. odstavec z 5., tak ti to moc k + nepřídá)