Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔] sedr žádost o unban

#1
1Ahoj,

rozhodl jsem se napsat mojí třetí žádost o unban po více než jednom roku, jelikož si myslím a doufám, že tohle je správná doba se vrátit na server a připomenout si jak epes vlastně vypadá. Žádost jsem si napsal sám. Doufám že na Vás aspoň tato žádost udělá nějaký dojem a uvidíte, že hraní na serveru chci jen protože chci převzít trůn v /ep top hornictví :D a možná i nějaká ta pomoc nějaké frakci.

1) Za co si dostal ban?

3x a dost - (Nevhodné chování 3x a 1x porušení pravidel eventu)

2) Popis situace:

Svůj první trest jsem dostal dne 16.10. 2019 od helpera Lemodile pokud jsi vše pamatuji dobře tak to bylo takhle, jelikož to byla zrovna doba kdy jsem opět začínal hrát na serveru, tak jsem se chtěl projevit jako zábavný hráč, a proto jsem psal věci, které nebyly úplně vhodné a helper Lemodile mi udělil půlhodinový mute za nevhodné chování.

Druhý trest jsem dostal 27.11. 2019 od helpera PAVLiTKO z důvodu opakované ignorace varování helperu kdy jsem na to prostě zkrátka kašlal a nezajímalo mě to, abych ukončil svojí hádku s hráčem TheDarklord173, ale já nepřestal a po chvíli hádání jsem obdržel svůj druhý trest, mute na 24h.

Třetí trest mi byl přidělen 16.2. 2020 za další hádku s hráčem TheDarklord173, se kterým, jak jde poznat z předešlého trestu, se kterým jsme opravdu dřív neměl dobré vztahy které doufám že už jsou dobré nebo neutrální.

Poslední trest mi byl udělen v 17.7. 2020 tudíž ve stejný den mého banu. Jednoduše jsme si povídali s pár lidmi na DarkGods discordu a akorát začínal rybářský event u moře a jeden z členů frakce řekl, že tam jde hráč _eskaron_, kterého jsme dlouhodobě neměli jako frakce v lásce, tak ten člen řekl, že ho půjde "trollit" a já jako opice že zajdu taky no a dopadlo to jak to dopadlo poslední trest byl tu.

3) Datum a čas banu

17.7. 2020 08:45
http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4925

4) Druh banu: Tempban/Permaban

Permaban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Na Epesu hraji již 3 roky hrál bych 4 nemít ban :D, nahrál jsem na serveru již přes 110 herních dní a v průběhu těchto dnů jsem získal mnoho vzpomínek a doufám, že budu mít možnost jich získat ještě více.

na epes se chci vrátit hlavně pro hornictví a také nový dungeon vampíru, už mi to opravdu chybí a také mé nádherné stavby které si chci znova projít, a také chci už bojovat o pevnosti a bosse.

Nakonec bych se chtěl omluvit všem, na které jsem v minulosti nadával a urážel je a to zejména Darklord, kterej to schytal asi nejvíce. Samozřejmě nebyl jedinej, na kterého jsem nadával, ale pokud bych tu měl jmenovat každého, koho jsem někdy urazil, tak to píši ješte 5 let. Omlouvám se.


Děkuji, sedr.

Re: sedr žádost o unban

#7
Žádost dostačující, počkal sis poměrně dlouho, tak věřím, že ses změnil k lepšímu. Již minule jsem ti dával pro, tak nevidím důvod ti ho tentokrát nedát.

pro

Re: sedr žádost o unban

#8
Pavlitko píše:
16 črc 2021 09:58
Žádost dostačující, počkal sis poměrně dlouho, tak věřím, že ses změnil k lepšímu. Již minule jsem ti dával pro, tak nevidím důvod ti ho tentokrát nedát.

pro
cron