Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#22
Ahoj, žádost je solidní a je to taky už pořádně dlouhá doba, ale i přesto jsem toho názoru, že jsi zrovna člověk co tyhle věci bude dělat pořád dokola. Pokud se na server dostaneš, budu doufat že mi můj názor vyvrátíš. Proti

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#23
ArkenThas píše:
24 črc 2021 12:26
Byl jsi dost konflitkní. Nebo ani ne konfliktní chování, ale naprosto nechutné chování, které prostě vzniklo ve vteřině naprosto z ničeho. Asi sem nemusím úplně posílat konkrétní screeny, myslím, že si to ty sám dost dobře vybavíš. Je to už hodně dlouhá doba a za tu už ses asi i změnit mohl?? V žádosti jsem o tom nenašel ale jediné slovo. Vyjadřuješ se omluvně k těm podvodům na hráče, ale tohle bys měl za mě řešit mnohem víc. Nechce se mi dávat pro někomu, kdo mě za 2 týdny přesvědčí, že jsem to dělat neměl, jako tomu už xkrát bylo.

Jestli chceš moje pro, tak bych chtěl vidět nějakou reakci ohledně tvého chování, na základě které by tě mohl ATeam poslat do banu ihned ve chvíli, jestli začneš předvádět co kdysi.
Ano, naprosto souhlasím s tvým názorem na mé chování, které jsem v tu dobu kdy jsem ještě mohl hrát měl, které bylo jak říkáš naprosto nechutné, ale jsou to už dva roky od toho, co si měl semnou nějaký "kontakt" a za tu dobu se věci změnily. Vím, že tomu nebudeš chtít uvěřit tak jak ostatní hráči, proto ti tvé PROTI nijak neberu, napsal si mi ho oprávněně, ale dokud jsem zabanovaný, tak nemám možnost ti dokázat svoji změnu.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#25
ArkenThas píše:
24 črc 2021 12:26
Byl jsi dost konflitkní. Nebo ani ne konfliktní chování, ale naprosto nechutné chování, které prostě vzniklo ve vteřině naprosto z ničeho. Asi sem nemusím úplně posílat konkrétní screeny, myslím, že si to ty sám dost dobře vybavíš. Je to už hodně dlouhá doba a za tu už ses asi i změnit mohl?? V žádosti jsem o tom nenašel ale jediné slovo. Vyjadřuješ se omluvně k těm podvodům na hráče, ale tohle bys měl za mě řešit mnohem víc. Nechce se mi dávat pro někomu, kdo mě za 2 týdny přesvědčí, že jsem to dělat neměl, jako tomu už xkrát bylo.

Jestli chceš moje pro, tak bych chtěl vidět nějakou reakci ohledně tvého chování, na základě které by tě mohl ATeam poslat do banu ihned ve chvíli, jestli začneš předvádět co kdysi.
Z důvodů dříve vypsaných dávám malé proti. V žádosti a v reakcích na mě působíš dobře, proto ti dávám jenom malé proti, ale kdyby to bylo na mě, tak bych ti tehdy kromě banu dal ještě blacklist.
cron