Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#11
StrejdaRodec píše:
19 črc 2021 12:45
Ahoj,
Možná si čekal, že sem prostě jako vždy přijdu dát proti jakožto postížený jak tvýma scammama tak tvým naprosto NECHUTNÝM chováním, které občas přesahovalo hranici zdravého rozumu a půjdu dál, ale tentokrát jsem si řekl, že je čas dát i tobě druhou šanci.
Stále mám v hlavě vše co jsi dělal, avšak jak píšu doslova všude každý si zaslouží tu druhou šanci, doufám, že ji nepromarníš jako jiní, kterým jsme dali UB a jejich chování se ještě zhoršilo.
Pokud UB dostaneš, budu sledovat tvé chování a věř mi pokud to bude stejné nebo dokonce horší budu to právě já kdo bude usilovat o tvé navrácení do banu kvůli porušení tvých slibů o změně. Nepromarni šanci.

Momentálně jsem tedy PRO, hodně štěstí :-)
Že ty bys mi někdy dal PRO, jsem opravdu nečekal, moc díky

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#12
Matykralik píše:
20 črc 2021 14:39
Nechutně jsi se choval a v tom se člověk jen tak nezmění. Jsem pro druhé šance, ale ty fakt ne...

PROTI
To co si napsal ti nijak neberu, opravdu jsem se choval hrozně vůči jiným hráčům. Proto se i za svoje chování omlouvám a tvoje PROTI mi přijde oprávněné.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#14
Žádost je v dobrém stavu. Líbí se mi, takhle by měla vypadat každá žádost.
Co se týče tvého banu, dostal jsi ho za podvodný obchod. Před tebou už takových banů padlo dost, proč si na to nemyslel než jsi se do toho pustil? Navíc k tomu se jednalo o předměty Epes -> Jiná hra, to ti moc bodů nepřidá.
Ve hře si tě pamatuji jako opravdu toxického a zlého člověka. Chovat jsi se uměl jen ve chvíli, kdy jsi po někom něco chtěl. Nevím jestli tě chci ještě někdy vidět na serveru. U tebe platí to stejné co jsem psal u sedra. Jen co dostaneš UB věřím, že se vše vrátí do starých kolejí.
Co ti dost přidává, je doba banu. Ta je dost dlouhá na to aby ses nad sebou zamyslel. Já si ale nemyslím, že takto smýšlející člověk se dokáže změnit. Nebavíme se o změně na týden, o přetvářce, jako to bylo u spousty hráčů, ale té dlouhodobé.
Urážel jsi lidi, podváděl je, lhal, kradl. Nevěřím že se o podvodný obchod nebo IRL trading nepokusíš znovu.

Já ti šanci nedám. Bohužel PROTI.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#18
Počkal sis už docela dost dlouhou dobu, žádost taky není špatná. Myslel jsem si, že to nikdy nenapíšu, ale teď ti dávám PRO. Doufám, že ses poučil a že se už budeš chovat tak, abys už žádný trest neměl.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#19
Byl jsi dost konflitkní. Nebo ani ne konfliktní chování, ale naprosto nechutné chování, které prostě vzniklo ve vteřině naprosto z ničeho. Asi sem nemusím úplně posílat konkrétní screeny, myslím, že si to ty sám dost dobře vybavíš. Je to už hodně dlouhá doba a za tu už ses asi i změnit mohl?? V žádosti jsem o tom nenašel ale jediné slovo. Vyjadřuješ se omluvně k těm podvodům na hráče, ale tohle bys měl za mě řešit mnohem víc. Nechce se mi dávat pro někomu, kdo mě za 2 týdny přesvědčí, že jsem to dělat neměl, jako tomu už xkrát bylo.

Jestli chceš moje pro, tak bych chtěl vidět nějakou reakci ohledně tvého chování, na základě které by tě mohl ATeam poslat do banu ihned ve chvíli, jestli začneš předvádět co kdysi.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#20
StrejdaRodec píše:
19 črc 2021 12:45
Ahoj,
Možná si čekal, že sem prostě jako vždy přijdu dát proti jakožto postížený jak tvýma scammama tak tvým naprosto NECHUTNÝM chováním, které občas přesahovalo hranici zdravého rozumu a půjdu dál, ale tentokrát jsem si řekl, že je čas dát i tobě druhou šanci.
Stále mám v hlavě vše co jsi dělal, avšak jak píšu doslova všude každý si zaslouží tu druhou šanci, doufám, že ji nepromarníš jako jiní, kterým jsme dali UB a jejich chování se ještě zhoršilo.
Pokud UB dostaneš, budu sledovat tvé chování a věř mi pokud to bude stejné nebo dokonce horší budu to právě já kdo bude usilovat o tvé navrácení do banu kvůli porušení tvých slibů o změně. Nepromarni šanci.

Momentálně jsem tedy PRO, hodně štěstí :-)
cron