Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔] [LinnyY1] Žádost o unban.

#1
1) Za co jsi ban dostal?
- Za podvodný obchod

2) Popis situace:
- Podvodný obchod, za který jsem byl permanentně zabanován jsem udělal tím stylem, že jednoho dne, jsem několika hráčům se kterými jsem měl již předtím dost obchodů, které proběhly v pořádku, napsal, zdali by nechtěli semnou udělat další obchod, opět s předměty na Epesu výměnou za předměty do jiné hry, přičemž jakmile jsem od nich obdržel předměty v jiné hře dle dohody, tak jsem jim já nedal předměty na Epesu, na kterých jsme se dohodly a šel jsem je prodat ještě dál někomu jinému, abych na tom já získal co nejvíce.

3) Datum a čas banu:
- August 12, 2019, 19:18

4) Druh banu:
- Permaban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
- Tak na serveru Epes hraji již od začátku E.2, na kterém jsem byl naprosto bezproblémový a nekonfliktní hráč (což se o mě později na E.3 říct už nedalo) a už vůbec jsem v té době nedělal nějaký podvodný obchod (který jsem udělal na E.3 a byl jsem za něj permanentně zabanový), nebo jiné věci, které by nějak porušovaly pravidla serveru nebo byly nějak konfliktní vůči komunitě. Když jsem začal poprvé hrát na E.3, tak jsem byl též jak na E.2, bezproblémový a nekonfliktní hráč, který si všímal jen a pouze svého a hrál si pro zábavu, avšak později během válek o Pevnosti a přetahování se o WB, jsem též začal být různě konfliktní v chatu, ale tak kdo kdy nebyl?.. Potom jsem si jednoho dne řekl, že už mě to na serveru tolik nebaví jako tehdy a chtěl bych se spíše naklonit k úplně jiné hře, tak jsem se rozhodl začít obchodovat s mými věcmi z Epesu, za věci do jiné hry, těchto obchodů jsem na serveru udělal mnoho, až jsem postupem času udělal ten jeden osudný podvodný obchod, za účelem získání více věcí v jiné hře, který vedl k mému permanentnímu zabanování na serveru. Myslím si, že bych mohl dostat unban, protože už to je dlouhá doba ode dne mého zabanování a za tu dobu jsem měl dost času na to, abych si řekl, jestli bych tuto věc udělal znovu nebo ne. Také bych se v této žádosti chtěl znovu omluvit dotyčným hráčům, které můj podvodný obchod postihl a také členům AT, kteří ztráceli kvůli mě svůj čas, aby dohledali slíbené předměty, které jsem hráčům dle dohody nedal.

Re: [LinnyY1] Žádost o unban.

#8
Ahoj,
Možná si čekal, že sem prostě jako vždy přijdu dát proti jakožto postížený jak tvýma scammama tak tvým naprosto NECHUTNÝM chováním, které občas přesahovalo hranici zdravého rozumu a půjdu dál, ale tentokrát jsem si řekl, že je čas dát i tobě druhou šanci.
Stále mám v hlavě vše co jsi dělal, avšak jak píšu doslova všude každý si zaslouží tu druhou šanci, doufám, že ji nepromarníš jako jiní, kterým jsme dali UB a jejich chování se ještě zhoršilo.
Pokud UB dostaneš, budu sledovat tvé chování a věř mi pokud to bude stejné nebo dokonce horší budu to právě já kdo bude usilovat o tvé navrácení do banu kvůli porušení tvých slibů o změně. Nepromarni šanci.

Momentálně jsem tedy PRO, hodně štěstí :-)
cron