Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✖] [Spartakus31] Žiadosť o Unban

#1
Heya,

už prešiel rok od môjho banu, tak som si povedal, že napíšem žiadosť o unban. Epes ako server mám naozaj rád a chcem sa tam vrátiť, a ak by som dostal príležitosť, určite by som sa tam vrátil za svoj nový účet: nikeray. Za ten rok čo mám ban som si toho veľa uvedomil...urobil som veľkú chybu tým že som itemy získal takýmto nelegálnym spôsobom, znehodnotil som itemy a podieľal sa na Lemodilovom ničeniní ekonomiky za čo sa moc ospravedlňujem. Som síce viacej PVP hráč, ale Epes má niečo špeciálne...výborný RP, dokáže poskytnú zábavu na veľa hodín či je to farmenie sólobossov, varenie elixírov, stavanie, skvelý a schopný A-T a ďalších veľa vecí, ktoré z Epesu robia unikátnou záležitosť, na ktorú sa nedá zabudnúť.

1) Za co jsi ban dostal?

Nelegálny support (Nagivované itemy od člena A-T)
2) Popis situace
Len tak som si písal s mojím kamarátom Lemodilom, a ten sa ma opýtal niečo v štýlu - Spartaku, čo keby si pre mňa hral jednu hru a ja ti za to dával itemy na Epesu. Tak som si povedal že to znie ako super plán a že na to určite nikto nepríde, tak som na to kývol.
Celý princíp toho givovania bol v tom, že ja som pre Lemodila hral jednu hru, na ktorú on nemal čas narozdiel odo mňa. Nahral som mu určité veci, ktoré odo mňa potreboval a napísal som mu na discord. On určoval ceny...Ako prvá odmena za moju prácu bola PT V Helma (2X zem), vzduch som mal z skupinaku a vodu od Jacka_Ounesa. Potom išli ďalšie eventy a Lemo vždy prišiel s neodolateľnou ponukou, tak som pokračoval...nakoniec som sa dopracoval k Královne Temnôt, Agónii a +2 dmg Neviditeľným krídlam. Časom som sa nasťahoval k hráčovy SooTCB, ktorý ma o Královnú Temnôt II okradol. Lemodile sa ma opýtal že čo keby som dostal náhradu za stratu Ničiteľku noci, tak som súhlasil a hrával som pre neho naďalej. Na moju a Lemodilovu spoluprácu sa prišlo tak ,že SooTCB vymenil Královnu Temnôt II s hráčom Iruga. Za Očistec a popravčí tuším už si to nepamätám. Lemodile potom na forko napísal pravý pôvod tej sekery a tak sa A-T pustilo do hľadania všetkých vecí, ktoré tu mohol Lemodile zanechať...takže tak sa na mňa prišlo a dostal som Perma ban.

3) Datum a čas banu
17.7.2020 08:00

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permaban
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Plne si uvedomujem čo som urobil...je to najzávažnejšie prehrešok, ktorý som kedy urobil. Vždy som chcel hrať poctivo, ale proste ten pocit že môžem získať tak veľkú silu za tak málo času ma dostal na stranu zla. Naozaj ma to aj mrzí pretože čas nemôžem vziať späť. Za ten rok čo som zabanovaný som mal veľa času premýšľať, a vždy som sa chcel vrátiť na Epes, ale vedel som že nemôžem. Viem že rok není možno dostačujúca doba na poučenie, ale verím, že za ten rok som sa toho dosť naučil a oľutoval som to nie raz, pretože viem že Epes je sranda aj keď je to o nervy občas. Za ten rok som si často pozeral stránku Epesu a viem že prišlo veľa zaujímavých updatov, ako bol napríklad Illusion Katakomby, Vampir dung, Zoroth solowb, Lovci pokladov a najnovšie aj mazlíci. Chcel by som si ešte raz zahrať a vyskúšať všetky tie nové veci. Od začiatku za nový nick, pretože viem že takú zmes dobrých pluginov nikde inde.
Chcel by som sa ospravedlniť celému A-T že som vám pridal veľa práce s hľadaním veci, ktoré som od Lemodila obdŕžal...obával som sa banu, tak som sa radšej zdržal akýchkoľvek vecí, dúfajúc že si ma nikto nevšimne. Som pripravený niesť zodpovednosť za to čo som urobil. Budem dúfať že dostanem príležitosť Vám dokázať že som sa naozaj zmenil.

Ďakujem všetkým za prečítanie žiadosti za každé pro a proti budem rád,
Spartakus31.

Re: [Spartakus31] Žiadosť o Unban

#2
Já osobně jsem s tebou neměl nikdy žádný problém a připadáš mi fakt v pohodě. Závažnost trestu je sice vyšší, ale rok mi připadá jako docela dlouhá doba k ponaučení.
PRO

Re: [Spartakus31] Žiadosť o Unban

#3
kralik159159 píše:
21 črc 2021 17:47
Já osobně jsem s tebou neměl nikdy žádný problém a připadáš mi fakt v pohodě. Závažnost trestu je sice vyšší, ale rok mi připadá jako docela dlouhá doba k ponaučení.
PRO
Súhlasim (síce som ťa moc nepoznal) ale žiadosť je prepracovaná PRO

Re: [Spartakus31] Žiadosť o Unban

#4
Vzhľadom k tomu, že mám ban, asi nebude veľa ľudí považovať môj názor za valídny, ale chcem aj tak povedať, že Spartakus je jeden z mála ľudí čo si unban rozhodne zaslúšia. Spartakus je dobrý príspevok do komunity Epesu a bez neho to nie je to čo bývalo.

Rozhodne PRO

Re: [Spartakus31] Žiadosť o Unban

#5
Žádost je na výborné úrovni. Dobrá práce.
Co se tebe týče neměl jsem s tebou žádné problémy ani jsem si nevšiml, že bys byl v chatu nějak výraznější. Věřím ti, že jsi se poučil a už bys nic podobného neudělal. Rád bych ti dal svoje pro a pustil tě na server.
Ale. Trest je opravdu závažnej. Je to naprostý narušení serveru. Ten fakt, že máš itemy které mít nemáš a jsi schopen ovlivnit pevnosti, WB, téměř vše čeho se zúčastníš.. Určitě jsi někdy někomu na serveru pomohl, ten hráč získal itemy který by bez tebe nikdy neměl a ten je tak schopen ovlivňovat hru dál.
Osobně bych ti dal Blacklist. To že jsi itemy přijímal je pro mě na stejné úrovni, jako Lemodile kterej je rozdával. Dal bych ti možná šanci při Amnestii, takhle je to ale PROTI. Bohužel.

Re: [Spartakus31] Žiadosť o Unban

#9
CzechMinerCZ píše:
22 črc 2021 08:43
Žádost je na výborné úrovni. Dobrá práce.
Co se tebe týče neměl jsem s tebou žádné problémy ani jsem si nevšiml, že bys byl v chatu nějak výraznější. Věřím ti, že jsi se poučil a už bys nic podobného neudělal. Rád bych ti dal svoje pro a pustil tě na server.
Ale. Trest je opravdu závažnej. Je to naprostý narušení serveru. Ten fakt, že máš itemy které mít nemáš a jsi schopen ovlivnit pevnosti, WB, téměř vše čeho se zúčastníš.. Určitě jsi někdy někomu na serveru pomohl, ten hráč získal itemy který by bez tebe nikdy neměl a ten je tak schopen ovlivňovat hru dál.
Osobně bych ti dal Blacklist. To že jsi itemy přijímal je pro mě na stejné úrovni, jako Lemodile kterej je rozdával. Dal bych ti možná šanci při Amnestii, takhle je to ale PROTI. Bohužel.
Ďakujem za pochválenie žiadosti. Viem že som sa vtedy zachoval ako čurák a urobil veľa nenapraviteľných vecí, takže chápem tvoj názor ... každopádne na BL som sa vtedy nedostal, a preto som sa rozhodol napísať žiadosť s tým že uvidím čo na to povie viac ľudí a A-T.

Inak všetkým veľakrát ďakujem za vaše názory, veľmi si ich cením.

Re: [Spartakus31] Žiadosť o Unban

#10
Tvůj prohřešek je v tuhle chvíli na dost jiné úrovni. Podílel ses víceméně na bugování itemů, jen ze strany člena AT. Byl jsi součástí něčeho, co mohlo úplně zničit ekonomiku serveru a tím i celý Epes. Mimo to si ještě vzpomínám na tvoje krásné chování, které jsi předváděl i navzdory banu za 3x a dost a slibům, jak ses poučil (ono se stačí podívat na ten počet kicků v banlistu a fakt, že v té době se trestalo mnohem mírněji, než dnes). Byl jsi dost konfliktní jedinec a za mě ještě není tvůj čas pro opětovné vrácení na server.

Proti
cron