Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔] [Thanos]žiadosť o unban#1

#1
1) Za čo si dostal ban ?
3x a dosť

2) Popis situace

No prvý, druhý aj tretí warn som dostal za autoclicker. Keď som dostal prvý a druhý warn tak som bol prekvapený že autoclicker je zakázaný (moja chyba že som si neprečítal pravidlá), a nebral som to nejako vážne aj keď som vedel, že porušujem pravidlá. Keď som dostal tretí warn tak som si povedal, že už je toho moc a mal by som prestať, pretože som sa dozvedel, že ak by sa to prípadne ešte opakovalo, tak by som za to dostal perma ban ( kvoli trestu 3x a dost ). Tak som si prečistil celý PC a vymazal autoclicker. Väčšina ľudí hovorí, že ho zapli iba omylom, ale ja si svoju chybu priznávam, lebo nechcem klamať.

Štvrtý warn som dostal za to že som sa chcel koňom prebugovať cez mreže do zatvoreného obchodu. Na počiatku som zapieral to že som sa pokusil bugnuť ale napokon som sa rozhodol že sa priznam pretože viem že na Epesu hraju ferovy a dobry ludia ktorych som nechcel klamať ako to bolo, ano mohol som to preskočit vrchom ale zvolil som spôsob ktory je v rozporu s pravidlami.

Chcel by som sa teda rovno ospravedlniť, že som použival autoclicker a zo začiatku popieral to bugovanie koňom, nestálo mi to za to a teraz toho ľutujem.

3)Dátum a čas banu
6. marca 2021 19: 31

4)Druh banu:
Permaban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zaslúžiš unban

Ja ako hráč si myslím, že som bol bezproblémovy a nevyvolaval som žiadne konflikty medzi hráčmi a choval som slušne, jediné veci ktoré boli zle tak boli tie warny za ktoré mám aj ten ban. Okrem tých warnov bolo myslím všetko v poriadku a nemyslím si že by si na mňa niekto nejakým spôsobom sťažoval. Na začiatku som ale na Epes chodli hlavne preto, aby som zabil svoj voľný čas po robote, ale potom som sa zoznámil so super ľuďmi, ktorý mi lepšie vysvetlili ako Epes funguje a ako mám robiť určité veci lepšie. Tak som na Epese začal tráviť veľmi veľa svojho voľného času a snažil som sa zlepšovať svoje dovednosti a byť čo najlepší hráč.

Pravdupovediac Epes mi veľmi chýba, nie len ako zabíjanie voľného času, ale aj ako stretávanie sa s priateľmi s ktorými som na Epese trávil veľa svojho voľného času. Veľmi mi chýbajú boje o fragy, pevnosti a samozrejme aj boje na WB. Keby som sa mohol ešte na server pripojiť, tak mám veľmi veľa plánov ktoré by som chcel ešte zrealizovať. Mal som rád grindenie v dungnoch ale aj prevádzkovanie svojho vlastného obchodu a súťaženie o to, ktorý obchod je ten najlepší, bola jedna z mnohých z tých najlepších vecí čo som na Epese mohol zažiť.

V skratke tým chcem povedať, že by som ešte rád trávil svoj voľný čas na Epese, a preto by som rád dostal ešte jednu šancu. Všetky svoje chyby si priznávam, ale aj ich hlavne ľutujem, pretože som kvoli nim prišiel o možnosť hrať na serveri.

Re: [Thanos]žiadosť o unban#1

#4
Žádost na poměrně dobré úrovni, chválím.
Na serveru jsi byl bezproblémový, v chatu jsem tě často neviděl. To ti dost přidává.
Ban máš za 3x a dost což je poměrně obvyklý trest. Co už ale není tak obvyklé je z jakých trestů se skládá. Snažil jsem se nad tím přemýšlet a dokonce jsem si dal hodinku načas, než se vyjádřím. Opravdu jsem nepochopil, jak je někdo schopný dostat 3 tresty za autoclick. Jak můžeš být překvapený, že je autoclick zakázaný, když už si jeden trest dostal? A jak jsi schopnej dostat i třetí? Něco mi na tom nehraje. Já si myslím, že jsi si byl porušování pravidel plně vědom a jen jsi doufal, že se na to nepřijde. Když ti chyběl jen jeden „bod“, rozsvítilo se ti v hlavě a AC jsi smazal.
Co se tvého čtvrtého prohřešku týče, ten není nijak závažný. Asi bylo lákavé si trochu přivydělat na dobrém výkupu, tak jsi ztratil rozum a prostě se probugoval. Nechápu ale to tvoje divadlo spolu s (tuším) Pelleasem. Asi hodinu jste se nás snažili přesvědčit o tom, že to bylo zcela legálně a až když vám to nikdo nežral, přiznal si se. Nebylo to zbytečný? Příště doporučuji zachovat se jako chlap, ne příliš závažný ban si odsedět a pak v klidu hrát dál.
Délka banu je ideální k závažnosti trestu. Pro ti ale nedám a to čistě z tvojí blbosti. U posledního trestu jsi se měl přiznat hned, u těch předešlých opravdu netuším cos vyváděl. S autoclickem ti nevěřím ani slovo, používal jsi ho záměrně. Nehodím ti klacky pod nohy, ale doporučím ti počkat si ještě 2 měsíce. Nerozhodně.

Re: [Thanos]žiadosť o unban#1

#8
Žádost na dobré úrovni, víceméně všechno, co bych napsal, je uvedeno už u minulé žádosti.
Dost mě zklamali dvě věci - Že si člověk tvého typu nebyl schopen napsat ani vlastní žádost, ale počkal si zas o trochu déle, tak budiž.
Vůbec se mi nelíbilo, jak jste se po žádosti ale zachovali vůči hráčům z residence? Hráčům, se kterými jste tam trávili čas a získávali itemy dohromady. Znám ale jen názor té druhé strany a menší + pro tebe může být, že pohled vaší strany nějak ani znát nechci, čiže by byla blbost dávat ti proti jen na základě toho.

Malé Pro

Re: [Thanos]žiadosť o unban#1

#9
Když pomineme ten nesmyslný banhunt z tvojí a pelleasovy strany a hned po tvém finálním trestu trestu to zapírání a vymýšlení pohádek, jak jste si hráli na to, že se z té krabice dá vyskočit, tak asi nevidím pořádně důvod dávat proti. PRO(?)! Akorát doufám, že si tuhle žádost o unban už psal sám...

S přáním hezkého dne TheDarkLord173.



PS: Jo je to zkopírované z toho, co jsem psal minule k tvé žádosti. 8-) 8-) 8-)
cron