Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Notkal Žádost o unban.

#1
1) Za co jsi ban dostal?
vyuzivani externich programu

2) Popis situace:
ukazoval jsem majitli zpusob jak obejit anticheat a ze se da pouzivat speedhack i pres vas anticheat a poslal mu to

3) Datum a čas banu
July 13, 2019, 21:35

4) Druh banu: Tempban/Permaban
permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
s majitelem jsem byli domluveni ze budu bez trestu kdyz je nebudu pouzivat a taky jsem prestal a za dva dny na to jsem ten ban dostal stejne a navic jseou to uz dva roky a o prazdninach se nudim

Re: Notkal Žádost o unban.

#3
Ale my jsme byli dohodnutý klidně můžu poslat screeny ještě z Facebooku když jsme se domluvili... A když jsem o tom řekl tak sám majitel po mně chtěl ať pošlu důkaz tak jsem to udělal... Si ty zprávy najděte... Andrej Notkal na fb

Re: Notkal Žádost o unban.

#7
notkal píše:
24 črc 2021 17:05
když napíšu jen Epes najde mi to misto chatu jen vaší stranku a nemohu najít ten chat ale zkuste napsat majiteli... mel by o tom vedet
Ahoj,
bohužel od roku 2019 jsme řešili stovky různých kauz a chatů, takže si naší konverzaci bohužel již nepamatuju - FB zprávy z FB jsou v tuto chvíli vypnuté a nedostupné pro kohokoliv z nás, takže to nemáme možnost ověřit. Jediný důvod proč jsi však mohl dostal ban musel být to, že jsi ještě pár dní po "otestování" opět speedhack použil a to nejspíš v průběhu nějakých bojů co tě sledoval AT. Také je divné, že bys to s námi neprobral již tenkrát, když jsme údajně byli domluvení... kdybychom byli, pravděpodobně to vyřešíme a ty bys dostal unban již v té době. Nerad bych ti křivdil, ale bohužel je to příliš dlouhá doba...

Zkus mi zde do PMky napsat jakým způsobem jsi tenkrát objevil jak používat Speedhack, ale obávám se, že se nám tento případ už nepodaří dostatečně osvětlit.
cron