Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[✔] žádost o unban

#1
1) Upřímně nemám ponětí, nejspíše jsem byl vulgární na nějakého admina ?
2) :)
3) 2015-04.05 (odkaz mi bohužel nefungoval)
4) Druh banu: Permaban
5) Protože to bylo před šesti lety xd. Což už je nějaká doba a myslím si že jsem se za tu dobu dost změnil a dosáhl minimálně úřední dospělosti... Takže nemám už takovéhle voloviny zapotřebí

Re: žádost o unban

#2
Ahoj, myslím si, že pokud se na tebe nenajde něco opravdu výjimečného unban dostaneš. 6 let je přecejen 6 let. Stačí počkat na vyhodnocení(cca týden u tebe si myslím, že přijde i dříve). Hodně štěstí :)

Re: žádost o unban

#3
Chápu, že do popisu nemáš moc co psát, když sám nevíš, za co byl ban udělen. I tak by ta žádost nemusela být takhle příšerná..

Ale budiž no. Pro

Re: žádost o unban

#4
StrejdaRodec píše:
24 črc 2021 00:08
Ahoj, myslím si, že pokud se na tebe nenajde něco opravdu výjimečného unban dostaneš. 6 let je přecejen 6 let. Stačí počkat na vyhodnocení(cca týden u tebe si myslím, že přijde i dříve). Hodně štěstí :)
cron