Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#11
CFINB píše:
26 črc 2021 13:31
Jsem odpůrce hráčů, kteří využívají systém irl obchodů pro vlastní obohacení na serveru, jehož jádro funguje na systému grindíš->máš výhodu nad ostatními, jelikož vážně narušujete chod serveru a znehodnocujete práci hráčů, kteří investují spoustu času do méně zábavných činností, aby poté byli silnější.

Nicméně podle historie GonkManSVK obdržel před 2 měsíci unban, bylo by z mého pohledu nefér vůči tobě, aby ti byl nadále odepřen přístup od serveru.
Držím ti palce, ať ti to vyjde.
Pro

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#12
Zdravím, i když jsem moc Pellease nezažil, tak z komentářů co tu čtu a z "údajných" vyjádření. Jsem pochopil, že ho docela dost lidí nemělo rádo, zde dle mého názoru si jenom kompenzují své poškozené ega, které jim dotyčný poškodil a dle mého, jejich vyjádření je neadekvátní, jelikož na 75% jsou v dané situaci zaujatí vůči hráči Pelleas. Žádost byla obstojná a dokonce z celého textu se dají vyčíst všechny potřebné aspekty banu, i když ban není tak dlouhý tak by dotyčný měl dostat unban. Poté by bylo nefér stejné odbanování hráče Gonkmansvk.

S pozdravem Domes

Pro

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#13
Nebudu brát ohledy na to jak si se na serveru choval občas v chatu, každý někdy ujede a není snad den kdy ne. Co se tvých vztahů k frakcím a hráčům týče, tak si jednou zklamal i mě, ale pak se z vašeho stěhování z frakce do frakce začala klubat pěkná komedie. Podle mě není fér, když tě tu někdo nazývá krysou, která se snaží z frakce nahrabat jen co nejvíc pro sebe. Gonk je za mě tímhle úplně stejně prohnilej. Ming nám tu básnil o tom, jak se IRL obchodování trestalo blacklistem a že tvá doba banu je příliš krátká. Gonk dostal unban po 2 měsících, nevidím důvod proč ho tobě odepřít.

Za mě máš PRO, hodně štěstí.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#14
+ Žádost je velmi dobrá.
- Z toho co tu ostatní hráči píšou si myslím, že jsi se nechoval asi nejlépe.
- Za IRL obchodování se dával BL, teď už se nedává a na takový prohřešek sis dle mého počkal ještě málo.
- Žádost na mě působí... protaženě, informace o tom, že jste hráli na jiném serveru nejsou dle mě příliš důležité.

PROTI.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#16
Ssoryk píše:
27 črc 2021 09:57
Nebudu brát ohledy na to jak si se na serveru choval občas v chatu, každý někdy ujede a není snad den kdy ne. Co se tvých vztahů k frakcím a hráčům týče, tak si jednou zklamal i mě, ale pak se z vašeho stěhování z frakce do frakce začala klubat pěkná komedie. Podle mě není fér, když tě tu někdo nazývá krysou, která se snaží z frakce nahrabat jen co nejvíc pro sebe. Gonk je za mě tímhle úplně stejně prohnilej. Ming nám tu básnil o tom, jak se IRL obchodování trestalo blacklistem a že tvá doba banu je příliš krátká. Gonk dostal unban po 2 měsících, nevidím důvod proč ho tobě odepřít.

Za mě máš PRO, hodně štěstí.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#18
NesTriX píše:
26 črc 2021 17:23
Upřímně ani nevím, proč tebou tady právě teď ztrácím čas. První věc, kterou bych rád řekl, že jsi ten největší snitch, odpad a krysa kterou jsem na Epesu zažil. Nepočítám ani tak to, jak ses choval na serveru, nebo tak. Spíš to, že jsi vždy využil nějaké frakce, přemýšlel jsi jak s ní co nejlépe vynaložit pro tvůj zisk a pak odejít. Jakmile se ale stal nějaký problém, začal jsi vše překrucovat, jakože za nic nemůžeš a to všichni oni a že ty jsi ten, co za nic nemůže. V žádosti rozebíráš věci co tam snad ani nepatří jen aby jsi žádost uměle natáhnul.

Za mě určitě proti, moji důvěru jsi už dávno ztratil a nevidím důvod ti dávat jakoukoliv šanci.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#19
Tak co s tebou?

Tak si sedím v práci, pročítám tu tvou žádost z jedné strany na druhou poslední 2 dny a hledám normální důvod, proč bych měl uvažovat nad tím ti dávat druhou šanci, když sám v žádosti píšeš, že si úplně jiný člověk a potom tvrdíš, že si se na serveru naučil jenom nevěřit lidem okolo. ;)

Tuhle žádost jsem přečetl fakt asi 6x a celkem mě zaráží to, že se v žádosti neomlouváš lidem, kterým si na serveru kazil život, absolutně to nevypadá, že by si jakéhokoli chování vůči ostatním na serveru jakkoliv litoval nebo tě nezaráželo to, že si okradl několik lidí, bydlících s tebou na minulých residencích. Neskutečně se mi hnusí pohled do minulosti na to, jak si snad každému z frakce DarkGods (nevím jestli i ostatním) vypisoval, že jim vybanhuntíš frakci, že na ně máš stovky důkazů a screenů...
Ale z toho opakovaného vydírání hráčů s tou tvojí povedenou bandou už opravdu bliju, nucení hráčů na resce k nahlašování hráčů i přes jejich rozhodnutí, hraní si na kamaráda, že si někoho nenahlásil a ve skutečnosti si ho chtěl dostat do banu ze všeho nejvíc, opravdu nevidím důvod, proč bych ti měl věřit. Opakovaně si vypisoval na DarkGods discord, že máš na každého důkazy a že když ti někdo napsal pravdu si mu hned psal, že na něj máš důkazy a že je hned použiješ. V žádosti hážeš špínu na všechny okolo, jako by si byl ty svatý a všechno byla jen chyba ostatních.

Ačkoliv je tvá žádost dlouhá, tak v žádné případě neobsahuje informace, které bych tam rád ocenil. Celkově ta žádost je plná nepotřebných informací o jiných serverech, které jsou v této žádosti dle mého absolutně zbytečné...

Mého pro se s touto žádostí určitě nedočkáš.

S pozdravem TheDarkLord173.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#20
Co se tady z těch komentářů o tobě nedozvím. Neříkám, že jsi byl ten nejúpřímější a nejvěrnější hráč na Epesu, ale já s tebou nikdy neměl problém. Myslím si, že jsi byl opravdu až moc důvěřivý, půjčoval věci mnoha lidem, sdílel residence s mnoha různými lidmi a střídal frakce jak ponožky. To tě dostávalo do problémů, které jsi neřešil úplně korektně. Ale je to jen můj pohled, který se od skutečnosti může lišit. Na Epesu jsem si s tebou rád psal a jak už jsem psal, neměl jsem s tebou žádný problém či konflikt. Co se týče banu, Gonk dostal za stejnou věc unban už dávno, víc asi netřeba psát. Doufám, že ti to vyjde, PRO a hodně štěstí.
cron