Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#31
Ssoryk píše:
29 črc 2021 16:52
NesTriX píše:
26 črc 2021 17:23


Jinak nechápu proč srovnáváte Gonka s Pelleasem, oba to jsou doslova úplně jiní lidé, Gonk nahlásil ten obchod a nemá žádné tresty narozdíl od Pellease (chování, nebo snad ta věc s Plejmenem, kterou bys určitě taky nechtěl abych zde zmiňoval)
Ten obchod neměl ani proběhnout, to že ho nahlásil bych vůbec nebral na váhu při rozhodováni o jeho unbanu. Co jsem pochopil tak Gonk si nechal dát sobě a Pellemu ban, protože byl nakrknutej. Kdyby to nahlásil Pelleas, koukal by si na to jinak ? Nebo by si se furt zuby nehty snažil, aby se Pelleas už neukázal ?
Ďakujem kyro, a áno máš pravdu (teda aspoň podlá mňa) Gonk nahlásil mňa a seba z dôvodu že nedostal veci ktoré po mne chcel, teda Gonk sám mi napísal možnosť ako to riešiť a ku tomu že pokiaľ mu neodpíšem (nemal som chuť mu odpisovať kde som mu dal jasne na javo že mu nič nedám lebo taká bola dohoda) tak to bude riešiť inak , takže asi na 99% to bolo z dôvodu že som mu nedal veci. A ako píše kyro tento obchod nemal vôbec prejsť , je to jedno či som to ja alebo Gonk je to porušovanie pravidiel a obi dvaja mame za to právoplatné tresty.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#32
Chtěl bych jen upozornit, že se v ohledu UNBANU hráče řeší pouze jeho toxicita v chatu, chování proti pravidlům NIKOLIV vaše komplexy, že vám někdo odešel z f nebo snitchoval tohle chování ač není hezké a sám ho nesnaším (hráč jsem byl taky že ) není nijak proti pravidlům, nijak nesouvisí s banem hráče, pokud zde nemáte nějaký rozumný důvod proč by hráč neměl dostat UB tak nepište radši nic a napište jen PROTI absolutně nikoho to tu nezajímá, můžete si to psát na discordu. Neříkám, však, že je pelleas přímý adept na UB mé PRO má, protože věřím na druhé šance a nikdy jsem s nim v ohledu pravidel serveru neměl žádný problém. V mých očích není důvod proč by gonk měl mít UB (dostal mé pro) a on ne, je zde nějaký výrazný rozdíl v chování proti pravidlům? Nevím. Stejně jsem dal pro každému z každé f, pokud to nebyl extrémní případ. To co zde pišete mi však přijde fakt smutné. Díky

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#33
Tak nějak souhlasím s názorem, že co se týče frakcí, tak na tom nejsi úplně krásně a na tvojí historii frakčních potyček bys pomalu potřeboval discord nitro. Každopádně nevidím reálně jedinej důvod tahat frakční spory do žádosti o unban. Gonk se sám nahlásil + udělal pár věcí pro server, ty sis počkal o X měsíců déle a asi ty žádosti hodnotím v tuhle chvíli stejně.

Pro
cron