Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#21
peta57 píše:
27 črc 2021 20:37
Co se tady z těch komentářů o tobě nedozvím. Neříkám, že jsi byl ten nejúpřímější a nejvěrnější hráč na Epesu, ale já s tebou nikdy neměl problém. Myslím si, že jsi byl opravdu až moc důvěřivý, půjčoval věci mnoha lidem, sdílel residence s mnoha různými lidmi a střídal frakce jak ponožky. To tě dostávalo do problémů, které jsi neřešil úplně korektně. Ale je to jen můj pohled, který se od skutečnosti může lišit. Na Epesu jsem si s tebou rád psal a jak už jsem psal, neměl jsem s tebou žádný problém či konflikt. Co se týče banu, Gonk dostal za stejnou věc unban už dávno, víc asi netřeba psát. Doufám, že ti to vyjde, PRO a hodně štěstí.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#22
Ssoryk píše:
27 črc 2021 09:57
Nebudu brát ohledy na to jak si se na serveru choval občas v chatu, každý někdy ujede a není snad den kdy ne. Co se tvých vztahů k frakcím a hráčům týče, tak si jednou zklamal i mě, ale pak se z vašeho stěhování z frakce do frakce začala klubat pěkná komedie. Podle mě není fér, když tě tu někdo nazývá krysou, která se snaží z frakce nahrabat jen co nejvíc pro sebe. Gonk je za mě tímhle úplně stejně prohnilej. Ming nám tu básnil o tom, jak se IRL obchodování trestalo blacklistem a že tvá doba banu je příliš krátká. Gonk dostal unban po 2 měsících, nevidím důvod proč ho tobě odepřít.

Za mě máš PRO, hodně štěstí.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#23
CzechMinerCZ píše:
26 črc 2021 14:25
Žádost je dost dobrá. Místy je sem tam uměle natažená ale lze se zní dozvědět téměř vše.
Upřímně mi na serveru nechybíš a tak si tě sotva vybavuju. Občas jsem tě v chatu zahlédl ale oproti některým to nebude příliš horký. V rejstříku máš pár kicků za chování, dejme tomu.
Celej ten popis situace mi přijde jako tragikomedie. Nevím proč máte potřebu si itemy kupovat za reálné peníze. Kde je ta radost ze zisku itemu, dropování, bossů a dungeonů? Trochu taky nechápu ty pasáže s Thanosem. Kdo ty itemy teda chtěl koupit? Ty? Thanos? Proč tedy Thanos nebyl potrestán stejně jako ty? Nesnažíš se na něj jen naházet špínu a zatáhnout ho do toho? Jak asi vidíš, žádost ve mně vyvolává více otázek než odpovědí.
Ban máš poměrně krátkou dobu. Když si vzpomenu na to, že bylo IRL obchodování trestáno Blacklistem (a z nějakého důvodu z toho sešlo?) tak je to opravdu ale opravdu krátká doba. Nevěřím tomu, že kdokoliv se pokusí o IRL trade se poučí. Teď nebo později do toho sklouzneš znova. Hráči kteří dostali ban za méně závažný prohřešek mnohdy čekají daleko déle. Dám ti PROTI a byl bych rád kdybys mi ty věci upřesnil.
Úplne prvé sa ospravedlňujem že tak neskoro odpovedám na tvoje otázky?. Nie, nesnažím sa na Thanosa hodiť žiadnu špinu, mame medzi sebou problémy ale Thanos je jeden z mála na serveri ktorý sa správal normálne a snažil sa byť priateľský ku všetkým. Uznávam ta celá pasáž ohľadom Thanosa tam nemusela byť je pravda že to mám dosť natiahnuté a sú tam ja zbytočnosti takže áno máš pravdu Miner. Nehovorím že mam potrebu kupovať veci za IRL , ako som už napísal hlavným dôvom kúpe bolo to aby to nešlo do enemy lebo Gonk mal už nejakých zaujemcov (viac neviem) tak som to chcel kúpiť ja aby tie veci ostali u nás. Čo sa toho týče mal som prilbu Gonkvoi vratit a nechať to tak nuž v tej chvíli mi to nenapadlo takže som to proste kúpil. A keď si nepochopil zo žiadosti JA som kúpil tú prilbu. A ohľadom Blacklistu za IRL od kedy hrám (čo je pomerne krátko) sa tak IRL obchod netrestá takže nevidím dôvodom aby si to tu vyťahoval.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#24
NesTriX píše:
26 črc 2021 17:23
Upřímně ani nevím, proč tebou tady právě teď ztrácím čas. První věc, kterou bych rád řekl, že jsi ten největší snitch, odpad a krysa kterou jsem na Epesu zažil. Nepočítám ani tak to, jak ses choval na serveru, nebo tak. Spíš to, že jsi vždy využil nějaké frakce, přemýšlel jsi jak s ní co nejlépe vynaložit pro tvůj zisk a pak odejít. Jakmile se ale stal nějaký problém, začal jsi vše překrucovat, jakože za nic nemůžeš a to všichni oni a že ty jsi ten, co za nic nemůže. V žádosti rozebíráš věci co tam snad ani nepatří jen aby jsi žádost uměle natáhnul.

Za mě určitě proti, moji důvěru jsi už dávno ztratil a nevidím důvod ti dávat jakoukoliv šanci.
Ohľadom snitcha, nebol si ty náhodou kto sa ma opýtal či by som mu raz za čas nepovedal rozdelenie WB od DG? Ale to nemusíme riešiť .To že ma nazývaš krysou fajn asi máš pravdu zaslúžim si to. Moje správanie tiež nebolo najlepšie čo 1000% uznávam, ohľadom toho "využil nejaké frakce" keď si toto myslíš fajn nemôžem ti to vyvrátiť. Ale úprimne ti hovorím že NIKDY toto nebol môj úmysel aby som vyťažil z nejakej Frakcie čo najviac, to že som striedal frakcie ako "ponožky" je pravda ale nebolo to zo žiadneho takéhoto dôvodu bolo to proste moje rozhodnutie a hlavne pre to že som sa po dlhom čase unudil v tej frakcii a nechcel som si zároveň kaziť pôžitok z hry a kaziť WB danej frakcii (keď si z nudený aspoň v mojom prípade fungujem tak na 40% takže by som danej frakcii na WB nepomohol ale uškodil).V jedinej frakcii ktorej som chcel ostať a cítil sa najlepšie bolo vo WarChiefs lenže potom som sa nechal ovplyvniť ľuďmi a vieme čo sa ďalej stalo. Ohladom toho naťahovanie maš takú istú pravdu ako som pisal Minerovi.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#25
TheDarkLord173 píše:
27 črc 2021 18:53
Tak co s tebou?

Tak si sedím v práci, pročítám tu tvou žádost z jedné strany na druhou poslední 2 dny a hledám normální důvod, proč bych měl uvažovat nad tím ti dávat druhou šanci, když sám v žádosti píšeš, že si úplně jiný člověk a potom tvrdíš, že si se na serveru naučil jenom nevěřit lidem okolo. ;)

Tuhle žádost jsem přečetl fakt asi 6x a celkem mě zaráží to, že se v žádosti neomlouváš lidem, kterým si na serveru kazil život, absolutně to nevypadá, že by si jakéhokoli chování vůči ostatním na serveru jakkoliv litoval nebo tě nezaráželo to, že si okradl několik lidí, bydlících s tebou na minulých residencích. Neskutečně se mi hnusí pohled do minulosti na to, jak si snad každému z frakce DarkGods (nevím jestli i ostatním) vypisoval, že jim vybanhuntíš frakci, že na ně máš stovky důkazů a screenů...
Ale z toho opakovaného vydírání hráčů s tou tvojí povedenou bandou už opravdu bliju, nucení hráčů na resce k nahlašování hráčů i přes jejich rozhodnutí, hraní si na kamaráda, že si někoho nenahlásil a ve skutečnosti si ho chtěl dostat do banu ze všeho nejvíc, opravdu nevidím důvod, proč bych ti měl věřit. Opakovaně si vypisoval na DarkGods discord, že máš na každého důkazy a že když ti někdo napsal pravdu si mu hned psal, že na něj máš důkazy a že je hned použiješ. V žádosti hážeš špínu na všechny okolo, jako by si byl ty svatý a všechno byla jen chyba ostatních.

Ačkoliv je tvá žádost dlouhá, tak v žádné případě neobsahuje informace, které bych tam rád ocenil. Celkově ta žádost je plná nepotřebných informací o jiných serverech, které jsou v této žádosti dle mého absolutně zbytečné...

Mého pro se s touto žádostí určitě nedočkáš.

S pozdravem TheDarkLord173.
Darklord povieme si to na rovinu , či som iný človek zistiť nemôžeš takže uznávam tvoje obavy aby sa na serveri neukázal ten istý toxický a detinský Pelleas .Ohľadom toho "omluvania" myslím si že keby tam aj napišem že "všetkým sa ospravednujem" tak sa najde človek čo mi na to napiše že som len klamár a vôbec to neni pravda. Na rovinu hovorím že mi je ľúto že som ostatných znevýhodnil ale tak či tak 50% mi veriť bude a dalších 50% mi veriť nebude. Ohladom okrádania , prepáč ale som človek čo dostal okradnuté o itemy 7x a AT o tom dobre vie lebo každý jeden pripad som buď riešil s plejom alebo klimom a nedostal som okradnuté len o také "blbosti" .Nespomínam si na to že som nikomu ničo ukradol a vždy keď sa rozpadala reska som ešte aj ľuďom dával viacej ako by mali dostať za čo na mňa ostatný členovia boli naštvaný. Takže rád by som sa dozvedel koho som okradol. Úprimne si myslím že som nikdy nenútil niekoho nahlásiť niekoho , jasné keď ja som chcel niekoho nahlásiť tak som povedal "poďte ho nahlásiť" ale nemyslím si že by som niekedy niekoho do toho nútil ako sám píšeš,keď sa mýlim tak keď ťa možem poprosiť mohol by si mi povedať príklad?.

Určite "svatý" nie som takže toto si dovolím ti vyvrátiť, na nikoho v tejto žiadosti špinu nehádžem a celá chyba je na mne a je to len moja chyba nikoho iného.

A záver ohľadom toho že som sa vyhrážal a podobne čo píšeš v žiadosti, áno je to pravda , vyhrážal som sa a úprimne dosť nerád na toto spomínam a najradšej by som bol keby sa toto obdobie nikdy neodohralo. Bol som detinský a správal sa hrozne na discordových serveroch. Takže za toto keď môžem, sa ospravedlňujem,

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#26
Ešte takto rád by som všetkým odpovedal dodatočne ale myslím si že je to zbytočné tak len v jednoduchosti ďakujem všetkým za ich názory. Za každé PROTI a PRO ktoré som tu dostal.

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#28
Pepegas píše:
27 črc 2021 22:58
NesTriX píše:
26 črc 2021 17:23
Upřímně ani nevím, proč tebou tady právě teď ztrácím čas. První věc, kterou bych rád řekl, že jsi ten největší snitch, odpad a krysa kterou jsem na Epesu zažil. Nepočítám ani tak to, jak ses choval na serveru, nebo tak. Spíš to, že jsi vždy využil nějaké frakce, přemýšlel jsi jak s ní co nejlépe vynaložit pro tvůj zisk a pak odejít. Jakmile se ale stal nějaký problém, začal jsi vše překrucovat, jakože za nic nemůžeš a to všichni oni a že ty jsi ten, co za nic nemůže. V žádosti rozebíráš věci co tam snad ani nepatří jen aby jsi žádost uměle natáhnul.

Za mě určitě proti, moji důvěru jsi už dávno ztratil a nevidím důvod ti dávat jakoukoliv šanci.
Ohľadom snitcha, nebol si ty náhodou kto sa ma opýtal či by som mu raz za čas nepovedal rozdelenie WB od DG? Ale to nemusíme riešiť .To že ma nazývaš krysou fajn asi máš pravdu zaslúžim si to. Moje správanie tiež nebolo najlepšie čo 1000% uznávam, ohľadom toho "využil nejaké frakce" keď si toto myslíš fajn nemôžem ti to vyvrátiť. Ale úprimne ti hovorím že NIKDY toto nebol môj úmysel aby som vyťažil z nejakej Frakcie čo najviac, to že som striedal frakcie ako "ponožky" je pravda ale nebolo to zo žiadneho takéhoto dôvodu bolo to proste moje rozhodnutie a hlavne pre to že som sa po dlhom čase unudil v tej frakcii a nechcel som si zároveň kaziť pôžitok z hry a kaziť WB danej frakcii (keď si z nudený aspoň v mojom prípade fungujem tak na 40% takže by som danej frakcii na WB nepomohol ale uškodil).V jedinej frakcii ktorej som chcel ostať a cítil sa najlepšie bolo vo WarChiefs lenže potom som sa nechal ovplyvniť ľuďmi a vieme čo sa ďalej stalo. Ohladom toho naťahovanie maš takú istú pravdu ako som pisal Minerovi.
Hezký, jak se to zase snažíš překroutit jak jsem již zmiňoval předtím. Já taky konkrétně nezmiňoval to, že jsi ve WCh byl jen kvůli tomu že "Dajú mi úsvit nebo hierku a odídem", je vidět že akorát lžeš a ve skutečnosti ses vůbec nezměnil a jsi úplně stejně prohnilý jak dřív.

Jinak nechápu proč srovnáváte Gonka s Pelleasem, oba to jsou doslova úplně jiní lidé, Gonk nahlásil ten obchod a nemá žádné tresty narozdíl od Pellease (chování, nebo snad ta věc s Plejmenem, kterou bys určitě taky nechtěl abych zde zmiňoval)

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#29
NesTriX píše:
29 črc 2021 14:07
Pepegas píše:
27 črc 2021 22:58
NesTriX píše:
26 črc 2021 17:23
Upřímně ani nevím, proč tebou tady právě teď ztrácím čas. První věc, kterou bych rád řekl, že jsi ten největší snitch, odpad a krysa kterou jsem na Epesu zažil. Nepočítám ani tak to, jak ses choval na serveru, nebo tak. Spíš to, že jsi vždy využil nějaké frakce, přemýšlel jsi jak s ní co nejlépe vynaložit pro tvůj zisk a pak odejít. Jakmile se ale stal nějaký problém, začal jsi vše překrucovat, jakože za nic nemůžeš a to všichni oni a že ty jsi ten, co za nic nemůže. V žádosti rozebíráš věci co tam snad ani nepatří jen aby jsi žádost uměle natáhnul.

Za mě určitě proti, moji důvěru jsi už dávno ztratil a nevidím důvod ti dávat jakoukoliv šanci.
Ohľadom snitcha, nebol si ty náhodou kto sa ma opýtal či by som mu raz za čas nepovedal rozdelenie WB od DG? Ale to nemusíme riešiť .To že ma nazývaš krysou fajn asi máš pravdu zaslúžim si to. Moje správanie tiež nebolo najlepšie čo 1000% uznávam, ohľadom toho "využil nejaké frakce" keď si toto myslíš fajn nemôžem ti to vyvrátiť. Ale úprimne ti hovorím že NIKDY toto nebol môj úmysel aby som vyťažil z nejakej Frakcie čo najviac, to že som striedal frakcie ako "ponožky" je pravda ale nebolo to zo žiadneho takéhoto dôvodu bolo to proste moje rozhodnutie a hlavne pre to že som sa po dlhom čase unudil v tej frakcii a nechcel som si zároveň kaziť pôžitok z hry a kaziť WB danej frakcii (keď si z nudený aspoň v mojom prípade fungujem tak na 40% takže by som danej frakcii na WB nepomohol ale uškodil).V jedinej frakcii ktorej som chcel ostať a cítil sa najlepšie bolo vo WarChiefs lenže potom som sa nechal ovplyvniť ľuďmi a vieme čo sa ďalej stalo. Ohladom toho naťahovanie maš takú istú pravdu ako som pisal Minerovi.
Hezký, jak se to zase snažíš překroutit jak jsem již zmiňoval předtím. Já taky konkrétně nezmiňoval to, že jsi ve WCh byl jen kvůli tomu že "Dajú mi úsvit nebo hierku a odídem", je vidět že akorát lžeš a ve skutečnosti ses vůbec nezměnil a jsi úplně stejně prohnilý jak dřív.

Jinak nechápu proč srovnáváte Gonka s Pelleasem, oba to jsou doslova úplně jiní lidé, Gonk nahlásil ten obchod a nemá žádné tresty narozdíl od Pellease (chování, nebo snad ta věc s Plejmenem, kterou bys určitě taky nechtěl abych zde zmiňoval)
Ano máš pravdu že som tam išiel stým učelom, a z prvu som to tak chcel urobiť, lenže keď som spoznal ludí ako je Kyro,Iruga,Josef,Rody,Telefon či Petr. Tak som si všetko rozmyslel a chcel som tej Frakcii ostať bez žiadnej podmienky.A chalanov som sám na discorde hovoril čo bol môj motív na to ist do Warchiefs (dostat hierku/usivt a isť preč)

A vec s Gonkom, myslim si že nikto ma tu neporovnáva lenže ukazujú na tu vec že Gonk dostal unban po dvoch mesiacoch tak prečo by som nemohol aj ja (nemyslím si to iste zdieľam podobný názor s Nestrixom že som úplne iný človek ako Gonk , len poukazujem na fakt) a vec s plejmenom, dostal som od plejmena vec ktorú som nemal dostať , ale nie z dôvodu že plejmen by mi to chcel dať ale z dôvodu že som ho oklamal že tá, ale ako tiež dobre vieš tak po nejakej dobe som sa mu priznal a plejmenovi som ten Item odozval zvlastnej vôle ale čiastočne to bolo aj z dôvodu že členovia tvojej Frakcie mi vyhrožovali že to nahlásia pokiaľ nebudem robiť nejaké veci čo pomne chceli. Ale máš pravdu oklamal som člena AT a dostal som za to trest. Niečo dalšie?

Re: [Pelleas] Žiadosť o unban

#30
NesTriX píše:
26 črc 2021 17:23


Jinak nechápu proč srovnáváte Gonka s Pelleasem, oba to jsou doslova úplně jiní lidé, Gonk nahlásil ten obchod a nemá žádné tresty narozdíl od Pellease (chování, nebo snad ta věc s Plejmenem, kterou bys určitě taky nechtěl abych zde zmiňoval)
Ten obchod neměl ani proběhnout, to že ho nahlásil bych vůbec nebral na váhu při rozhodováni o jeho unbanu. Co jsem pochopil tak Gonk si nechal dát sobě a Pellemu ban, protože byl nakrknutej. Kdyby to nahlásil Pelleas, koukal by si na to jinak ? Nebo by si se furt zuby nehty snažil, aby se Pelleas už neukázal ?
cron