Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o

#1
1) Za co jsi ban dostal?
"Zabanován na Epes2"
2) Popis situace
Prostě si chci zahrát na Epes3 a netuším za co jsem ban dostal
3) Datum a čas banu
Únor 07 2017 20:50
4) Druh banu: Perma
5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Tak netuším co jsem udělal takže ospravedlňovat se a nevědět za co je relativně obtížné pokud tedy ale došlo k nějakému prohřešku tak z mé strany se úctivě omlouvám a mohu přísahat že se v budoucnu nic podobného nestane. Jelikož mi přeci jen nějaký ten pátek není 14 a nemám zapotřebí porušovat pravidla. chci jen říct že pravidlo tady nahoře "Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě." které jsem si přečetl btw... By mohlo u mého případu být bráno s pouzavřeným koutkem oka... protože přeci jen jsem si podal žádost o unban po 4 letech a myslím si že to už je docela dlouhá doba na zamyšlenou. Každopádně za předchozí žádost se též omlouvám té sekce jsem si povšiml ale říkal jsem si že je to návod pro lidi kteří například nepíší z jakého důvodu dostali ban... tím že já vše napsal jsem to bral jako akceptovatelné a není to výmluva ale nevšiml jsem si nikde napsáno že by bylo povinné podle toho psát... spíše jsem to bral jako body co musí zpráva obsahovat. S přáním hezkého prožití prázdninových dní se loučí ten jediný BlozkaVlozka
cron