Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žiadosť o unban 2.0

#12
CzechMinerCZ píše:
19 srp 2021 17:19
Žádost krátká a stejná jako minule. Délka banu.. dejme tomu. Za tenhle prohřešek už jsi jednou trestán byl, a to blacklistem. Z něj jsi se dostal a udělal to samé.
Normálně bych se tu rozepsal jako u ostatních ale nebudu tebou ztrácet čas, navíc si myslím, že by má odpověď byla delší než tvoje žádost. Rád bych ti tak dal najevo, že mě nezajímáš, hnusíš se mi a na serveru tě nechci už nikdy vidět. Jsi ostudou všech poctivých hráčů. PROTI a doufám, že je žádost pouze vtip.
Tohle přesně vystihlo mé slova.

Re: Žiadosť o unban 2.0

#16
CzechMinerCZ píše:
19 srp 2021 17:19
Žádost krátká a stejná jako minule. Délka banu.. dejme tomu. Za tenhle prohřešek už jsi jednou trestán byl, a to blacklistem. Z něj jsi se dostal a udělal to samé.
Normálně bych se tu rozepsal jako u ostatních ale nebudu tebou ztrácet čas, navíc si myslím, že by má odpověď byla delší než tvoje žádost. Rád bych ti tak dal najevo, že mě nezajímáš, hnusíš se mi a na serveru tě nechci už nikdy vidět. Jsi ostudou všech poctivých hráčů. PROTI a doufám, že je žádost pouze vtip.

Re: Žiadosť o unban 2.0

#20
Eskaron píše:
21 srp 2021 00:09
ty máš tu drzost si ZASE podat žádost ? Proti viz minulá jeho žádost tam sem to shrnul tady se mi nechce
To zkopíruj stejně jako on tu žádost. :D
Proti
cron