Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žiadosť o unban 2.0

#1
Žiadosť je tá istá. Nemám tam čo dopísať


1. Za čo si dostal ban?:
ban som dostal za kúpenie pár veci od Soota. (10€)

2. Popis situácie:
dopočul som sa od pár ľudí, že Soot končí. Dal som si dokopy 2+2 a dospel som k tomu, že ma celkom dobré veci, ktoré by sa mi na resku zišli. Rozhodol som sa, že ich skúsim kúpiť. Dohodli sme sa na discorde ako to prebehne. Všetko prebehlo v pohode až na to, že Soot si podkopal nohy a stiahol sebou aj mňa.

3. Druh banu:
permaban -> October 21, 2020, 9:54
žiadne iné tresty nemám

4. Prečo si zaslúžim unban?:
[/color]Na túto otázku z pohľadu sebareflexie je dosť ťažké odpovedať. Každý vie, že nie som nejaký kvietok na lúke, ale proste niekedy nemám jednoducho svoj deň a chcem sa odreagovať na kockách tak ma niečo úplne blbé vytočí a zo mňa niečo vypadne čo neskôr oľutujem. Je to so mnou v nejakých obdobiach veľmi ťažké.

K mojej žiadosti som dospel tak, že som si pozrel po pár mesiacoch web, fórum a uvidel som moje celkom pekné spomienky na server. Dlho som váhal či sa mi vôbec oplatí podať unban. Rozhodol som sa, že to skúsim, veď nemôžem nič stratiť. Viem, že nemám veľa priateľov na serveri, skôr nepriateľov ale aj tak verím v to, že mi nejaké tie veci čo som vypustil zo seba z časti odpustia. Aj touto cestou by som sa chcel ospravedlniť ľudom, ktorým som svojím čiastočným správaním ublížil. Verím v to, ak by som dostal unban tak sa posnažím napraviť svoje skutky, ktoré som za ten viac ako rok hrania na E3 spravil.

Verím, že ste so mnou nemali len zlé skúsenosti. Snažil som sa každému vyhovieť a s každým vychádzať, ale nie vždy sa dalo. Veľa ľudí ma odpísalo preto, lebo im to povedali nejakí starší hráči z E2 a vôbec sa so mnou nesnažili ani rozprávať, ale hneď ma odpísali na plnej čiare.

Dúfam, že sa sem nebudú ťahať frakčné záležitosti, ani ťahať nejaké totálne hlúposti, v ktorých som sa možno z časti zúčastnil a už vôbec moja minulosť na E2. E3 „nový server“ je predsa „nový začiatok“.


(reagovať na príspevky budem čiastočne z dôvodu nedostatku času)
Ďakujem za prečítanie mojej žiadosti o unban.


S pozdravom Bionicsabre

Re: Žiadosť o unban 2.0

#2
Bionicsabre píše:
18 srp 2021 19:18
Žiadosť je tá istá. Nemám tam čo dopísať


1. Za čo si dostal ban?:
ban som dostal za kúpenie pár veci od Soota. (10€)

2. Popis situácie:
dopočul som sa od pár ľudí, že Soot končí. Dal som si dokopy 2+2 a dospel som k tomu, že ma celkom dobré veci, ktoré by sa mi na resku zišli. Rozhodol som sa, že ich skúsim kúpiť. Dohodli sme sa na discorde ako to prebehne. Všetko prebehlo v pohode až na to, že Soot si podkopal nohy a stiahol sebou aj mňa.

3. Druh banu:
permaban -> October 21, 2020, 9:54
žiadne iné tresty nemám

4. Prečo si zaslúžim unban?:
[/color]Na túto otázku z pohľadu sebareflexie je dosť ťažké odpovedať. Každý vie, že nie som nejaký kvietok na lúke, ale proste niekedy nemám jednoducho svoj deň a chcem sa odreagovať na kockách tak ma niečo úplne blbé vytočí a zo mňa niečo vypadne čo neskôr oľutujem. Je to so mnou v nejakých obdobiach veľmi ťažké.

K mojej žiadosti som dospel tak, že som si pozrel po pár mesiacoch web, fórum a uvidel som moje celkom pekné spomienky na server. Dlho som váhal či sa mi vôbec oplatí podať unban. Rozhodol som sa, že to skúsim, veď nemôžem nič stratiť. Viem, že nemám veľa priateľov na serveri, skôr nepriateľov ale aj tak verím v to, že mi nejaké tie veci čo som vypustil zo seba z časti odpustia. Aj touto cestou by som sa chcel ospravedlniť ľudom, ktorým som svojím čiastočným správaním ublížil. Verím v to, ak by som dostal unban tak sa posnažím napraviť svoje skutky, ktoré som za ten viac ako rok hrania na E3 spravil.

Verím, že ste so mnou nemali len zlé skúsenosti. Snažil som sa každému vyhovieť a s každým vychádzať, ale nie vždy sa dalo. Veľa ľudí ma odpísalo preto, lebo im to povedali nejakí starší hráči z E2 a vôbec sa so mnou nesnažili ani rozprávať, ale hneď ma odpísali na plnej čiare.

Dúfam, že sa sem nebudú ťahať frakčné záležitosti, ani ťahať nejaké totálne hlúposti, v ktorých som sa možno z časti zúčastnil a už vôbec moja minulosť na E2. E3 „nový server“ je predsa „nový začiatok“.


(reagovať na príspevky budem čiastočne z dôvodu nedostatku času)
Ďakujem za prečítanie mojej žiadosti o unban.


S pozdravom Bionicsabre
Ban za stejnou věc jako jsi byl na Black liste, k tomu bídne chování a stejná žádost. PROTI

Re: Žiadosť o unban 2.0

#9
Žádost krátká a stejná jako minule. Délka banu.. dejme tomu. Za tenhle prohřešek už jsi jednou trestán byl, a to blacklistem. Z něj jsi se dostal a udělal to samé.
Normálně bych se tu rozepsal jako u ostatních ale nebudu tebou ztrácet čas, navíc si myslím, že by má odpověď byla delší než tvoje žádost. Rád bych ti tak dal najevo, že mě nezajímáš, hnusíš se mi a na serveru tě nechci už nikdy vidět. Jsi ostudou všech poctivých hráčů. PROTI a doufám, že je žádost pouze vtip.
cron