Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[n1tram_] Žádost o unban.

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Ban byl udělen za porušení pravidla
III. Uživatelské účty
od III) Uživatelský účet je nepřevoditelný a je zakázáno nabízet, prodávat nebo vyměňovat účet a jeho časti za účelem reálného zisku.
2) Popis situace:
Vše to začalo 18.02.2021 tím, že jsem zacítil vůni rychlého zbohatnutí, dostal jsem moc dobrou nabídku, která zněla Ničitelka noci II, Drahokam ohně a 4x Démonický prach za velice nízkou cenu, ale v každé dobré nabídce je nějaký háček, v této nabídce byl háček takový, že prodávající za to nechtěl herní měnu, itemy ani PP body, nýbrž chtěl Reálné peníze. Jelikož Fredrich věděl, že do Epesu hážím spoustu peněz tak věděl, že má toho pravého, který podlehne této nabídce a bude riskovat za určitým ziskem.
Poté co jsem se dostal do jailu jsem se z toho snažil "vysekat" lhaním a zapíráním, této činnosti nejvíce lituji. Jelikož mě tato činnost žrala zevnitř, rozhodl jsem se přiznat u jednoho z Helperů a poté i u epese na discordu.
3) Datum a čas banu (najdeš v rejsříku zde: http://264445_web.fakaheda.eu/info.php?type=ban&id=4967)
February 19, 2021, 20:47

4) Druh banu: Tempban/Permaban
Permanentni Ban

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Za celou dobu hraní na epesu jsem nikdy nebil nijak viditelný, tudíž jsem nikdy nijak nebyl potrestaný, nedostal jsem žádný kick za porušení pravidel.
Na serveru jsem sice hrál krátce, ale za tu dobu jsem si server oblíbil nato, že jsem na epesu trávil 10 hodin denně , tudíž jsem nic jinehé než hrál nedělal.

Snažil jsem se na epes dostat nové lidi, tak jsem se pokoušel na server dostat lidi skrze TikTok.

Jelikož již teď nemám moc času na to moc hrát na počítači tak bych i tak rád chtěl mít možnost se odreagovat od každodenní práce .

Pokud mi bude udělena druhá šance tak vám všem slibuju, že budu nadále bezproblémoví hráč, neporuším žádné pravidlo. Do skončení serveru neudělám nic trestného, abych opět neměl čím se odreagovat .

Předem děkuji za odpovědi .
cron