Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[polipkula] Žádost o unban.

#1
1) Myslel jsem si, že bude dobrý nápad použít cheaty, abych byl zvýhodněn nad ostatními hráči.
2) bylo to 5 let zpět a neuvědomoval jsem si že to není vůči ostatním hráčům fér.
3) Červenec 14. 2016, 19:52
4) Permaban
5) začal jsem zde hrát v roce 2016 na epes2, ale byl jsem hloupý že jsem používal cheaty ale po takové době jsem si už uvědomil že podvádět se nemá, pročetl jsem si pořádně pravidla a jelikož toto je jedinečný server svým RPG systémem tak bych si zde zase po dlouhé době rád zahrál.

-polipkula

Re: [polipkula] Žádost o unban.

#2
Není se o čem bavit, ban 5 let starý na E2…

Věřím tomu, že si se poučil a místo toho, že by si rovnou začal obcházet za nový nick, si radši udělal účet na forku a napsal žádost o ub…

Ačkoliv to spíše mělo být v topicu “Žádosti o unban” :D.
cron