Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[Jack_Ounes] Veležádost o unban

#1
1) Dostal jsem ban za nějaky šmelo s věcma
2) Prostě jsem šmelil itemy, co k tomu dodat, kdo z nás to nedělal :roll:
3) June 29, 2020
4) Navždyban

5) Je to již 420 + 19 dní a nemam v plánu dělat nějaký brikule ani nějak aktivně hrát, spíš jen občas dojit dissovat Arkena nebo nějakyho takovyho loupaka (#familyfriendly). Myslim si, že už jsem dost za zenitem na to, abych chodil hrát kostičky, hádat se se smradama a šmelit nějaký itemy. Nemam v plánu prostě dělat brikule. ani cokoliv proti pravidlům, či dokonce jakkoliv vytvářet dusno v chatu (na to jsou tam určitě pořád jiný experti). Nebudu se tady nijak víc o ničem rozepisovat, protože je to jednoduchý - Je to dlouhá doba, vím, co jsem udělal a opakovat to nehodlám už jen protože na to rozhodně ani nemam čas a taky vim, že nikdo nemá čas na mě, takže nikoho ani nebudu srát. Jen se občas, když budu mít chvíli, zajdu podívat.

S láskou a úctou Jacc

Re: [Jack_Ounes] Veležádost o unban

#8
BE5T_Spuny píše:
TheDarkLord173 píše:
12 zář 2021 19:22
GonkManSVK píše:
tomator píše:
TheDarkLord173 píše:
Velice si vážím všech vašich pro.

Matykralik píše: Touto žádostí jsi potvrdil, že bys na server ještě neměl.

Veliké proti
Argumentace tvého proti je snad ještě chabější, než moje žádost co se délky týče. Ta je aspoň napsaná stručně, jasně a je tam vysvětlena základní myšlenka. Tys podle mě zhodnotil počet řádků a na pochopení textu ti již nezbyla kapacita, zkus to opravit a dostaneš i ode mne plnohodnotnou reakci.
cron