Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Kabzuni_TV Žádost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?
Hack client

2) Popis situace
Používání Kill aury na mobky v dungeonech.

3) Datum a čas banu
Září 19, 2021, 10:47

4) Druh banu: Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban
Upřímně nevím co jsem napsat. Chtěl jsem to prostě jen vyzkoušet a vím že mě to neomlouvá. Tento server mám opravdu rád ale nehrál jsem na něm pravidelně.
Poslední chvíli mi to ale přišlo fajn, jelikož když jsem poprvé našel tento server mohlo mi být tak 10 let. Teďko už jsem starší a RPG toho dle stylu mi přijdou zábavné. Hrozně moc se omlouvám za porušení pravidel a pochopím, když většina z vás bude proti.
Hezký den
Kabzuni_TV

Re: Kabzuni_TV Žádost o unban

#2
Rpg tohohle stylu máš rád a přesto jsi na jednom tedy hackoval. Jinak doba a žádost jsou o ničem + unban za hacky se nedává. Počkej si na amnestii tam dostaneš šanci.

Re: Kabzuni_TV Žádost o unban

#6
Ahoj, nepoužíval si pouze kill auru, ale také speedhack pokud jsem viděl dobře. Ale to je vlastně jedno cheat jako cheat.
Bohužel pro tebe unbany za hackclienty nedáváme a už vůbec ne po 2 dnech, budeš muset počkat na amnestii.
-Rody

Re: Kabzuni_TV Žádost o unban

#7
StrejdaRodec píše:
21 zář 2021 11:10
Ahoj, nepoužíval si pouze kill auru, ale také speedhack pokud jsem viděl dobře. Ale to je vlastně jedno cheat jako cheat.
Bohužel pro tebe unbany za hackclienty nedáváme a už vůbec ne po 2 dnech, budeš muset počkat na amnestii.
-Rody
cron