Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Thoudead] Žádost o unban

#12
Skuller píše:
30 zář 2021 15:26
Poté co jsi mi aktivně psal do /msg ať se přidám k vaší frakci a já jsem tě slušně odmítl jsi mě začal slovně urážet kdekoliv to jen šlo silně pochybuji že by byla nějaká změna.. Přehlédnu tvé otřesné chování k zmíněnému hráči "Miras" ještě si počkej pár měsíců.. Jak jsi napsal stejně bys aktivně nehrál.
Proti

Re: [Thoudead] Žádost o unban

#14
Pavlitko píše:
30 zář 2021 18:14
ReedWex píše:
30 zář 2021 15:23

Žiadosť za mňa krátka a neúplná
Díky za inspiraci Reede,
proti
Hodnotit délku žádosti, dovolím si říct už v dnešní době není v módě. Unban dostávají lidé s žádostma mnohonásobně kratšíma. Mně osobně to škemrání, slibování jak je člověk lepší atd. v žádostech o ub nechybí a jsem rád, že mizí, nevidím důvod proč by to měl být stále požadavek, který se musí splnit. Stejně je to lež. Slušný člověk, přešlapy co se týče chování měl každý z nás, ac měl jednou taky, ale vím, že ho po trestu již nezapínal, ac alespoň jednou měl a použil skoro každý a vesele píší proti jiným, kteří neměli stejně štěstí jako oni a nedokázali to skrýt stejně efektivně. 7 měsíců je za mě hooodne dlouhá doba, unban za 3x a dost se dostaval i za 2 měsíce, žádné extrémní prohřešky nebyly. Jsem tedy PRO unban, hodně štěstí.

Re: [Thoudead] Žádost o unban

#15
Ahoj, poslední měsíce, co jsi hrál na serveru, tak se s tebou nedalo normálně bavit. I když na tebe člověk slušně mluvil, tak ty jsi se vždy jenom vysmíval a pomlouval jsi. Slyšel jsem docela dost věcí proti mé osobě, ve většině docela dost hnusné, z docela dost stran, které nebyly vůbec pravda a rozesílal jsi je ty. Dalo se s tebou normálně komunikovat pokud jsi něco jenom potřeboval, tak jsi najednou byl ten největší "kamarád" na planetě.

Za mě určitě PROTI. Počkej si ještě aspoň půl roku a popřemýšlím nad jinou volbou.

Re: [Thoudead] Žádost o unban

#16
StrejdaRodec píše:
01 říj 2021 09:05
Pavlitko píše:
30 zář 2021 18:14
ReedWex píše:
30 zář 2021 15:23

Žiadosť za mňa krátka a neúplná
Díky za inspiraci Reede,
proti
Hodnotit délku žádosti, dovolím si říct už v dnešní době není v módě. Unban dostávají lidé s žádostma mnohonásobně kratšíma. Mně osobně to škemrání, slibování jak je člověk lepší atd. v žádostech o ub nechybí a jsem rád, že mizí, nevidím důvod proč by to měl být stále požadavek, který se musí splnit. Stejně je to lež. Slušný člověk, přešlapy co se týče chování měl každý z nás, ac měl jednou taky, ale vím, že ho po trestu již nezapínal, ac alespoň jednou měl a použil skoro každý a vesele píší proti jiným, kteří neměli stejně štěstí jako oni a nedokázali to skrýt stejně efektivně. 7 měsíců je za mě hooodne dlouhá doba, unban za 3x a dost se dostaval i za 2 měsíce, žádné extrémní prohřešky nebyly. Jsem tedy PRO unban, hodně štěstí.
:roll:

Re: [Thoudead] Žádost o unban

#17
kralik159159 píše:
01 říj 2021 15:56
Ahoj, poslední měsíce, co jsi hrál na serveru, tak se s tebou nedalo normálně bavit. I když na tebe člověk slušně mluvil, tak ty jsi se vždy jenom vysmíval a pomlouval jsi. Slyšel jsem docela dost věcí proti mé osobě, ve většině docela dost hnusné, z docela dost stran, které nebyly vůbec pravda a rozesílal jsi je ty. Dalo se s tebou normálně komunikovat pokud jsi něco jenom potřeboval, tak jsi najednou byl ten největší "kamarád" na planetě.

Za mě určitě PROTI. Počkej si ještě aspoň půl roku a popřemýšlím nad jinou volbou.
Ty nevieš o svete kamarád, rok čakať na unban kvôli tomu, že si sa dozvedel, že ťa údajne ohováral. :DDDD Keby si vedel koľko ľudí ťa ohováralo a dal si im pro tak by si si hodil slučku :)

Re: [Thoudead] Žádost o unban

#18
StrejdaRodec píše:
01 říj 2021 09:05
Pavlitko píše:
30 zář 2021 18:14
ReedWex píše:
30 zář 2021 15:23

Žiadosť za mňa krátka a neúplná
Díky za inspiraci Reede,
proti
Hodnotit délku žádosti, dovolím si říct už v dnešní době není v módě. Unban dostávají lidé s žádostma mnohonásobně kratšíma. Mně osobně to škemrání, slibování jak je člověk lepší atd. v žádostech o ub nechybí a jsem rád, že mizí, nevidím důvod proč by to měl být stále požadavek, který se musí splnit. Stejně je to lež. Slušný člověk, přešlapy co se týče chování měl každý z nás, ac měl jednou taky, ale vím, že ho po trestu již nezapínal, ac alespoň jednou měl a použil skoro každý a vesele píší proti jiným, kteří neměli stejně štěstí jako oni a nedokázali to skrýt stejně efektivně. 7 měsíců je za mě hooodne dlouhá doba, unban za 3x a dost se dostaval i za 2 měsíce, žádné extrémní prohřešky nebyly. Jsem tedy PRO unban, hodně štěstí.
Nemám co dodat, žádost by měla být stručná jasná a hlavně výstižná. Ne nějakej román.
Určitě pro.

Re: [Thoudead] Žádost o unban

#19
Thoudead píše:
30 zář 2021 12:26
1)Za co jsi dostal ban?
3x a dost
2)Popis situace
1. trest:
Svůj první trest jsem dostal 1.9.2020, jednalo se o Opakované nevhodné chování.
V té době jsem na Epesu nehrál a pravděpodobně jsem si krátil čas tím, že jsem přišel na Epes oxidovat a vykoledoval si mute.
2. trest:
Druhý trest jsem dostal 19.11.2020, jednalo se znovu o Opakované nevhodné chování.
Matně si pamatuju co se přesně stalo, ale myslím, že jsem se hádal v chatu s MasterGooglem a Djcrazycat ohledně denní výzvy, určitě padala nehezká slovíčka, kterými jsem určitě pohoršil všechny hráče, kteří byli v tu chvíli aktivní.
3. trest:
Ještě ten den jsem o půlhodiny později dostal svůj 3. trest za Autoclicker.
Vyhlídl si mne admin Klimki a dal mi kontrolu ve které našel Autoclicker, který jsem aktivně používal, zde není o čem.
4. trest:
Čtvrtý a zároveň poslední trest jsem dostal 1.3.2021 v 17:18, trest byl za pokus o Pokus o IRL prodej.
V té době mne hraní na Epesu moc nebavilo, tak jsem si řekl, že zkusím prodat Arigholske kalhoty hráči Thanos, který byl zrovna součástí frakce.
Nejdříve jsme se dohodli, ale já si pak uvědomil, že by z toho mohl být dobrý průser, tak jsem z obchodu vycouval, Thanos to respektoval a čas šel dál.
Nevím jak přesně to bylo, ale na serveru chtěl znovu začít hrát hráč Miras, člen frakce a zárověn společné residence. Ovšem nechtěl hrát za naší frakci, ale s Thanosovou frakcí, která zrovna byla enemy, tudíž jsme Mirasovi nechtěli vrátit věci a začalo se banhuntit.
Thanos mne nahlásil, ale stáhl obvinění, takže jsem z toho vyvázl pouze se slovním napomenutím, hrál jsem asi týden a pak se v tom někdo začal šťourat a Epes byl nucen mi trest nakonec dát.
3)Datum a čas
Ban jsem dostal 1.3.2021 17:19
4)Druh banu
Permaban
5)Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Za pár dní to bude 7 měsíců od mého banu, tak jsem si řekl, že to zkusím.
Když si to tak vezmu, tohle je můj jediný ban na Epesu, na E2 jsem se choval slušně, až na E3 jsem se trošku utrhl ze řetězu.
Nebudu tu psát něco, že jsem se změnil a oblbovat vás sladkými řečmi, o tom, že už to nikdy neudělám, budete mi muset věřit.
Hrání na Epesu u mne už asi stejně nebude tak horké, mám po škole a budu muset začít chodit do práce, takže nebude moc času na hraní, ale kdo ví.
Tímto bych ti chtěl poděkovat za to, že jsi to dočetl až sem a nyní se rozhodni zda mi dáš Pro nebo Proti.
Ahoj.
100% pro

Re: [Thoudead] Žádost o unban

#20
Thoudead píše:
30 zář 2021 12:26
V té době mne hraní na Epesu moc nebavilo, tak jsem si řekl, že zkusím prodat Arigholske kalhoty hráči Thanos, který byl zrovna součástí frakce.
Nejdříve jsme se dohodli, ale já si pak uvědomil, že by z toho mohl být dobrý průser, tak jsem z obchodu vycouval, Thanos to respektoval a čas šel dál.
Nevím jak přesně to bylo, ale na serveru chtěl znovu začít hrát hráč Miras, člen frakce a zárověn společné residence. Ovšem nechtěl hrát za naší frakci, ale s Thanosovou frakcí, která zrovna byla enemy, tudíž jsme Mirasovi nechtěli vrátit věci a začalo se banhuntit.
Thanos mne nahlásil, ale stáhl obvinění, takže jsem z toho vyvázl pouze se slovním napomenutím, hrál jsem asi týden a pak se v tom někdo začal šťourat a Epes byl nucen mi trest nakonec dát.
Žádost na mě nepůsobí nikterak dobře, spíše mi v téhle části přijde, že nedáváš poslední trest za vinu sobě, ale ostatním, kteří tě jak píšeš začali "banhuntit". Jestli si se změnil nebo ne asi nedokážeme skrz žádost posoudit, ale dle mého názoru tvůj čas teprve přijde.

PROTI
cron