Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Pifqo - žádost o unban [č3]

#1
Čauťe všetci epesáci!

uplinul zase nejaký ten čas od mojho 2ho pokusu o unban tak snáď mi tento vyjďe.

Len chcem napísať že chcem sa v tejto žiadosti o UB viacej rozpísať prečo by som mal dostať UB lebo celkom stručný ďej ako to bolo som napísal v minulej žiadosti [tu je ak tak link viewtopic.php?f=20&t=2500]

1) Za co jsi ban dostal? Opakovane podvodne jednani


2) Popis situace Neviem čo tu mam napísať všetko som vysvetlil v minulej žiadosti.


3) Datum a čas banu - 25.4 2020 23:28 Hodin


4) Druh banu: Permanentní Ban


5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban - Tak od tej doby čo som dostal ban som sa určite zmenil k lepšiemu. Určite som férovejší a nemam potrebu sa predhánať kto je lepší a okrádať ludí alebo im nejak inak znepriemnovať hru. Dostal som veľa šancí a takto som ich premrhal keby som sa nechoval ako dement tak tu nemusím žiadny unban písať. Mal som velku pauzu od hier a venoval som sa skvor realnemu životu ako virtualnemu, skoro nič som nehrával, a mám pocit že mi to aj pomohlo že som sa viacej ukludnil lebo cez koronu to bolo ťažké bol som nonstop doma pribral som a po skončení korony som sa zase začal venovať mojim koníčkom priskočila mi do toho autoškola na malu motorku tak už sa zaraďujem do normalného života a aj normalně premýšlam.Epes som bral ako oddychovku a čím dlhšie ste v ban listu tak si uvedomujeťe že to je asi jediná hra kdě sťe trávili veľa času a bavila vás. Ako som písal žiadne hry nehrávám ale epes ma vždy bavil a chcel by som znova hrať na tom skvelom servery kde je skoro všetko. Za tu dobu som si toho uvedomil veľa nechovať sa jak prasa nikde lebo všetko sa mi raz vráťi a nebude to velmi prijemné.

Chcel by som vám nejak dodať duokaz že som sa zmenil vela ludi ma na epesu nemalo rado lebo som stále okradal a nikto sa so mnou nechcel velmi baviť ani sa im nedivím lebo to čo som robil za zbytočný bordel na servery mi fakt za ten ban nestálo. Určite nemám už za potrebu niekoho ponižovať,okrádať alebo robiť bordel na servery. Preto by som chcel poprosiť A-team že či by mi dali poslednu šancu aby som im fakt ukázal že som uplně iný ako pred tým.

Ďakujem Pekně každému ktorý si prečítal tuto kratšiu žiadosť o UNBAN, ale fakt neviem čo by som tu mal napísať a ako by som to mohol napraviť. Dakujem za každé PRO A PROTI a názory. Prajem pekný týžden

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#5
Matykralik píše:
03 říj 2021 11:18
Šancí jsi měl až moc, opakované podvodné jednání... nevidím důvod proč bys měl hrát na serveru, PROTI.
Čauko dikes za tvoj nazor, dostal som ban 2x za tu istu hluposť lebo som sa nepoučil a stale som pokračoval v tom čo som robil bordel na servery. od tej doby uplynula dlha doba a s ťebou som sa nikdy velmi na serveru nebavil nevedel som ani že tam hráš nikdy som ti nič zlé neurobil ale rešpektujem tvoj názor, a neberiem ti ho maj sa pekne.

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#6
kralik159159 píše:
03 říj 2021 13:25
Ahoj, pro ti už nedám. Měl jsi opravdu mnoho šancí, které jsi promrhal během chvíle. Počkej si alespoň na amnestii.
PROTI
Čau kraliku, diky za názor mal som veľa šancí a premrhal som ich a aj to do dnes veľmi lutujem prečo som sa tak choval.

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#8
Je vidno že tento hrac sa na server chce dostať a ako mi všetci si chce zahrať epes , nevidím dôvod mu tú šancu nedať , poznal som ta dost dlho a myslím si že už takúto chybu nikdy nespravis
PRO

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#9
V předchozích žádostech jsem ti dával proti, ale vidím tam alespoň nějakou snahu se na server opakovaně dostat a zahrát si se zbytkem komunity (která ti asi očividně chybí). Doufám, že si se opravdu poučil a neskončí to jenom planými sliby. Ale v případě, že si tu lhal, tak budu jeden z těch, co budou usilovat o to, aby si se na server už nikdy nedostal… PRO

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#10
TheDarkLord173 píše:
04 říj 2021 10:11
V předchozích žádostech jsem ti dával proti, ale vidím tam alespoň nějakou snahu se na server opakovaně dostat a zahrát si se zbytkem komunity (která ti asi očividně chybí). Doufám, že si se opravdu poučil a neskončí to jenom planými sliby. Ale v případě, že si tu lhal, tak budu jeden z těch, co budou usilovat o to, aby si se na server už nikdy nedostal… PRO
cron