Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#12
Ja ti nevím, vím že je to už dlouhá doba, ale šancí si měl víc než dost. Dokonce si dostal šanci i na amnestii, ale i tu jsi po krátké době zahodil.

Moc ti nevěřím, že by tomu bylo jinak a že ses opravdu změnil. Spíše si myslím, že by tě komunita a prostředí serveru akorát opět vtáhlo do starých kolejí, proto se přikláním spíše k proti.

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#14
TheDarkLord173 píše:
04 říj 2021 10:11
V předchozích žádostech jsem ti dával proti, ale vidím tam alespoň nějakou snahu se na server opakovaně dostat a zahrát si se zbytkem komunity (která ti asi očividně chybí). Doufám, že si se opravdu poučil a neskončí to jenom planými sliby. Ale v případě, že si tu lhal, tak budu jeden z těch, co budou usilovat o to, aby si se na server už nikdy nedostal… PRO
Možná toho budu litovat, ale ta žádost působí docela dobře..

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#15
Pavlitko píše:
05 říj 2021 10:16
Ja ti nevím, vím že je to už dlouhá doba, ale šancí si měl víc než dost. Dokonce si dostal šanci i na amnestii, ale i tu jsi po krátké době zahodil.

Moc ti nevěřím, že by tomu bylo jinak a že ses opravdu změnil. Spíše si myslím, že by tě komunita a prostředí serveru akorát opět vtáhlo do starých kolejí, proto se přikláním spíše k proti.
Zdarec díky za názor. Mal som veľa šancí ale uvedomil som si to až tento ban že o čo všetko som prišiel kvoli mojej hluposti.Nemyslím si že by som sa vrátil do starých kolají dával by som si na to pozor aby som do ničoho nikdy takého už nespadol, a využil by som moju šancu tak ako by to bola moja posledná.

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#19
Řeknu ti to narovinu, myslím si, že by ses měl dále věnovat svému životu jako já, hele podívej se na mě jak jsem já skončil, už to bude rok co jsem tu ani nedal špičky u nohou, a jsem i za to rád, naopak když ti dají tu šanci, tak ta komunita těch toxic sraček tě vrátí do těch starých kolejí kde jsi vždycky byl, být tebou se úplně na to vykašlu, a užívám si života dokud to ještě jde, může nastat cokoliv, a pak už nebudeš mít šanci si to nikdy splnit, myslím si že Epes není to co potřebuješ ke svému životu, oddychovat si můžeš například tím, že se projdeš ven atd. Myslím si, že Epes není oddychovka ale to je to co tě dostane do nervů, že ti něco rupne a tak, takže to oddychovka moc není. Jinak jsi byl celkem formální, ale dělám to pro tvoje dobro. [PROTI]

S pozdravem SooT (Ta hnusná špína :lol: )

Re: Pifqo - žádost o unban [č3]

#20
Už dřív jsem ti psal, že posledně ses choval poměrně dobře, ale není to nic, co by mě doopravdy přesvědčilo. Zatím si nemyslím, že by přišel tvůj čas.

Promiň, ale stále se budu držet u Proti
cron