Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o unban

#1
Zdravím, jmenuji se NeganLULW a toto je má žádost o unban.

1) Za co jsi ban dostal? - Hack Client, kontkrétně X-ray
2) Popis situace - Těžil jsem s X-rayem a pan _Col_ mě načapal, hodil mně do takové té místnosti, a já věděl, že už jsem v řiti :D.
3) Čas a datum banu - Březen 29, 2021, 06:12
4) Druh banu - Premanentní ban.
5) Prvně se chci omluvit všem hráčům, co na serveru hrají, protože porušení tohoto pravidla je vůči nim nefér. Hrál jsem na Epesu už nějaký ten čas a váš server jsem si zamiloval. Je to úžasná zábava a vždy jsem si tam rád oddychl. Nikdy před tím jsem žádný prohřešek neměl a ani jsem neměl žádné konflikty s hráči, od mého banu uplynul už půl rok a server mi velice chybí i lidé na něm. Proto bych chtěl A-team, a i ostatní hráče poprosit o druhou šanci, slibuji, že už takto podvádět nehodlám, uvědomil jsem si, že takhle si ulehčovat hru je blbost, je to nefér vůči ostatním a používání X-raye byla chyba. Děkuji za přečtení a přeji hezký večer.
NeganLULW

Re: Žádost o unban

#2
Pamatuji si, že jsem si s tebou jednou psal a byl jsi pohodový hráč který aspoň, tedy když jsem byl já na serveru neprokazoval neslušné nebo nijak špatné chování. Budu doufat že ti to vyjde a dávám malé PRO

Re: Žádost o unban

#3
Nie ze by som bol proti tvojmu unbanu, ale unban za hacky mozes dostat len v amnestii alebo v pripade ze je ban z E2.

Re: Žádost o unban

#4
Ačkoliv se za hacky obvykle unban nepovoluje, tak je to přece “jen” xray a věřím v to, že si se poučil a už nebudeš využívat programů, které tě zvýhodní před ostatními hráči. Takže asi proč ne…
PRO :D

Re: Žádost o unban

#6
TheDarkLord173 píše:
04 říj 2021 20:21
Ačkoliv se za hacky obvykle unban nepovoluje, tak je to přece “jen” xray a věřím v to, že si se poučil a už nebudeš využívat programů, které tě zvýhodní před ostatními hráči. Takže asi proč ne…
PRO :D

Re: Žádost o unban

#7
TheDarkLord173 píše:
04 říj 2021 20:21
Ačkoliv se za hacky obvykle unban nepovoluje, tak je to přece “jen” xray a věřím v to, že si se poučil a už nebudeš využívat programů, které tě zvýhodní před ostatními hráči. Takže asi proč ne…
PRO :D

Re: Žádost o unban

#8
TheDarkLord173 píše:
04 říj 2021 20:21
Ačkoliv se za hacky obvykle unban nepovoluje, tak je to přece “jen” xray a věřím v to, že si se poučil a už nebudeš využívat programů, které tě zvýhodní před ostatními hráči. Takže asi proč ne…
PRO :D
cron