Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

darv147 žádost o unban

#1
1) irl trade
2) dohodnul jsem si trade na den 22 října který proběhl. Ze strachu o ban jsem se přiznal protože to beru jako polehčující okolnost.
3) 23.10.2021 09:31
4) Permaban
5)Rád bych dostal unban protože mě epesuj hodně baví a také jsem byl velice rád že jsem mohl byt součástí serveru . Vím že jsem udělal chybu a proto jsem se přiznal a dal foto důkazy TheDarkLord. Omlouvám se byla to blbost co jsem udělal i když to je napsané v pravidlech že se to nesmí. Rád bych se na server vrátil a mrzí mě co jsem udělal a způsobil. Rád bych se zase stal součástí serveru jako to bylo před tím.

Re: darv147 žádost o unban

#2
Ahoj, musíš si počkat alespoň dva měsíce od banu. Je sice pravda, že ses přiznal a bereš to jako polehčující okolnost, ale i tak nevidím důvod ti dávat možnost o UB dřív než po uplynutí 2 měsíců. Furt jsi ten obchod provedl a až pak ses přiznal (obchod jsi neměl ani provádět), takže počkej si ještě alespoň měsíc a potom zkus žádost.
Kdybych měl ohodnotit tuto žádost, tak je fakt hodně slabá.

Re: darv147 žádost o unban

#3
Ahoj, žádost mě moc neoslovila, doba od banu velmi krátká, i když přihlédnu k tomu že ses sám nahlásil zatím to dle mě nestačí.

Proti, ještě si chvíli počkej.

Re: darv147 žádost o unban

#4
darv147 píše:
16 lis 2021 21:05
1) irl trade
2) dohodnul jsem si trade na den 22 října který proběhl. Ze strachu o ban jsem se přiznal protože to beru jako polehčující okolnost.
3) 23.10.2021 09:31
4) Permaban
5)Rád bych dostal unban protože mě epesuj hodně baví a také jsem byl velice rád že jsem mohl byt součástí serveru . Vím že jsem udělal chybu a proto jsem se přiznal a dal foto důkazy TheDarkLord. Omlouvám se byla to blbost co jsem udělal i když to je napsané v pravidlech že se to nesmí. Rád bych se na server vrátil a mrzí mě co jsem udělal a způsobil. Rád bych se zase stal součástí serveru jako to bylo před tím.
Na serveri si bol v pohode, nemal som s tebou ziadny problem ale irl trading je zavazny cin a myslim si, ze na ub si zatial cakal kratko. Za mňa zatiaľ proti, ale po nejakom čase zvážim pro

Re: darv147 žádost o unban

#5
kralik159159 píše:
17 lis 2021 11:08
Ahoj, musíš si počkat alespoň dva měsíce od banu. Je sice pravda, že ses přiznal a bereš to jako polehčující okolnost, ale i tak nevidím důvod ti dávat možnost o UB dřív než po uplynutí 2 měsíců. Furt jsi ten obchod provedl a až pak ses přiznal (obchod jsi neměl ani provádět), takže počkej si ještě alespoň měsíc a potom zkus žádost.
Kdybych měl ohodnotit tuto žádost, tak je fakt hodně slabá.
Žádost můžeš klidně podat 5 min po banu, ty 2 měsíce jsou až po zamítnuté žádosti. Jinak k žádosti se asi ani vyjadřovat nebudu...

Re: darv147 žádost o unban

#6
darv147 píše:
16 lis 2021 21:05
1) irl trade
2) dohodnul jsem si trade na den 22 října který proběhl. Ze strachu o ban jsem se přiznal protože to beru jako polehčující okolnost.
3) 23.10.2021 09:31
4) Permaban
5)Rád bych dostal unban protože mě epesuj hodně baví a také jsem byl velice rád že jsem mohl byt součástí serveru . Vím že jsem udělal chybu a proto jsem se přiznal a dal foto důkazy TheDarkLord. Omlouvám se byla to blbost co jsem udělal i když to je napsané v pravidlech že se to nesmí. Rád bych se na server vrátil a mrzí mě co jsem udělal a způsobil. Rád bych se zase stal součástí serveru jako to bylo před tím.
Ahoj,
Ne.

Re: darv147 žádost o unban

#9
Ahoj sice jsi se přiznal a je to polehčující okolnost, ale ten obchod jak už tady bylo zmíněno jsi neměl vůbec provádět. Navíc čas po který máš ban je příliš krátký počkej si aspoň ty 2 měsíce než to zkusíš znovu

Re: darv147 žádost o unban

#10
borci hele já napíšu za dva měsíce jen jsem si uvědomil svojí chybu tak jsem napsal a taky mi už ten epes sakra chybí sice tam nejsem jen měsíc ale už to dost cítím takže za dva měsíce to bude ještě horší :D ale jinak díky za odezvu a dam na vaše rady napíšu za dva měsíce a uvidím ale pokud i tamto mi neschválej tak fakt nevím co budu dělat :)
cron