Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

žádost o unban - taintfire234

#1
1) autofish
2) hádal jsem se o to kdo bude farmit v prusmyku a chtěl doložit že jsem tam byl 1., poslal jsem log kde byl autofish
col si toho všiml že to podotknuli na dicordu a potrnul mě do místnosti kde jsem se k tomu přímo přiznal
3) cca 13:40 dne: 12.12.2021
4) perma
5) nechtěl jsem zneužíváním tohoto programu nějak poškodit systém vše o co mi šlo bylo abych nemusel pořád překlikávat když rybařím a koukám přitom na youtube.
moc se omlouvám za to že jsem si to dovolil a přísahám že už mě ani nenapadne pomyslet na něco takového. lituji svých činů a teď si uvědomuji o co všechno jsem přišel.
chápu že je to hack a velmi lituji svých činů a žádám zda bych mohl být sproštěn mého trestu.při psaní této žádosti mám slzy v očích a tak nevím zda někde nebudou překliky. bez epesu nemůžu žít je to server který mě opravdu hodně baví, uvědomuji si že píšu žádost jen pár hodin po banu a chápu to, ale epes je pro mě momentálně vše, má jediná zábava která teď zmizela. ale jsou vánoce a já si přeji aby adminteam našel trochu slitování v srdci, a dal mi ještě jednu šanci. jsme lidi a děláme chyby, a tak v naději prosím, najděte trochu slitování k mému prohřešku.
děkuji a omlouvám se za strátu vašeho času.

veselé vánoce
taintfire234

Re: žádost o unban - taintfire234

#2
Žádost slabá, napsaná hned potom, co si ban dostal. Vlastně ani nevidím normální důvod tě na server pouštět a kdo ví co všechno si na našem serveru používal. Zkus to třeba za půl roku, třeba přehodnotím svůj názor (což si nemyslím).

Proti.
Šťastné a veselé Vánoce
TheDarkLord173.

PS: Nevím, proč to posíláš teď, když ti col psal, že máš počkat aspoň dva měsíce.

Re: žádost o unban - taintfire234

#3
ponaučení: již nikdy nestahovat, nehrát, nepoužívat žádně hacky apod
nedělej co nemáš pak budeš brečet že nemůžeš na epes
nepoužívej programy co nemáš když víš že bez epesu nepřežiješ


dodatek: vím že je to jedno ale stejně zde tuto pravdu musím říct
ohledně toho autofishe, nepřineslo mi to nic. to že je to useless jsem zjistil pár dní dozadu a byl jsem línej ho dát pryč
actualy mi to přineslo jen ban protože z rybaření jsem nic neměl když mám epmmo lvl 32 a stejně jsem se na to vykašlal protože je to k ničemu
což mi bohužel došlo pozdě a navíc moje lenost dát to pryč byla příliž velká.

vím že je to k ničemu že jsem to napsal
já jsem řekl pravdu

Re: žádost o unban - taintfire234

#4
vzhledem k tomu co darklord řekl se s epesem asi můžu rozloužit
ano vím že mi col řekl ať počkám, ale jsem na epesu závislej a přejít jen tak na jinou hru nedokážu.
celkově hry prožívám víc než ostatní takže už teď mi to zničilo min na týden vztah asi 3 lidmi kolem mě

žádost nemám tak dobře spracovanou, protože jsem vám nechtěl dávat slohovku, vážím si vašeho času.

Re: žádost o unban - taintfire234

#5
Je fajn, že ses ke svému činu přiznal a že si tedy sám uvědomuješ, čeho ses dopustil. Do příště alespoň víš, jaké jsou následky porušování pravidel. A i přes to, že se blíží Vánoční svátky, tak to nemůžeme brát jako výmluvu pro to, abychom někoho pustili na server den po banu.

Zkus si počkat pár měsíců, sepsat o trochu lepší žádost a třeba budeš mít šanci větší.
Proti

Re: žádost o unban - taintfire234

#6
T4intF1r3234 píše:
12 pro 2021 16:52
ponaučení: již nikdy nestahovat, nehrát, nepoužívat žádně hacky apod
nedělej co nemáš pak budeš brečet že nemůžeš na epes
nepoužívej programy co nemáš když víš že bez epesu nepřežiješ


dodatek: vím že je to jedno ale stejně zde tuto pravdu musím říct
ohledně toho autofishe, nepřineslo mi to nic. to že je to useless jsem zjistil pár dní dozadu a byl jsem línej ho dát pryč
actualy mi to přineslo jen ban protože z rybaření jsem nic neměl když mám epmmo lvl 32 a stejně jsem se na to vykašlal protože je to k ničemu
což mi bohužel došlo pozdě a navíc moje lenost dát to pryč byla příliž velká.

vím že je to k ničemu že jsem to napsal
já jsem řekl pravdu
Ponaučení by mělo být spíš to, že by si si měl přečíst pravidla a pak je dodržovat :D.

Re: žádost o unban - taintfire234

#7
ArkenThas píše:
12 pro 2021 17:57
Je fajn, že ses ke svému činu přiznal a že si tedy sám uvědomuješ, čeho ses dopustil. Do příště alespoň víš, jaké jsou následky porušování pravidel. A i přes to, že se blíží Vánoční svátky, tak to nemůžeme brát jako výmluvu pro to, abychom někoho pustili na server den po banu.

Zkus si počkat pár měsíců, sepsat o trochu lepší žádost a třeba budeš mít šanci větší.
Proti

Re: žádost o unban - taintfire234

#9
Když se to vezme s tím, že ostatní hráči, kteří měli ban za autofish dostali unban až po několika měsících tak jsem rozhodně PROTI, žádost je slabá, ale ne každý je spisovatel..
cron