Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#11
Budu ti věřit že si AutoFish nepoužíval a doufám, že si v době kdy si nebyl na Epesu uklidnil a už nemáš tendenci někomu se smát při každý malicherný příležitosti za podotknutí tvé jakékoli chyby.
Fakt mám naději že to nebudeš tak hrotit PRO

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#12
Nevěřím, že by tuhle žádost napsal ten stejný člověk, který má v počítači AC a účastní se vládcovského turnaje kde probíhá kontrola anti-cheatem o které je předem informován. K žádosti bych měl i další výtky, z mojí strany je ovšem zbytečné se dále rozepisovat. Nemám z tebe dobrý pocit, zatím je to PROTI.

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#13
Robbob píše:
22 pro 2021 09:36
Délka žádosti je dobrá stejně jako žádost sama o sobě na serveru jsem s tebou nikdy problém neměl i když jsi u enemy frakce tak si nepamatuju že by jsi se se mnou někdy hádal za mě to je pro
pro

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#15
CzechMinerCZ píše:
25 pro 2021 02:10
Nevěřím, že by tuhle žádost napsal ten stejný člověk, který má v počítači AC a účastní se vládcovského turnaje kde probíhá kontrola anti-cheatem o které je předem informován. K žádosti bych měl i další výtky, z mojí strany je ovšem zbytečné se dále rozepisovat. Nemám z tebe dobrý pocit, zatím je to PROTI.
Chápu tvoje proti. Bohužel mě mrzí tvá předpojatost vůči tomu, že jsem si žádost nepsal sám. K AC na turnaji vládce jsem se vyjádřil v žádosti, byla to z mojí strany chyba, ale kdo nedělá chyby.
Každopádně děkuju, že jsi udělal chvilku času a přeji ti

Příjemný zbytek dne

Dawe

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#16
No, Dawe byl za dobu co hrál na epesu jeden z mých nejoblíbenějších pokemonů, ale dostat 4 tresty je veliký úspěch. Věřím, že si autofish nepoužíval, a když budeš hrát méně lolka, tak snad i to chování půjde směrem nahoru. Jsem Pro.

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#17
Chápu, že je tady většina tak lidí tak slabá i v tom kostičkovaném pvp s mcmmo, tak musí používat ac, proto si myslím, že by tomuto individuu měly být veškeré prohřešky prominuty a hráč odbanován!
cron