Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#1
1) Za co jsi ban dostal?
3x a dost

2) Popis situace
1.Trest 22.12.2020 13:58
Byl to můj první trest na E3 a jeho důvodem je narušení průběhu kontroly. Abych popsal situaci, dostal jsem kontrolu ,a jelikož v té době jsem měl velmi špatný internet tak jsem nedokázal stáhnout klient paladina. Ač se to může zdát směšné tak jsem v té době s připojením na server můj internet nedokázal ani začít to samotné stahování. Bohužel nemám k tomuto žádný důkaz jen kicky za vysoký ping které proběhli ve stejném měsíci a jsou zaznamenány i na webu fakaheda viz. link.
http://264445_web.fakaheda.eu/history.php?page=4&uuid=9f5ab38d-cdf4-3b22-b277-dc879b528c46&b=1&m=1&w=2&k=16
Jenom chci říct že v této době jsem neměl žádné programy třetích stran, byl jsme na serveru poměrně nový a ani mě nenapadlo že bych mohl například autoclicker používat.

2.Trest 27.1 2021 11:11
Jednalo se o mute na 6 hodin.
Bohužel si nepamatuju žádné okolnosti. Nejspíše jsem říkal někomu věci, které jsem si měl nechat sám pro sebe a ještě je psal do all chatu. Jestli člověk kterému jsem takto nadával toto čte, tak se mu omlouvám, a mrzí mě že jsem ti svojí toxicitou kazil hru.

3.Trest 30.7 2020 18:36
Jednalo se o nalezení AC při kontrole na turnaj vládce.
Abych k vám byl plně otevřený používal jsem v té době přibližně 3 měsíce AC. Používal jsem ho výhradně na farmení, jelikož z vlastní zkušenosti jsem měl ověřeno že v pvp mi to nedávalo žádnou výhodu naopak jsem se v ten moment ještě méně soustředil co během souboje dělám. V pvp by AC mohlo dávat výhody v moment co by nebyl na serveru omezen max. počet kliknutí za sekundu, který když přesáhnete tak vám vyhodí hlášku "zpomal s klikáním". Čímž neobhajuju používání AC jenom se snažím říct ,že jsem pomocí toho nepoškozoval souboje s ostatními hráči.
AC na vládci jsem měl z důvodů mojí nepozornosti, ani mě nenapadlo ho tam použít. Jenom jsem ho měl téměř permanentně zapnuté na pozadí, jelikož jsem pomocí něho farmil.

4.Trest 11.8 2020 12:58
Důvodem tohoto trestu je Neúspěšné projití kontroly.
Jelikož u mě bylo nalezeno AC na turnaji vládce, což beru jako velký prohřešek, dostal jsem o několik dní další kontrolu. Jednalo se o ruční kontrolu. Jelikož jsem v té době měl na epesu nějaké dluhy, tak jsem několik dní předtím farmil zase s AC (vysvětlím proč jsem zase užíval tento program v dalších částích této žádosti). Nedostal jsem k tomuto trestu do dneška žádný verdikt ale měl jsem v ten moment v počítači jinou verzi AC, takže si uvědomuji proč jednali jak jednali.

Po tomto trestu jsem dostal permaban.


3) Datum a čas banu
11.8 2020 12:59

4) Druh banu:
Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Čau, chtěl bych jenom říct že za ty 4,5 měsíce (jestli umím dobře počítat) jsem se nezměnil, pouze ponaučil z chyb které jsem udělal. Hlavní věc co mi došla je to, že tím že jsem používal AC jsem neškodil ostatní, ale hlavně sobě. Jelikož z farmení pomocí AC jsem neměl skoro žádnou radost, nedělali mi radost ani itemy na které jsem farmil i několik desítek hodin. Někdo si řekne že to je blbost, ale v ten moment pro mě bylo získávání itemů až nudně jednoduchý, jelikož to ode mě nevyžadovalo žádnou pozornost, jenom jsem jezdil myší po stole a držel S.
Vysvětlím jaký byl hlavní důvod proč jsem používal AC. Hlavní důvodem byla lenost, po tom co jsem odehrál několik měsíců na epesu mě přestávalo bavit klikat, proto jsem začal používat AC. Dalším důvodem byla i bolest ruky kterou jsem v té době měl spojenou s úrazem. Neobhajuju používání AC jenom říkám svoje důvodu proč jsem ho využíval. V budoucnu nebudu již používat AC nebo jiné programy třetích stran, nikdy jsem žádné programy třetích stran krom AC na Epesu nepoužil.
Chtěl bych se takto omluvit všem které jsem kdy na Epesu vulgárně napadl či jinak urazil. Veškeré spory, které jsem si s některými lidmi na Epesu udělal, jsem bral pouze v rámci hry a v realitě proti vám nic nemám, naopak věřím že spousta z vás jsou v realitě super lidi.
Kdybych měl takhle nakonec napsat jen co mě tak láká se vrátit zpátky na server, tak je to určitě komunita. Určitě to jsou lidi se kterýma jsem hrál desítky nocí až do ranních hodin. Lidi který tu semnou seděli na discordu když mi bylo fakt mizerně a já bych je chtěl občas znovu potkat. Protože když nejsem aspoň párkrát do týdne na serveru tak s nimi ztrácím veškerý kontakt, protože jsem úplně odlišný lidi, s odlišnýma koníčkama a jediný co nás spojuje je Epes.

Na závěr bych už jen rád poděkoval všem co to dočetli až sem. Děkuji všem co se rozhodnou mi dát jejich PRO a udělám vše proto abych vás nezklamal.
Pokud se rozhodneš mi dát PROTI, rozhodně to pochopím ale budu rád kdybych od tebe slyšel nějakou případnou kritiku která by mi dovolila se v tom ohledu zlepšit.

Přeji příjemný zbytek dne

Dawe

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#2
Ahoj, pokud se nepletu našli jsme během poslední kontroly několik druhů AC a dokonce tam byly i programy evokující Autofish. Řekneš mi k tomu něco?

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#3
Žádost pěkná, doba ujde ačkoliv nasbírat 4 tresty je celkem umění. Na serveru si se choval jako hovado ale stále to bylo většinou v rámci mezí.

Pro
Šťastné a veselé Vánoce
TheDarkLord173.

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#4
Délka žádosti je dobrá stejně jako žádost sama o sobě na serveru jsem s tebou nikdy problém neměl i když jsi u enemy frakce tak si nepamatuju že by jsi se se mnou někdy hádal za mě to je pro

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#5
Žádost je na hodně dobré úrovni, si v pohodě hráč, který je určitě dost inteligentní na to, aby sis uvědomil co můžeš a co ne. Doba od banu je na takový přestupek v klidu. Určitě pro.

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#7
Pokud si měl pouze AC 100% PRO nechápu že se v dnešní době ještě dávají tresty za AC dle mého je to celkem joke a je to spíš o tom kdo si ho dokáže lépe schovat (:

Re: [ __Dawe__ ] Žádost o unban.

#10
Col píše:
22 pro 2021 08:18
Ahoj, pokud se nepletu našli jsme během poslední kontroly několik druhů AC a dokonce tam byly i programy evokující Autofish. Řekneš mi k tomu něco?
Několik druhů AC jsem měl, jednalo se o jedno které bylo vytvořeno tak aby ho nezachytil paladin, a dvě které jsem ovšem nepoužíval na epesu, používal jsem je v jiných hrách, jelikož měli možnosti klikat i na více částí obrazovky najednou.
Co se týče autofishe, tak v minulosti jsem využíval autofish na pár severech kde bylo taky z velké časti zakomponováno rybaření, jednalo se o program Mr.Fish a ještě jsem měl jeden ale na jeho jméno si nevzpomenu. Na Epesu jsem nikdy autofish nepužíval ač jsem si z toho dělal srandu, opravdu mě bavilo rybařit a sledoval jsem u toho seriály. Upřímně bych používání autofishe na epesu neriskoval, jelikož jsem věděl jaké jsou za to tresty a jak dlouho pak lidé musí čekat na ub.
Bohužel nemám jak dokázat že jsem ho nepoužíval. je jen na vás jestli mi budete věřit, každopádně ohledně používání AC jsem k vám byl plně otevřený stejně tak jsem k vám byl ohledně autofishe.

Příjemný zbytek dne

Dawe
cron