Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Pifqo - žádost o unban [č4]

#11
Plejmen píše:
15 led 2022 02:22
pivKo píše:2) Popis situace Situaciu som popísal v predchodzej žiadosti o UB viewtopic.php?f=20&t=2500]
Proč to prostě nenapíšeš znovu? (přestože já osobně pročítám i všechny tvé ostatní žádosti, tak si nemyslím, že bych měl být či kdokoliv jiný do toho "nucen".)
Následně jsem si tedy popis otevřel a první co mě napadlo a dokonce jsem to tam i psal ->
Plejmen píše: (btw, kdybys ještě někdy psal žádost tak zkus vynechat nedůležité pasáže. Když už mě/nás přestane bavit číst 1. odstavec z 5., tak ti to moc k + nepřídá)
Takže znovu to stejné utrpení. A přiznám se, nedočetl jsem ani 1. odstavec a ani ho dočíst nehodlám, stejně jako ty nehodláš napsat čitelný text, u kterého nedostávám brain damage.

Chápu, že pro tebe je sepsat průměrně kvalitní žádost dost těžké (to hodnotím i vzhledem k té hrůze co jsi poslal do Amnestie), ale prostě za toto nejsem schopný dát pro. Cením tvojí snahu, že máš stále zájem se na server dostat a vzhledem k tomu, že je to tvá x-tá žádost, tak dávám nerozhodně (Sorry Klime :D)
Kdybych ale hodnotil pouze vzhledem k této žádosti, bylo by to proti.
Ahoj, díky za upřímný názor. Popravdě fakt mi dochází slova když to píšu tak jsem se snažil vypsat více duvodu , ale chapu že to někoho nebude bavit číst, a respektuji to.

Re: Pifqo - žádost o unban [č4]

#12
pivKo píše: Ahoj, díky za upřímný názor. Popravdě fakt mi dochází slova když to píšu tak jsem se snažil vypsat více duvodu , ale chapu že to někoho nebude bavit číst, a respektuji to.
Nechápeš mě, ty tvé důvody jsi vypsal 1.6.2021, kde jsem ti minimálně já dal jasně najevo, že je to nečitelné, zbytečné atd.
Co ty uděláš v následujících 2 žádostech ?
pivKo píše:Situaciu som popísal v predchodzej žiadosti o UB viewtopic.php?f=20&t=2500]
Kde je pak ta snaha udělat aspoň průměrně kvalitní žádost, která je hodna kladného hodnocení, když k tomu přistupuješ tímto stylem?
1. NIkoho nebaví dohledávat tvé staré žádosti, aby se dozvěděl něco, co si mohl klidně napsat
2. Evidentně nebereš názory ostatních, aby si zlepšil svojí žádost (viz jak jsem psal dříve, že se to nedá číst a stejně si na to už odkázal ve 2 žádostí)
3. Nepotřebujeme novinky, já osobně chci žádost, ve které se dozvím jaké všechny tresty si měl, za co si je měl, jak se řešili a jak to z tvého pohledu stručně bylo. Tu sice vidím žádost na 1 tvůj poslední trest, nicméně někteří nemusí vědět, že těch trestů bylo mnohem více ;)
cron