Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Pifqo - žádost o unban [č4]

#1
Ahoj!
1) Za co jsi ban dostal? Opakující se podvodné jednání

2) Popis situace Situaciu som popísal v predchodzej žiadosti o UB viewtopic.php?f=20&t=2500]

3) Datum a čas banu - April 25, 2020, 23:28

4) Druh banu: Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban. Ahojťe, tak uplynula zase nějaká doba od mojej poslednej žiadosťi tak sa pokusím viacej rozpísať v tomto.
Kvoli hlavnej veci ktorej som bol banovaný je podvodné jednanie za učelom toho aby som mohol hráča ktorý na ten item farmil X hodin okradnuť behom chvíľky. Kedže som bol mladšší neuvedomoval som si že niečo také tak ako som okrádal može byť na ban. Po provom tresťe ktorý som za to dostal som sa vobec nepoučil a keď prišla možnosť hneď som to spravil znova myslím že to bola pt V helma ktoru som ukradol z resky shawuemu týmto sa mu veľmi ospravedlnujem. Tento item som vráťil, a vyviazol som z toho bez trestu, to som si povedal že takto mi to buďe vychádzať furt, ale opak je pravdou potom ma napadlo že vykradnem svoju hlavnu resku čož bola najvetšia chyba ktoru som urobil. Zbytočně som trápil a-team aby sa našli itemy ktoré boli ukradnuté.

Za všetky tresty si berem svoju zodpovednosť a uvedomujem si aké zbytočné problémy som zposobil ateamu. Keby som nerobil hluposťi ktoré som robil tak tu žiadnu žiadost o ub nemusím písať. Za posledné 2 roky sa toho veľmi zmenilo viacej som sa sustredil na moj osobný život a neriešil veľmi hry. Ale na epes by som sa stále chcel vráťit pretože to bola jediná hra pri ktorej som mohol stráviť celu noc, a stále rád som sa k něj vracial. Viacej som začal spoznávať sám seba a začal sa venovať svojím koníčkom, osobnosť sa mi zmenila dostatočne aby som žiadne problémy nerobil, a aby som rešpektoval každého čo kto robí. Keby som dostal poslednu šancu sa dostať na server využijem ju na sto percent aby sťe verili že som sa fakt zmenil, a nemam za potrebu niekomu niečo poškodzovať, alebo ho nějak okrádať. Nedivím sa každemu hráčovi ktorému som nějak uškodil že sa so mnou nechcela baviť polka komunity, zbytočně som robil bordel na servery, a potom som na to doplatil, a až pozdejšie som si uvedomil že prečo? Toto nemám za potrebu robiť, aby som bol zase trestaný. Epes som bral ako oddychovku, a odreagovanie sa od IRL sveta, baviolo ma veľmi farmenie a spoznávánie nových ludí s ktorými som kecal na discorde a rozprával sa o hocičom. Bola to moja jediná hra pri ktorej som trávil veľa svojho voľného času, ale až keď som dostal ban tak som si uvedomil že za to všetko si možem sám, a že ja som ten ktorý chcel pre každého zle, a myslel len na seba nie na ostatných čo to može zposobiť.

Kedže som dostal veľa šancí, a veľa luďí ma stále nemá rado alebo mi neverí že som sa zmenil tak im tieto názory nebuďem brať, maju právo sa na mna hnevať kedže som im nejak ublížil alebo im niečo poškodil. Chcem sa vám všetkým od srdca ospravedlniť, a určite by som vám to dokázal keby mám tu možnosť sa vráťit k vám ku skvelej komuniťe, a k príjemnemu slušnému hraniu na epesu. Stále myslím na tie dobré časy keď som hral spokojně, nič som nerobil a potom ma nebavilo farmiť tak som sa vydal cestou ktorá nebola dobrá, a došlo na mňa. To čo som robil pred dvoma rokmi teraz mi už som si určitě nedovolil, veľmi ma to mrzí ako som sa choval, a chcel by som to vrátiť speť aby som tieto zlé veci nerobil. Chcel by som sa naspeť vrátit k hraniu na epesu pretože to bola jediná hra ktoru som aktivně hral a bavila ma.

Ďakujem každému kto strávil čas prečítania tejto žiadosti o UB, určitě keby mám tu možnosť sa k vám naspěť vrátiť tak toho neoľutujeťe. Buďem rád za každé PRO a PROTI, alebo názor.
Prajem pekný zvyšok týžďna. Pifqo

Re: Pifqo - žádost o unban [č4]

#2
Z minulé žádosti:
TheDarkLord173 píše: V předchozích žádostech jsem ti dával proti, ale vidím tam alespoň nějakou snahu se na server opakovaně dostat a zahrát si se zbytkem komunity (která ti asi očividně chybí). Doufám, že si se opravdu poučil a neskončí to jenom planými sliby. Ale v případě, že si tu lhal, tak budu jeden z těch, co budou usilovat o to, aby si se na server už nikdy nedostal… PRO

Re: Pifqo - žádost o unban [č4]

#5
TheDarkLord173 píše:
10 led 2022 06:59
Z minulé žádosti:
TheDarkLord173 píše: V předchozích žádostech jsem ti dával proti, ale vidím tam alespoň nějakou snahu se na server opakovaně dostat a zahrát si se zbytkem komunity (která ti asi očividně chybí). Doufám, že si se opravdu poučil a neskončí to jenom planými sliby. Ale v případě, že si tu lhal, tak budu jeden z těch, co budou usilovat o to, aby si se na server už nikdy nedostal… PRO

Re: Pifqo - žádost o unban [č4]

#10
pivKo píše:2) Popis situace Situaciu som popísal v predchodzej žiadosti o UB viewtopic.php?f=20&t=2500]
Proč to prostě nenapíšeš znovu? (přestože já osobně pročítám i všechny tvé ostatní žádosti, tak si nemyslím, že bych měl být či kdokoliv jiný do toho "nucen".)
Následně jsem si tedy popis otevřel a první co mě napadlo a dokonce jsem to tam i psal ->
Plejmen píše: (btw, kdybys ještě někdy psal žádost tak zkus vynechat nedůležité pasáže. Když už mě/nás přestane bavit číst 1. odstavec z 5., tak ti to moc k + nepřídá)
Takže znovu to stejné utrpení. A přiznám se, nedočetl jsem ani 1. odstavec a ani ho dočíst nehodlám, stejně jako ty nehodláš napsat čitelný text, u kterého nedostávám brain damage.

Chápu, že pro tebe je sepsat průměrně kvalitní žádost dost těžké (to hodnotím i vzhledem k té hrůze co jsi poslal do Amnestie), ale prostě za toto nejsem schopný dát pro. Cením tvojí snahu, že máš stále zájem se na server dostat a vzhledem k tomu, že je to tvá x-tá žádost, tak dávám nerozhodně (Sorry Klime :D)
Kdybych ale hodnotil pouze vzhledem k této žádosti, bylo by to proti.
cron