Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: Žiadosť o unban 3.0

#12
Ahoj,

jednat se pouze o IRL trading, tak vzhledem k žádosti a době, kterou sis počkal, bych neměl problém tě na server opět pustit. Když ale přihlédnu ke tvé celé minulosti, včetně všech tvých prohřešků, chování na serverů a i faktu, že ses už jednou dostal z blacklistu a svou šanci zahodil, tak si nemyslím, že je dobrý nápad tě znovu pouštět na server.

Možná jednoho dne přijde den, kdy už to bude možné přehlédnout jako opravdu staré záležitosti, ale na to si určitě ještě počkej.

Re: Žiadosť o unban 3.0

#13
ArkenThas píše:
07 úno 2022 11:19
Ahoj,

jednat se pouze o IRL trading, tak vzhledem k žádosti a době, kterou sis počkal, bych neměl problém tě na server opět pustit. Když ale přihlédnu ke tvé celé minulosti, včetně všech tvých prohřešků, chování na serverů a i faktu, že ses už jednou dostal z blacklistu a svou šanci zahodil, tak si nemyslím, že je dobrý nápad tě znovu pouštět na server.

Možná jednoho dne přijde den, kdy už to bude možné přehlédnout jako opravdu staré záležitosti, ale na to si určitě ještě počkej.

Re: Žiadosť o unban 3.0

#14
TheDarkLord173 píše:
06 úno 2022 15:49
TheDarkLord173 píše:
PAVLiTKO píše:(19 srp 2021, 14:06)
:lol: ne, už si šanci dostal, dokonce si měl i blacklist... proti
Souhlasím s tímhle názorem...
Asi taky nemám co víc k tomu dopsat…

Re: Žiadosť o unban 3.0

#15
Jak bych jen začal... Tohoto hráče znám už dlouho ještě z E2, kde jsme spolem hráli jako ally i enemy. Ještě když jsem začínal a rozpadla se mi frakce, tak mě klidně vzal pod svoje křídla jako skoro nováčka a neměl problém se podělit s frakčním lootem a pomoct mi se zas nějak rozjet. Trest je sice za IRL a není první, ale právě tito starší hráči stále drží Epes tam, kde je a bez podobných stařších E2 hráčů by ten server brzo upadl. Za mě PRO

Doplněk: Ještě mohl celou dobu klidně obcházet za účet bratra a nikdo by mu nic nemohl, ale neudělal to, takže za mě další +.

Re: Žiadosť o unban 3.0

#16
ArkenThas píše:
07 úno 2022 11:19
Ahoj,

jednat se pouze o IRL trading, tak vzhledem k žádosti a době, kterou sis počkal, bych neměl problém tě na server opět pustit. Když ale přihlédnu ke tvé celé minulosti, včetně všech tvých prohřešků, chování na serverů a i faktu, že ses už jednou dostal z blacklistu a svou šanci zahodil, tak si nemyslím, že je dobrý nápad tě znovu pouštět na server.

Možná jednoho dne přijde den, kdy už to bude možné přehlédnout jako opravdu staré záležitosti, ale na to si určitě ještě počkej.

Re: Žiadosť o unban 3.0

#17
phiwings99 píše:
07 úno 2022 20:25
Trest je sice za IRL a není první, ale právě tito starší hráči stále drží Epes tam, kde je a bez podobných stařších E2 hráčů by ten server brzo upadl. Za mě PRO

Doplněk: Ještě mohl celou dobu klidně obcházet za účet bratra a nikdo by mu nic nemohl, ale neudělal to, takže za mě další +.

Re: Žiadosť o unban 3.0

#20
Kdokoliv by tomuhle individuu chtěl dát unban tak je buď totálně blbej, nebo ho chce ojet. Nic mezi tim. Fakt nevim. Ve svým věku bys měl mít už trochu jiný priority než se točit kolem kostek. Vrstevníci zakládají rodiny, prděj děti do (ony z) vagín a dělají klasický dospělácký věci, žijou rodinnou idylku. Ne se točit 3/4 života kolem kostek, válet si šunky u počítače a nabírat bmi. Chceš vypadat jak wings? Nemáš šanci. Můžeš sice bejt tak tlustej a hnusnej, ale určitě ne tak blbej, i když podáním tohodle paskvilu se mu očividně chceš alespoň přiblížit.

Pochopil bych kdybys věci prodával jako několikrát předtím, ale dostat ban za nakupování, z toho jsem mimo.

Samozřejmě ne. Jsem dobrotivý kamarád, který dělá dobrý skutek tím, že se mu snaží znemožnit ztrácet další stovky hodin drahocenného života. Když se trochu zamyslím, tak mě napadá fakt málo lidí, kteří by ho měli tak dlouhej jako ty. Seznam trestů z e2 a e3, ne pele, aby bylo jasno. Opakovaně jsi prokazoval nepoučitelnost a absolutní bezohlednost vůči pravidlům, tak mě tak nějak nenapadá, co by tě donutilo se změnit. Věkem a vyspělostí to určitě nebude, když máš zase podanou žádost o unban. Proto to asi beru tak, že je to dost chabej pokus a předpokládám, že to máš stejně na háku a je ti jedno jestli dostaneš unban nebo ne. Teda. To si asi myslíš. Je jasný, že na Epes chceš tak moc, jako chce letitej narkoman zase naplnit žílu.
cron