Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žiadosť o unban 3.0

#1
Väčšia časť žiadosti je tá istá. Nemám tam čo dopísať.


1. Za čo si dostal ban?:
ban som dostal za kúpenie pár veci od Soota. (10€)

2. Popis situácie:
dopočul som sa od pár ľudí, že Soot končí. Dal som si dokopy 2+2 a dospel som k tomu, že ma celkom dobré veci, ktoré by sa mi na resku zišli. Rozhodol som sa, že ich skúsim kúpiť. Dohodli sme sa na discorde ako to prebehne. Všetko prebehlo v pohode až na to, že Soot si podkopal nohy a stiahol sebou aj mňa.

3. Druh banu:
permaban -> October 21, 2020, 9:54
žiadne iné tresty nemám

4. Prečo si zaslúžim unban?:
Na túto otázku z pohľadu sebareflexie je dosť ťažké odpovedať. Nie vždy sa dá hodnotiť sám seba. Každý vie, že nie som nejaký kvietok na lúke, ale proste niekedy nemám jednoducho svoj deň a chcem sa odreagovať tak ma niečo úplne blbé vytočí a zo mňa niečo blbé vypadne čo neskôr oľutujem. Je to so mnou v nejakých obdobiach veľmi ťažké.

K mojej žiadosti som dospel tak, že som si pozrel po pár mesiacoch web, fórum a uvidel som celkom pekné spomienky na server. Dlho som váhal či sa mi vôbec oplatí podať unban. Rozhodol som sa, že to skúsim, veď nemôžem nič stratiť. Viem, že nemám veľa priateľov na serveri, skôr nepriateľov ale aj tak verím v to, že nie každý z tých poctivých hráčov je svätý a ma svätožiaru nad hlavou. Aj touto cestou by som sa chcel ospravedlniť ľudom, ktorým som svojím čiastočným správaním ublížil. Viem, že ma 3/4 hráčov na serveri nenávidí, ale že aj tí, ktorí ma vôbec nepoznajú a nemali ani snahu ma spoznať a hneď ma ukameňovali. Áno je to pravda, že niekedy som veľmi egoistický až narcistický ale predsa je to hra, v ktorej všetci sa snažíme byť najlepšími a nie vždy sa to podarí poctivou cestou. Server mi aj veľa dal, ale aj zobral. Našiel som si super online priateľov samozrejme aj neprajníkov. Na tom nič nedokážem zmeniť. Ja sa o to môžem snažiť ale ak tá druhá ublížená strana nemá záujem sa so mnou porozprávať a vyriešiť to, je to veľmi ťažké.

Ale nie vždy to bolo zlé. Stále sa so mnou dalo normálne racionálne porozprávať o všelijakých veciach. Boli dni, keď som aj niekomu pomohol ale aj dni keď som hrýzol ako besný pes. V skratke v niektorých obdobiach v reálnom živote to nie je ľahké, a tú frustráciu a nervy som si nenechal sám pre seba ale preniesol som to aj do hry, nie len MC, ale aj do iných hier, ktoré som hral/hrám aktívne. A vo všetkých sa s niekým pohádal, ale prešli 2 dni a vyrozprávali sme si to. Len tu, na kockách je to veľmi tŕnisté.

Je to ako v reálnom vzťahu medzi mužom a ženou. Stále za nejakú hádku alebo problém môžu dvaja a nie len jeden. Je to jednoducho tak dané. Ale stále existujú kompromisy, ktoré pomáhajú riešiť veľa situácií.

Verím, že ste so mnou nemali len zlé skúsenosti. Snažil som sa každému vyhovieť a s každým vychádzať, ale nie vždy sa dalo. Komu som ublížil, mrzí ma to. Komu som pomohol, som veľmi rád, že som tak urobil.

Dúfam, že sa sem nebudú ťahať frakčné záležitosti, z obdobia keď som hral aktívne a ani ťahať nejaké totálne hlúposti, v ktorých som sa možno z časti zúčastnil a už vôbec moja minulosť.

Všetko dávne už zhltla minulosť a ostali na to len spomienky, či šťastné alebo nešťastné.


(reagovať na príspevky možno budem čiastočne z dôvodu nedostatku času)
Ďakujem za prečítanie mojej žiadosti o unban.


PS: k žiadosti už nemám čo doplniť, a nebudem si vylievať srdce lebo to nemá zmysel

Cy@

Re: Žiadosť o unban 3.0

#2
TheDarkLord173 píše:
PAVLiTKO píše:(19 srp 2021, 14:06)
:lol: ne, už si šanci dostal, dokonce si měl i blacklist... proti
Souhlasím s tímhle názorem...
Asi taky nemám co víc k tomu dopsat…

Re: Žiadosť o unban 3.0

#4
TheDarkLord173 píše:
06 úno 2022 15:49
TheDarkLord173 píše:
PAVLiTKO píše:(19 srp 2021, 14:06)
:lol: ne, už si šanci dostal, dokonce si měl i blacklist... proti
Souhlasím s tímhle názorem...
Asi taky nemám co víc k tomu dopsat…

Re: Žiadosť o unban 3.0

#6
Zdravím bio,
Nemám přesně soupis tvých trestů ale mám dojem že za tohle jsi už ban měl (ruku do ohně bych za to nedal) , pokud ne tak se omlouvám za milný dojem, každopádně ban máš už dost dlouho i když trest je to závažný myslím si že každý si zaslouží šanci prokázat že se poučil. Menší Pro

Re: Žiadosť o unban 3.0

#9
Máš ban za IRL trading, zak terý už jednou si dostal unban a budeš ho opět praktikovat znovu, je to jen otázkou jak moc si se poučil více se skrývat před zrakem AT a lidí
co nebudou tohle chování tolerovat.
Hrál sem s tebou pěknou řádku měsíců v DG, dokonce sem byl i ochotnej přehlídnout tvoje výlevy na E2 a otočit novej list. Velice rychle si mi dokázal že si stejnej, ne-li ještě horší než tehdy. Stejně tak si dostal UB za IRL trading, a potom si ho zase dostal. Mezi každou z těchto 3 událostí byla pro tebe možnost se poučit a pochopit postupem času, že možná je načase zachovat se jinak... lépe. A ty si již třikrát dokázal že nejsi ochotnej se změnit, já věřím v druhé šance, ale ne ve čtvrté.
PROTI
cron