Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#22
Klimki_ píše:
28 úno 2022 21:46
Je škoda, že podáváš žádost stylem "Dobrý den, tak jsem tady..."

Nechtěl bys projevit ještě trochu snahy?
Já jsem snahu projevil dřív a to hodně v tu dobu jsem opravdu toužil po tom znovu se dostat na server ale teď už to je jen opravdu že bych rád zavzpomínal na staré časy jinak opravdu zde nechci trávit všechen svůj volný čas jako tomu bylo dříve, dnes už si to nemohu dovolit. Proto píšu tuto žádost po takové době od té poslední. Hlavně opravdu nechápu proč to je tak veliký prohřešek abych nemohl dostat po cca 28 měsících unban - ano choval jsem se špatně ale určitě ne zas tak špatně jako někteří kteří už dávno peláší po serveru a znovu píšou blbosti a to že jsem jednu dobu přežil o 4 hity navíc v době kdy se stejně o skoro nic nebojovalo mi přijde docela k ničemu.

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#24
Hodně lidí už ti to mockrát psalo.. Těžko se hodnotí podle něčeho, co vypadá takhle. Chápu, že už je to relativně dlouhá doba, úplně ti na tom už nejspíše "nezáleží" a tudíž je ti i celkem jedno jak to dopadne, ale strávit na tom alespoň 5 minut? Nebo se nad tím úplně banálně zamyslet?

Určitě musím přihlédnout k době kterou čekáš i k míře prohřešku, který není na úrovni toho nejhoršího, co se dá udělat. Nechci ti zatím dávat PRO ani PROTI. Zkus trochu "vytunit" svou žádost, pak bych osobně popřemýšlel nad PRO, tedy pokud ti na žádosti opravdu záleží.

Colajz

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#26
Doba od banu je už opravdu dlouhá, ale ta žádost je furt stejně špatná. Bylo by super projevit trochu snahy když už se chceš někam dostat, protože tohle je napsané za 2min., ale i tak ti dám malé pro za to, že už to je docela dlouhá doba a já osobně s tebou neměl žádný problém.

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#28
Ahoj, doba od banu je celkem dlouhá, nicméně já osobně nemůžu dát pro žádosti, ve které se defakto nic nedozvím.
Myslím si, že tu práci by se měl dát zabanovaný hráč, aby mě, který si jeho minulost určitě nepamatuje (nejste zase takové legendy, jak si myslíte) připomněl o co jde, za co vše měl tresty, proč apd. Né abych já musel listovat v předešlých žádostech, ve kterých jsem také dával btw proti a žádost tohoto typu to bohužel nezmění.
Proti.

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#29
ArkenThas píše:
28 úno 2022 16:50
ArkenThas píše: Uběhla již dlouhá doba od tvého banu a to co jsi chtěl sdělit jsi udělal v předchozích žádostech. Každopádně žádná z nich nebyla úspěšná a naopak než tu žádost naprosto zahodit a jen sem napsat, že chceš unban, bys měl více zapracovat na tom, jak věci z předchozích žádostí zlepšit, abys ten unban dostal.

Proti

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#30
TheDarkness píše:
07 bře 2022 12:09
ArkenThas píše:
28 úno 2022 16:50
ArkenThas píše: Uběhla již dlouhá doba od tvého banu a to co jsi chtěl sdělit jsi udělal v předchozích žádostech. Každopádně žádná z nich nebyla úspěšná a naopak než tu žádost naprosto zahodit a jen sem napsat, že chceš unban, bys měl více zapracovat na tom, jak věci z předchozích žádostí zlepšit, abys ten unban dostal.

Proti
cron