Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#11
Upřímně, žádost je dost krátká a obsahuje gramatické chyby, na druhou stranu, už je to docela dlouhá doba a mně jsi vždycky připadal v pohodě, narozdíl od jiných, kteří už unban dostali.

Pro

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#13
Slyšel jsem o tobě jen to nehezké a všude se šuškalo, že se na serveru už neukážeš, neznám tě ale podle toho co jsem slyšel sis na server nezasloužil být, každopádně na to jaká to je doba a jaký to je trest mi přijde trochu mimo dávat proti, když tu x lidí co na tom taky nebyli nejlépe dostali ub

Jsem PRO, ale jediná blbost a dal bych tě zase do banu.

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#14
YAD je fajn borec. Vím, že ho tady spoustu lidí moc nemusí, ale tak kdo tady na epesu nemá enemy? Doba banu je za mě už příliš dlouhá a ub si zaslouží. PRO

Re: YouAreDEAD - žádost o ub

#19
ArkenThas píše: Uběhla již dlouhá doba od tvého banu a to co jsi chtěl sdělit jsi udělal v předchozích žádostech. Každopádně žádná z nich nebyla úspěšná a naopak než tu žádost naprosto zahodit a jen sem napsat, že chceš unban, bys měl více zapracovat na tom, jak věci z předchozích žádostí zlepšit, abys ten unban dostal.

Proti
cron