Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

taintfire234 - žádost o unban

#1
1) zakázaná modifikace - autofish
2) pamatuji si že to bylo něco na styl toho že jsem se hádal a poslal log kde mělo být usvědčení času jedné situace no nedošlo mi že tam je i autofish, ostaní si toho všimli a nejspíše to řekli někomu z AT
3) 12.prosince 2021 12:38
4) Permaban
5) nemyslím si že to bylo tak závažné, a když pominu to že jsem chtěl hrát dál a podal jsem žádost prakticky hned protože jsem to až moc prožíval, tak jsem si pár měsíců počkal. když to nevyjde tak mi to bude jedno zkusil jsem to. popravdě chci jen mít unban když by mě chytla chuť si zase jít zahrát RPG a neřešit žádost o unban když mě tato chuť zrovna chytne. ponaučil jsem se z používání programů které jsou zakázány, a taky z mého příliž unáhleného jednání ať co se banu týče tak i jeho příčiny.
jelikož si za tu můžu prakticky sám a to hned 2x ( že jsem ten program používal, a že jsem se napráskal sám sebe)
takže se omlouvám že jsem s tím otravoval prakticky všechny...
pokud tato žádost nestačí tak už nevím, stejně je moje jméno tak pošpiněné že už na tom učtu svým způsobem nemá cenu hrát
ale založit si nový bez unbanu nemohu.

díky, pěkný den
T4intF1r3

Re: taintfire234 - žádost o unban

#4
Za autofish si dost lidí počkali déle k tomu:
popis situace zní nějak tak, že sis neuvědomoval že si měl autofish a hlavní problém byl v tom že si poslal log ve kterém si nevěděl, že je schovaný tvuj autofish a omlouváš se ža to, že sis neuvědomil, že ses sám prozradil a ne to, že si samotný autofish měl.

Pokud tvoje jméno je tak pošpiněné, asi to bylo tvým chováním a proto si nemyslím, že ti lidi po skoro minimální době žádosti po unbanu někdo povolí, každopádně snaha se cení a minimálně to máš jako plus do příští ub žádosti, doporučuji zapsat konrétněji popis situace, proč si samotný autofish používal atd, takhle to zní hrozně povrchně :D. Taky bych popis nezakládal na domněnkách a najít si i ten log a klidně i přesnější popis té sitauce, kvuli které si log posílal, zaplníš tím aspo%n místo a vypadá to lépe.

Re: taintfire234 - žádost o unban

#10
T4intF1r3234 píše:
24 úno 2022 12:52
1) zakázaná modifikace - autofish
2) pamatuji si že to bylo něco na styl toho že jsem se hádal a poslal log kde mělo být usvědčení času jedné situace no nedošlo mi že tam je i autofish, ostaní si toho všimli a nejspíše to řekli někomu z AT
3) 12.prosince 2021 12:38
4) Permaban
5) nemyslím si že to bylo tak závažné, a když pominu to že jsem chtěl hrát dál a podal jsem žádost prakticky hned protože jsem to až moc prožíval, tak jsem si pár měsíců počkal. když to nevyjde tak mi to bude jedno zkusil jsem to. popravdě chci jen mít unban když by mě chytla chuť si zase jít zahrát RPG a neřešit žádost o unban když mě tato chuť zrovna chytne. ponaučil jsem se z používání programů které jsou zakázány, a taky z mého příliž unáhleného jednání ať co se banu týče tak i jeho příčiny.
jelikož si za tu můžu prakticky sám a to hned 2x ( že jsem ten program používal, a že jsem se napráskal sám sebe)
takže se omlouvám že jsem s tím otravoval prakticky všechny...
pokud tato žádost nestačí tak už nevím, stejně je moje jméno tak pošpiněné že už na tom učtu svým způsobem nemá cenu hrát
ale založit si nový bez unbanu nemohu.

díky, pěkný den
T4intF1r3
Trolíš?
cron