Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban

#31
Plejmen píše:
06 bře 2022 17:26
Ahoj, vzhledem k tomu co tu při čtení "pocituji" jsem se rozhodl dát proti.
Nemůžu jinak než souhlasit.. šel jsem do toho čtení žádosti skepticky a názorem mi žádost ani odpovědi nehnuly k lepšímu. Proti

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban

#32
kralik159159 píše:
06 bře 2022 10:01
Svojí možnost jsi už dostal a bohužel jsi jí zahodil po opravdu krátké době. Podle vyjadřování zde na fóru mi nepřipadá, že to bude nějaká veliká změna. Dal bych ti poslední šanci, ale tak za půl roku, teď určitě ne.
PROTI
Krásně shrnuté, souhlasím.

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban

#33
borko369 píše:
05 bře 2022 13:39
Určite pro, pocitujem aj irl že si sa zmenil o 180 stupňov. Už je z teba mily, slušny chlapec.
Epes bez slováku nemůže existovat.

David musí ukázat jak se to hraje jinak si tam budou dělat všeci co chcou, a trošku sprostých a upřímných slov nikdy nikoho nezabilo :-)
PRO

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban

#34
Rok uplynul jako voda a přinesl nám novou žádost o unban od našeho velkého kladivouna Reeda. Samozřejmě jsem rád, když se mohu zasmát nad mentální zaostalostí určitých jedinců v odpovědích, ale určitě mne to nijak nehne k jakékoliv formě pro.
proti
cron