Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[Pan_Reed] žiadost o unban

#1
1) Za co jsi ban dostal?

Ban som dostal za Porušenie Pravidel Unbanu

2) Popis situace

Ahojte , bola denná výzva na zabíjanie Vampírov v dungne a pravdu povedaic statil som nervy a vynadal som a urazil Jozefa za čo sa mu Ospravedlnujem a slubujem že sa to už opakovat nebude - Prepáč Jozef .. Toto sa stat nemalo , ale ako ludia robíme každodenne chyby a mne sa podarilo spravit takuto, doležite je , že som sa ospravedlnil a myslím to vážne tento krát .

3) Datum a čas banu

12. septembra 2021 17:56

4) Druh banu:

Permaban

5) Uvěď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.

Zdravím všetkých prostákov , Vela z vás si povie , že prečo podávam žiadost o UB aj ja som dlho rozmýšlal či ju podám , Trvalo mi to polroka . Dával som sám sebe čas na romýšlanie a dal som si fakt dostatok času na to aby mi nejake veci docvakli a myslím si , že každy ma šancu to je jedno či druhu tretiu štvrtu , niekdo spravil ovela horšie veci a poškodil server nejakým sposobom a na tom servery je , ja som bohužial urázal Jozefa za čo sa mu ešte raz ospravedlnujem nemyslel som to tak .. ale nemyslím si že za toto by som mal by permanentne zabanovaný tak dlhý čas . pol roka je dost dlhý čas aby som v sebe naišel niečo čomu sa hovorí nebyt koko* a budem sa určite snažit aby som znova nespravil takuto vec a ani žiadnu za ktoru možem byt zabanovaný , Mám zato , že tento krát som sa fakt citelne zmenil. Myslím si, že každý človek napriek tomu čo spraví si zaslúži šancu .Určite nebudem robit ďalšie chyby/problémy a robiť to ťažšie AdminTeamu ... Myslím , že patrím k tým ludom čo boloi na uplnom začiatku serveru a takzvane ho budovali , hrál som tam dost velku rolu . teraz chcem občas príst pokecat , podporit server ale viem že už nechcem byt taký aký som bol a hlavne nechcem byt už za nič trestaný ..

Dakujem za prečítanie a za FeedBack - S pozdravom Pan_Reed.

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban

#3
Zdravím. Kdyby tvůj ban byl jen za to že jsi porušil pravidla UB a jednou urazil josefa asi bych i zauvažoval nad PRO. Jenže tvůj ban není jen za to. Týden po tom co jsi dostal unban si se vrátil do starých kolejí a zase byl toxický hráč co měl potřebu všem nadávat ( prosím napiš toto do příští žádosti ). Vůbec mi na serveru nechybíš ani ty ani tvé chování. Tímto máš ode mě PROTI a doufám že tě v blízké době neuvidím na serveru. S přáním hezkého dne Napalm.

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban

#4
Ahoj,

môj názor na vec je veľmi jasný. Prepáč ale za mňa si UB momentálne nezaslúžiš. Sám som bol svedkom viacerých tvojich káuz, dokonca som bol jeden z tých ktorých si urážal a to nie jeden-krát.

Ale, nezastávam to, aby niekoho držali od serveru na vždy, a preto by som súhlasil aby si sa na server mohol dostať cez amnestiu. Viem že amnestia je pre ľudí, ktorí mali väčšinou hack-client alebo závažné tresty, ale ty si originálny prípad. Musím ale povedať, že poznám ten pocit, keď píšeš niečo v zápale hnevu kvôli nevyhratému wbčku alebo podobne + dokonca som zažil chvíle cez ktoré si bol normálny a vyprával nám historky a preto by som nebol za to aby si sa už nikdy nedostal na sever


Proti, ale som za to aby si sa na server dostal cez amnestiu (ale určite nie s takouto žiadosťou)

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban

#5
Ahoj

Aktuální žádost:
slubujem že sa to už opakovat nebude
Předešlá žádost:
.. je to dosť na to aby si uvedomil svoje chyby a v budúcnosti sa im vyhol .

Vysvětlíš mi v čem je teda problém a proč máš ban ze stejného důvodu jako posledně?

Aktuální žádost:
Dával som sám sebe čas na romýšlanie a dal som si fakt dostatok času na to aby mi nejake veci docvakli
Předešlá žádost:
Môžem povedať, že za posledné 4 mesiace som za zmenil viac ako za 10 rokov v správaní.
Je v tom tentokrát nějakej rozdíl a nebo ses zase posunul o evidentně nedostatečných 10 let?

Aktuální žádost:
Mám zato , že tento krát som sa fakt citelne zmenil. Myslím si, že každý človek napriek tomu čo spraví si zaslúži šancu .Určite nebudem robit ďalšie chyby/problémy a robiť to ťažšie AdminTeamu
Předešlá žádost:
Myslím si, že každý človek napriek tomu čo spraví si zaslúži 2. šancu, a ak ju ja dostanem verím ,
že to nebudú ľudia ľutovať ale naopak budú prekvapení a budú ma brať ako iného/nového Dávida.
Jakýho Dávida uvidíme teď? Novýho Dávida deluxe?

Vůbec se tady nesnaž hrát to tvoje divadlo. Kdyby ti občas ujely nervy tak se to dá přehlídnout. Ten ban nemáš za jednu nadávku do msg ale za neustálý prznění komunity, přidělávání starostí a problémů a naprosto otřesnýmu chování. U josefa to rozhodně nezačalo.
Od tvýho posledního unbanu ses předvedl následovně:

Kick - klid
Kick - konec
Kick - nevhodné chování
Kick - chovej se
Kick - stačilo
Mute - nevhodné chování v chatu, dlouhodobé urážky
Kick - vyvolávání hádek
Kick - provokace
Kick - nevhodné chování
Mute - nadávky do rodiny v msg


Být to tenkrát na mně, skončil bys u třetího kicku a nikdo by se s tebou takhle nesral.
Z tvojí strany je to neuvěřitelná drzost, přijít sem a všem vyprávět znovu tu stejnou pohádku.
Prolhanej a nevychovanej fracek. Znovu ti na tvojí "změnu" neskočím. PROTI

Nazdar,
Miner

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban

#6
CzechMinerCZ píše:
04 bře 2022 19:00
Ahoj

Aktuální žádost:
slubujem že sa to už opakovat nebude
Předešlá žádost:
.. je to dosť na to aby si uvedomil svoje chyby a v budúcnosti sa im vyhol .

Vysvětlíš mi v čem je teda problém a proč máš ban ze stejného důvodu jako posledně?

Aktuální žádost:
Dával som sám sebe čas na romýšlanie a dal som si fakt dostatok času na to aby mi nejake veci docvakli
Předešlá žádost:
Môžem povedať, že za posledné 4 mesiace som za zmenil viac ako za 10 rokov v správaní.
Je v tom tentokrát nějakej rozdíl a nebo ses zase posunul o evidentně nedostatečných 10 let?

Aktuální žádost:
Mám zato , že tento krát som sa fakt citelne zmenil. Myslím si, že každý človek napriek tomu čo spraví si zaslúži šancu .Určite nebudem robit ďalšie chyby/problémy a robiť to ťažšie AdminTeamu
Předešlá žádost:
Myslím si, že každý človek napriek tomu čo spraví si zaslúži 2. šancu, a ak ju ja dostanem verím ,
že to nebudú ľudia ľutovať ale naopak budú prekvapení a budú ma brať ako iného/nového Dávida.
Jakýho Dávida uvidíme teď? Novýho Dávida deluxe?

Vůbec se tady nesnaž hrát to tvoje divadlo. Kdyby ti občas ujely nervy tak se to dá přehlídnout. Ten ban nemáš za jednu nadávku do msg ale za neustálý prznění komunity, přidělávání starostí a problémů a naprosto otřesnýmu chování. U josefa to rozhodně nezačalo.
Od tvýho posledního unbanu ses předvedl následovně:

Kick - klid
Kick - konec
Kick - nevhodné chování
Kick - chovej se
Kick - stačilo
Mute - nevhodné chování v chatu, dlouhodobé urážky
Kick - vyvolávání hádek
Kick - provokace
Kick - nevhodné chování
Mute - nadávky do rodiny v msg


Být to tenkrát na mně, skončil bys u třetího kicku a nikdo by se s tebou takhle nesral.
Z tvojí strany je to neuvěřitelná drzost, přijít sem a všem vyprávět znovu tu stejnou pohádku.
Prolhanej a nevychovanej fracek. Znovu ti na tvojí "změnu" neskočím. PROTI

Nazdar,
Miner
Ty to strašné hrotis bráško je to len Minecraft btw keby nevieš , keby takúto snahu predvedieš na niečom v reálnom živote tak zarobiš a toho , uznávam ťa . A načo sa pýtaš tieto veci dobre ma poznáš a vieš aký som , píšem že sa chcem zmenil a nebude to tak pred tým jakoze čo tam mám napísat vieš čo niečo čo není pravda a klamať ..

Re: [Pan_Reed] žiadost o unban

#7
yackdothe píše:
04 bře 2022 18:32
Ahoj,

môj názor na vec je veľmi jasný. Prepáč ale za mňa si UB momentálne nezaslúžiš. Sám som bol svedkom viacerých tvojich káuz, dokonca som bol jeden z tých ktorých si urážal a to nie jeden-krát.

Ale, nezastávam to, aby niekoho držali od serveru na vždy, a preto by som súhlasil aby si sa na server mohol dostať cez amnestiu. Viem že amnestia je pre ľudí, ktorí mali väčšinou hack-client alebo závažné tresty, ale ty si originálny prípad. Musím ale povedať, že poznám ten pocit, keď píšeš niečo v zápale hnevu kvôli nevyhratému wbčku alebo podobne + dokonca som zažil chvíle cez ktoré si bol normálny a vyprával nám historky a preto by som nebol za to aby si sa už nikdy nedostal na sever


Proti, ale som za to aby si sa na server dostal cez amnestiu (ale určite nie s takouto žiadosťou)
Mohol som ísť cez amnestiu ale tá volá hneď jak som dostal Ban , a tak som chcel počkať o trocha teda no o dosť dlhšie .