Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Žádost o unban

#1
Milý hráči a ADMIN týme,
Rád bych požádal o un-ban na vašem serveru Epesuj. Své chyby velmi lituji, což taktéž dokazuje skutečnost, že jsem své pochybení sám nahlásil. Jednalo se o IRL obchodování itemu Bestie II od hráče borko369. K celé situaci a následnému perma-banu došlo 23.10 2021 v 9:31. Své chyby velmi lituji a měl jsem již dost času o svém pochybení přemýšlet zhruba 6 měsíců. Doufám, že mou omluvu přijmete a budu moci se opět účastnit akcí na vašem serveru. Děkuji mnohokrát za pochopení.
lépe uvedeno níže

1) Důvod banu
Permaban za IRL trade

2) Popis situace
Dne 23.10 2021 9.31 jsem dostal ban za IRL trading. Před tímto banem zhruba 3 hodiny jsem koupil za IRL peníze
Bestii II což byla chyba, která mě velmi mrzí, a proto tuto žádost píšu. Tento předmět jsem koupil od hráče borko369 na jeho rezidenci a dohoda byla taková, že mi ji dá a napíše, půjčuju ti to do doby, dokud si o ni nezažádám“. A já jsem to koupil zhruba za 600kč a byl jsem rád, že mam Bestii II, kdo by nebyl. Později mi napsal jeden hráč z té resky DSA. Jméno hráče už nevím ale byl z dg jako já a také borko369 a napsal, že dostanu ban. Já jsem se lekl a uvědomil jsem si svou chybu. Mě v té době bylo zhruba 13 let, takže jsem byl vystrašený. Následně jsem se tedy přiznal a poskytl jsem důkazy AT fotky a podobně.

3) Datum a čas zabanování
23.10 2021 9.31

4) Druh banu
Perma ban

5) uveď, proč si myslíš , že bys měl dostat unban
důvod proč si myslím že mam dostat ub napíšu asi do dvou bodu aby jste viděly co a jak a měli přehled aby jste se neztratily v textu

1 Chovaní na serveru a podobě
Myslím si že moje chovaní nebylo zas tak zle sice jsem někdy byl toxic a podobně ale kdo ne jinak jsem pomáhal novým hráčům radil jsem a podobně.
Párkrát jsem dostal kick za spam a za nadávky ale to se stane každému. Občas jsem se nechal vytočit ale ne zas tak často.

2 můj ban a poučení
Irl trade je ten z nejhorších prohřešku ale musíte brát na vědomí že jsem se přiznal a poslal důkazy. Koupil jsem jen jeden item. Je mi to lito že jsem to koupil
a dostal jsem ban chci dat ještě jednu šanci hraní na epesu. Z mojí chyby jsem se poučil a už nikdy nekoupím nic za reálné peníze už jen z toho důvodu že časem jsem to obrečel , ale hlavně to poškodilo server a druhou šanci už bych nedostal, což by mě mrzelo nejvíc. Hry se hranou pro to aby se člověk odpíchnul od reality a ne do toho cpát peníze jen pro to aby byl lepši když se to da získat i bez peněz . A pokud se mi podaří se dostat spratky na server ukážu vám že jsem se změnil a pokusím se víc pomáhat jak hráčům tak i serveru .

Už asi k tomu nemam nic co dodat z moji strany to bude asi vše už je to jen na vás jak rozhodnete vy.
A doufám že mi dáte druhou šanci jako spousta hráčům předemnou i po mě pokud najdete v žádosti nějaké blbosti tak napište a já je opravím

s pozdravem darv147

Re: Žádost o unban

#2
Musím uznať že do tejto žiadosti išlo určite viac snahy ako minule. Keďže sa často bavíme na DC vidím že si sa aspoň trochu ukľudnil (možno trochu dospel) a viem že si človek ktorý sa z niečoho takého dokáže poučiť a už nikdy takú chybu nezopakovať (dúfam že minimálne ten skoro pol rok bez Epesu ťa naučil si vážiť to kebyže ti žiadosť víde a mal by si znova možnosť tu hrať). Verím že už žiadnu podobnú chybu v budúcnosti nezopakuješ.
A preto si myslím že ti môžem s kľudným svedomím dať svoje PRO.
S pozdravom Sušenka
cron