Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Uban

#1
1) Za co jsi ban dostal? Hack client
2) Popis situace
Použil som hack client kvoli tomu dvovodu že som nemal nervy na maze. Vdaka frecamu som si všimol že v camelot mazu su dve diery do voidu
Takže som chcel ich použit pomocu flyhacku ako skratku
3) Datum a čas banu September 04, 2018, 20:21
4) Druh banu: Permaban
5) Som sa poučil od tej doby že chetovanie ma n mc nikam nedostane, žiadam o uban aj z toho dvovodu že epes je jediny rpg server ktory poznam a na ktorom som si užil srandu. Velmi ma mrzi čo som urobil a a prisaham že sa to nestanie nikdy viac

Re: Uban

#3
Zdravím bohužel pro tebe mám špatnou zprávu ban byl udělen na e3 za hacky u tohoto banu se standardní cestou unban získat nedá. Musíš dostat unban přes Amnestii, bohužel těžko říct kdy bude protože jedna byla nedávno.

Re: Uban

#4
Iamlegend3000 píše:
03 dub 2022 11:30
Zdravím bohužel pro tebe mám špatnou zprávu ban byl udělen na e3 za hacky u tohoto banu se standardní cestou unban získat nedá. Musíš dostat unban přes Amnestii, bohužel těžko říct kdy bude protože jedna byla nedávno.
nejaka je to somarina že musim čakat na amnestiu i ked to bolo pred posranimi štirma rokami

Re: Uban

#5
petemine píše:
12 čer 2022 00:17
Iamlegend3000 píše:
03 dub 2022 11:30
Zdravím bohužel pro tebe mám špatnou zprávu ban byl udělen na e3 za hacky u tohoto banu se standardní cestou unban získat nedá. Musíš dostat unban přes Amnestii, bohužel těžko říct kdy bude protože jedna byla nedávno.
nejaka je to somarina že musim čakat na amnestiu i ked to bolo pred posranimi štirma rokami
Zdát se ti to může ale je to tak a pro tvojí smůlu jsi teď amnestii promeškal byla asi před měsícem takže si budeš muset počkat ještě min. rok a to jestli vůbec amnestie bude těžko říct. :roll:

Re: Uban

#8
petemine píše:
12 čer 2022 00:17
Iamlegend3000 píše:
03 dub 2022 11:30
Zdravím bohužel pro tebe mám špatnou zprávu ban byl udělen na e3 za hacky u tohoto banu se standardní cestou unban získat nedá. Musíš dostat unban přes Amnestii, bohužel těžko říct kdy bude protože jedna byla nedávno.
nejaka je to somarina že musim čakat na amnestiu i ked to bolo pred posranimi štirma rokami
A koukám že to ani nebude na škodu počkat si na amnestii … třeba do tý doby něco uděláš i se slovníkem.

Re: Uban

#9
Fary48 píše:
14 čer 2022 18:10
petemine píše:
12 čer 2022 00:17
Iamlegend3000 píše:
03 dub 2022 11:30
Zdravím bohužel pro tebe mám špatnou zprávu ban byl udělen na e3 za hacky u tohoto banu se standardní cestou unban získat nedá. Musíš dostat unban přes Amnestii, bohužel těžko říct kdy bude protože jedna byla nedávno.
nejaka je to somarina že musim čakat na amnestiu i ked to bolo pred posranimi štirma rokami
A koukám že to ani nebude na škodu počkat si na amnestii … třeba do tý doby něco uděláš i se slovníkem.
Taky bych nebyl zrovna slušný dozvědět se, že nemohu dostat unban za něco, co bylo před 4mi lety. 4 roky jsou dost aby se mentalita společně s inteligencí změnili.

Re: Uban

#10
tomator píše:
15 čer 2022 20:36
Fary48 píše:
14 čer 2022 18:10
petemine píše:
12 čer 2022 00:17


nejaka je to somarina že musim čakat na amnestiu i ked to bolo pred posranimi štirma rokami
A koukám že to ani nebude na škodu počkat si na amnestii … třeba do tý doby něco uděláš i se slovníkem.
Taky bych nebyl zrovna slušný dozvědět se, že nemohu dostat unban za něco, co bylo před 4mi lety. 4 roky jsou dost aby se mentalita společně s inteligencí změnili.

Určitě se najde spoustu případů kde tomu tak není
cron