Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [borko369] Zadost o unban

#13
Col píše:
11 dub 2022 07:19
PROTI,
nejdříve Black List, potom perma za IRL obchody.. V kombinaci s tvým chováním, mě asi jentak nepřesvědčíš.
Ahoj, tvojho nazoru si velmi vazim, no v kombinacii s mojim chovanim? Co tym myslis? Ty si asi zostal zaseknuty v roku 2020.

Re: [borko369] Zadost o unban

#15
borko369 píše:
11 dub 2022 15:36
Col píše:
11 dub 2022 07:19
PROTI,
nejdříve Black List, potom perma za IRL obchody.. V kombinaci s tvým chováním, mě asi jentak nepřesvědčíš.
Ahoj, tvojho nazoru si velmi vazim, no v kombinacii s mojim chovanim? Co tym myslis? Ty si asi zostal zaseknuty v roku 2020.
Uvažoval jsem nad pro, ale poslední věta dokázala, že jsi stále stejný, tímhle mě asi nepřesvědčíš. Proti

Re: [borko369] Zadost o unban

#16
[/size]
borko369 píše:
11 dub 2022 15:36
Col píše:
11 dub 2022 07:19
PROTI,
nejdříve Black List, potom perma za IRL obchody.. V kombinaci s tvým chováním, mě asi jentak nepřesvědčíš.
Ahoj, tvojho nazoru si velmi vazim, no v kombinacii s mojim chovanim? Co tym myslis? Ty si asi zostal zaseknuty v roku 2020.
Já ti nevím... :roll:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Re: [borko369] Zadost o unban

#18
Matykralik píše:
11 dub 2022 16:49
borko369 píše:
11 dub 2022 15:36
Col píše:
11 dub 2022 07:19
PROTI,
nejdříve Black List, potom perma za IRL obchody.. V kombinaci s tvým chováním, mě asi jentak nepřesvědčíš.
Ahoj, tvojho nazoru si velmi vazim, no v kombinacii s mojim chovanim? Co tym myslis? Ty si asi zostal zaseknuty v roku 2020.
Uvažoval jsem nad pro, ale poslední věta dokázala, že jsi stále stejný, tímhle mě asi nepřesvědčíš. Proti
Dobry honzicku, sorry ze som ta sklamal. Snad v buducej ziadosti ta presvedcim. :)

Re: [borko369] Zadost o unban

#20
Pokoslav píše:
11 dub 2022 12:20
Proč že ses nevrátil na blacklist? 🧐
Samozřejmě, že proti. :D
Fuu, neviem. Asi preto, ze veci za ktore som dostal permabany uskodili menej serveru ako niektore veci za ktore dostali hraci len tempban? Ale mozem sa mylit.
cron