Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

Re: [borko369] Zadost o unban

#31
Eskaron píše:
15 dub 2022 01:15
Tuto žádost sem viděl už před pár dny a rozmýšlel sem se co ti dám. Vzhledem k tomu že sem si tě pamatoval jako arogantního a konfliktního člena frakce tak sem váhal s PRO... pak sem si vzpomněl že __dawe__ se taky moc nepolepšil a tak nevěřím že ty se změníš, navíc tvůj prohřešek je o dost větší, čiže PROTI
Ahoj, vážim si tvojho vyjadrenia, no porovnávať mňa s Daweom je úplna stupidnosť. :) To môžeš pod unban každému teraz písať, že pretože sa nezmenil TAMTEN tak sa nezmeníš ani ty.

Re: [borko369] Zadost o unban

#33
Judari helvetet píše:
10 dub 2022 20:45
Určitě pro. Kdybys byl Čech, sral bych na tebe, páč to je bez absolutního přínosu pro naši krásnou společnost. Ty jsi ale Slovák, tak mi to je vlastně u prdele.

Unban si zasloužíš, protože věřím, že jsi reformed!
Je to sice nehorázný tupec, ale já jsem optimista. Navíc jak psal kimon, je reformed.
PRO

Re: [borko369] Zadost o unban

#34
Plejmen píše:
11 dub 2022 13:49
proti
Kuba0876 píše:Pro

Zde můžeme vidět dva extémistické názory, které se absolutně neshodují, což znamená, že já zůstávám na holičkách a absolutně netuším, ke které straně se v tomto případě mám přiklonit.

Bohužel z vlastní zkušenosti vím, že borko369 je absolutně nepoučitelný párek a i po druhém banu nezjistil, že na tom serveru už ho nikdo nechce :evil: . Psal jsem to už u reeda v žádosti o unban, za to tvoje neskutečné trolení v chatu a dělání bordelu, provokování členů AT a i ostatních hráčů sis zavřel všechny cesty, jak se na server dostat zpátky. Nevím, jestli tuhle žádost mám zase chápat jenom jako provokaci a jenom další cestu, jak můžeš členům AT přidávat práci, aby ti tu nenapsali jenom "Proti" a vypsali zas a znovu důvody, proč se na serveru už nemáš nikdy ukázat, proto bych tě odkázal na to, že bych zkusil žádost napsat třeba za rok, možná spíše na E4 a nebo ty už radši vůbec...

Re: [borko369] Zadost o unban

#35
TheDarkLord173 píše:
17 dub 2022 10:41
Plejmen píše:
11 dub 2022 13:49
proti
Kuba0876 píše:Pro

Zde můžeme vidět dva extémistické názory, které se absolutně neshodují, což znamená, že já zůstávám na holičkách a absolutně netuším, ke které straně se v tomto případě mám přiklonit.

Bohužel z vlastní zkušenosti vím, že borko369 je absolutně nepoučitelný párek a i po druhém banu nezjistil, že na tom serveru už ho nikdo nechce :evil: . Psal jsem to už u reeda v žádosti o unban, za to tvoje neskutečné trolení v chatu a dělání bordelu, provokování členů AT a i ostatních hráčů sis zavřel všechny cesty, jak se na server dostat zpátky. Nevím, jestli tuhle žádost mám zase chápat jenom jako provokaci a jenom další cestu, jak můžeš členům AT přidávat práci, aby ti tu nenapsali jenom "Proti" a vypsali zas a znovu důvody, proč se na serveru už nemáš nikdy ukázat, proto bych tě odkázal na to, že bych zkusil žádost napsat třeba za rok, možná spíše na E4 a nebo ty už radši vůbec...
K prvej vete sa nejdem vyjadrovať, to čo si napísal je úplna blbosť, každý človek je poučiteľný.
"Trolení v chatu", čo konkrétne teraz myslíš? Ako vieš, že to bolo trolenie a nemyslel som to vážne? :D
"Delani bordelu" to, že som chcel na serveri spravodlivosť a nebál som sa nahlásiť člena AT, keď robil blbosti aj s vedomím toho, že môžem v budúcnosti spraviť nejakú blbosť a nehralo by mi to do kariet?.
"provokování členů AT a i ostatních hráčů" , keď som niekoho vycombil, že mi nedal ani hit(alebo niečo podobné) tak som ho musel podpichnúť bez ohľadu na to či je to hráč alebo člen AT - to k tomu patrí a nehovor, že keby si hráč tak by si nespravil to isté, sorry, ale keď člen AT nezvláda bežné podpichovanie nech sa vzdá hrania a robí iba kontent pre server(toto neberte doslova).
Veta, že žiadosťou o unban chcem iba prihadzovať prácu ATeamu ma dostala najviac, ty si sa jak dostal do toho AT, keď si schopný niečo takéto napísať? Pozri sa jak sa vyjadrujem pomaly ku každému proti + nejaký čas mi zabralo napísať tú žiadosť, takže neviem či viacej práce "přidávam" sebe alebo AT. Proste človek ktorý sa do AT dostal jak "slepý k husliam", nahlasoval každý minor bug(2 blocky vyvysene miesto, ...) a zneužíval ho a provokoval AT bez trošku sebareflexie dovtedy, dokým ho neopravili, mi tu toto napíše.
Ďakujem za názor.
cron