Adminteam si vyhrazuje právo žádost automaticky zamítnout, pokud byl hráč potrestán za hack client, či jinak vážně poškodil server. (bugování závažného charakteru a další zvýhodňování, velmi nevhodné chování, umyslné lagování apod.)
V případě, že admin shledá nesrovnalosti v hlasování, má právo žádost taktéž hned uzavřít.
Pokud hráč píše nesmyslné příspěvky do unban místnosti, nebo mu je prokázáno umyslné poškozování ostatních svým neopoctatněným proti, bude mu odebrán přístup do dané sekce/může být jinak potrestán.
Pokud je žádost zamítnuta, může být podána nová minimálně po 2 měsíční lhůtě.
Do příspěvku nikdy nepiš osobní údaje typu IP adresa, Facebook, screen z vlastniství účtů apod.!

[borko369] Zadost o unban

#1
Zdravím,
po siedmich mesiacoch mi už celkom začala chýbať atmosféra a ľudia Epesu tak Vás Vítam u mojej žiadosti o unban. Už prešla už dlhšia doba tak som sa rozhodol skúsiť sí podať žiadosť, aj keď veľkú nádej tomu nedávam, ale nejak vás presvedčím.. teda aspoň to skúsim :D ako sa hovorí "za skúšku človek nič nedá" :).


1) Za co jsi dostal ban?
IRL obchodovani.

2) Popis situace?
Už to bola dlhšia doba čo na Epes nevyšiel žiadny update a ja ako členom najbohatšej resky som sa už dosť nudil, pretože som nemal dôvod hrať, keďže som mal väčšinu itemov čo v tú dobu bolo získatelných. Na Epese som strávil dosť času a bolo mi ľúto skončiť a "zahodiť" len tak cca 330 dní playtimu. Takže som najskôr 4fun písal, že predám itemy za RL. No ozval sa mi hráč darv147, ktorý mal očividne veľký záujem a začal mi denne spamovať na discord, že či mu niečo nepredám. Rozhodol som sa mu požičať Krvavu Bestii II za 500kč na dobu neurčitú(dokým nepríde nový update a nezačnem zas hrať). Myslel som si, že sa na to nepríde, no on začal v chate flexiť, že kúpil odo mňa item za RL. A ďalej už si hádam domyslíte, čo následovalo. :D

3) Datum a čas banu?
Október 23., 2021, 9:31.

4) Druh banu?
Permanentní ban.

5) Uveď, proč si myslíš, že si zasloužíš unban.
Ako som písal hore, začali mi chýbať ľudia a atmosféru tohto serveru. Zažil som tam toho neskutočne veľa zábavy, radosti - z výhier, dropov,.. ale tak isto aj sklamaní a prehier.(to je asi to čo na tom serveri každého drží, a prečo ma toľko verných hráčov) Tak isto som tam stretol veľa dobrých ľudí s ktorými som si sadol, ale samozrejme sa našli nejakí s ktorými som sa nemal moc v láske. Osobne to cítim tak, že som človek ktorého si obľúbilo dosť ľudí, ale aj znenávidelo.
Od posledného unbanu som sa dosť zmenil. Už som sa naučil krotiť svoju toxicitu, jasne že mi sem-tam nejaká nadávka ušla, no nebolo to nič hrozné.
Klasicky sa ospravedlňujem za svoje chyby a sľubujem, že už sa to nebude opakovať.
- Rozmýšľam, rozmýšĺam.. ale už neviem čo viac sem mám dodať, keďže som toho dosť, stručne popísal v minulej žiadosti, a veľa sa toho odvtedy nezmenilo. Nechcem sem písať to isté tak prikladám link - minulá žiadosť :viewtopic.php?f=20&t=1742.

Opäť by som bol rád keby ste sa pokúsili vyhnúť hádkam. Ďakujem. ;)

Borgo.

Re: [borko369] Zadost o unban

#2
Určitě pro. Kdybys byl Čech, sral bych na tebe, páč to je bez absolutního přínosu pro naši krásnou společnost. Ty jsi ale Slovák, tak mi to je vlastně u prdele.

Unban si zasloužíš, protože věřím, že jsi reformed!

Re: [borko369] Zadost o unban

#6
PRO , in Ban si určite zaslúžiš , naprosto reformed + jeden s najviac og hráčov (trest je dosť dlhý zhladom na vážnosť situácie )


- Reed

Re: [borko369] Zadost o unban

#7
Judari helvetet píše:
10 dub 2022 20:45
Určitě pro. Kdybys byl Čech, sral bych na tebe, páč to je bez absolutního přínosu pro naši krásnou společnost. Ty jsi ale Slovák, tak mi to je vlastně u prdele.

Unban si zasloužíš, protože věřím, že jsi reformed!
cron